Slovenija
19 ogledov

Namesto osem jih je iz kombija izstopilo 12

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirac 21:33 04.oktober 2013.

    Na javnih razpisih (in izvajanje šolskih prevozov se sklepa na tak način) je merilo najugodnejši ponudnik, to morate vedeti. Vse ostalo nima takšne veljave.

  • mirac 21:34 04.oktober 2013.

    Se strinjam s tabo.

  • Žurnalček 14:55 04.oktober 2013.

    Ja razlika med 8+1 ali 12+1 sedežih je v treh vozniških kategorijah. B-- C, E,-- D !!Se pravi , da je otroke pole tega , da vozilo ni bilo homologirano , vozil nekdo , ki nima šoferskega izpita !

  • wolfyy 15:03 04.oktober 2013.

    Mojo magično kroglo sem izgubil, vendar kako veš da voznik ni imel izpita za ustrezno katergorijo?je pa večina avtobusov privatnikov, ki vozijo šolske otroke neizpravnih, tako da bi moral precej poostrit nadzor.

  • mirac 21:32 04.oktober 2013.

    Zagotovo je zmagal na javnem razpisu z najugodnejšo (beri najcenejšo) ponudbo, nihče pa se ne vpraša kaj pa varnost potnikov. Žal je tako. Privatniki vozijo s takimi vozili, z večinoma upokojenimi vozniki, ko pa pride do nesreče, pa letijo opazke ...prikaži več na vse prevoznike. Podrobno bi morali vzeti pod drobnogled vse privatike, ki vozijo potnike, pa boste videli, da imajo nekateri več avtobusov, zaposlenega pa samo enega voznika. Ostali so upokojeni vozniki, plačila takih preozov pa se v veliki meri ivršijo kar "na roko", davek se ne odvede, pa smo spet tam, ko govorimo, kdo in če plača vse dajatve državi. takile prevozniki zagotovo nič.

  • frogstomp 16:03 04.oktober 2013.

    to, kar gledate je posledica nesmislnega krčenja proračunskih izdatkov. izbirali bi najcenejšega ponudnika, ki bo pristal na take pogoje, da bo ali firmo spravil v stečaj, ali pa iskal takšne metode. kot da ni že dovolj, da smo iz delavnih ...prikaži več ljudi naredili dežurne krivce, še već, ugotavljamo, da se delat ne splača. ker najlaži je pa na teren poslat inšpektorja ugotovit, da se pelje preveč otrok, in ko šofer reče "to je vozilo, ki smo ga ponudili na razpisu, prišlo je več otrok, ali bi jih potegnil zraven, ali pa pustil, da pešačijo - v obeh primerih sem kriv"... inšpektor pa na to odgovarja "me ne briga!" in izstavi absurdno visoko globo. fašizm s konsenzom skratka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.