Svet
45394 ogledov

Znano družinsko ozadje napadalca na Dunaju

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 09:51 03.november 2020.

    Ja, šiptarjev pa imamo precej več kot je zdravo tudi pri nas. Fajonova, kaj boš sedaj? Ubogala mutti in jih uvozila še nekaj v smislu njenega poziva da je to skupen boj? Ali pa boš vsaj enkrat naredila nekaj za ...prikaži več Slovence namesto za Angelčine politične zablode?

    • jakec1575 10:34 03.november 2020.

      a je janša kaj naredil?? albanci prihajajo sem ze vec kot 10 let. in tudi sam sem mnenja, da jih je prevec. predvsem zato, ker vceina ni visoko izobrazenih, nekaj jih pa je. in seljacine od koderkoli so vedno problematicne. ...prikaži več Ne ucijo se jezika, nic se jim ne da prilagoditi. delajo svoja geta. potem pa se cez 10 let zacne nadlegovanje. da ne govorimo o krvnem mascevanju, ki ga nosijo s seboj in mafijo.

    • munja 11:54 03.november 2020.

      Krivi so naši poslanci, ki so prejeli za nas škodljiv zakon. Ni več npr. zahteve, da mora vsak, ki hoče dobit delovno vizo, obvezno na tečaj slovenskega jezika. To je samo ena od opcij. Sprejet je potrebno ustrezno zakonodajo in ...prikaži večn odvečno "nedelovno silo" poslat nazaj, od koder je prišla, ne pa jih filat z raznimi pomočmi, otroškimi dodatki ipd.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:24 03.november 2020.

      Poceni delovna sila, ki *istočasno* prejema tudi socialne doklade na račun države sploh ni poceni delovna sila ampak subvencioniranje njihovih delodajalcev, ki nočejo plačevati normalnih plač domačinom, ki zmorejo brez socialne podpore.

    • Avatar vec
      vec 13:50 03.november 2020.

      @munja Niti vize ne rabijo, samo KUPIJO ali preko posrednika odprejo d.o.o. (posredniki so zakonite firme ki odpirajo podjetja na diskont, ter prodajo tako firmo albancu ali komurkoli, avtomatsko lastnik take firme DOBI VIZO zadeva končana. Ko je enkrat tukaj ...prikaži večaj izgine iz videla kot prdec v vetru. Policija ve katere firme to delajo že več kot 15 let, služijo mastne denarje, vse kar posedujejo pa je na kredit, da jim pač država ne more nič pobrat če se kaj zalomi. TE bi bilo treba prvo za ušesa.

  • Skipi 10:02 03.november 2020.

    Verjetno je pobegli že v Kranju.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:39 03.november 2020.

    Tu ga imate, Albanec! Pri nas pa jih še vedno "uvažamo" na tisoče? Kdaj se bo naša politika zbudila???

    • blayo 10:44 03.november 2020.

      To je Fortnite generacija... ni povezano z nacionalno pripadnostjo.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:51 03.november 2020.

      Zakaj pa potem tega ni naredil "ein echter Oesterreicher" ? Pa še kako je povezano! Eksplozivna mešanica FPS mentalitete + verska motiviranost.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:53 03.november 2020.

      Na bruhanje mi že gre kako nekateri vedno rečejo "ni povezano z nacionalno pripadnostjo", "ni povezano z vero", ... in si zatiskate oči pred dejstvom, da so napadalci v 100% deležu vsi muslimani.

    • popokatopetl 11:19 03.november 2020.

      Niso čisto vsi muslimani, nekaj je tudi desnih ekstremistov. Ampak pri nas je veliko večja verjetnost da te ubije zakonski partner kot terorist.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:25 03.november 2020.

      Vsi, ki opravičujete njihovo poreklo pozabljate pomembno dejstvo in to je, da so ti ljudje prišli sem kot begunci ali ekonomski migranti kar pomeni, da so pri nas in na zahodu gostje, ki bi se temu primerno morali tudi obnašat. ...prikaži več Kaj nam bo "gost", če dela samo probleme in od njega ni nobene koristi. Takšnih "gostov" ne potrebuje nobena država!

    • blayo 12:28 03.november 2020.

      bugmenot, kaj porečeš na to zakaj je Breijvik naredil to kar je? Kar se gostov tiče imaš prav, vendar veliiika večina teh gostov se obnaša primerno. So pa tudi taki ki se ne. Še ne 50 let nazaj so se ...prikaži več kmečki fantje iz različnih vasi na vsaki veselici stepli na mrtve. Vedno (vsako nedeljo) je bil vsaj eden težje poškodovan. Dobro za nas ostale je bilo samo to, da ni bilo Fejstbuka, kjer bi se vsaka taka neumnost do onemoglosti reklamirala...

    • blayo 12:34 03.november 2020.

      Percepcija je hudič... nas novodobne presrance vsak tak dogodek na tleh blizu nas prizadane in prestraši. Za ljudi, ki prihajajo k nam pa je bil to dnevni "ritual". Pri nas imamo igralnice, eden na dan zadane jackpot, tam imajo avto-bombe, ...prikaži več 10 na dan jih zadane jackpot. Business as usual...

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:09 03.november 2020.

      Blayo, ti ga pa sekaš! Prosim lepo koga to sploh prestraši??? Taki dogodki nas naredijo še bolj netolerantne do priseljencev in še bolj pogumne, da neumnim politikom rečemo NE, ko pride do priseljevanja "strokovnjakov". NE, ko pride do toleriranja tujih ...prikaži več običajev. In če ti je takšna situacija "business as usual" se lahko preseliš v Afganistan, nimam nič proti. Nočem pa Afganistana na domačih ulicah!

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:44 03.november 2020.

      In ko že neprestano omenjate Breijvika morate vedeti, da je Breijvik ne vzrok ampak posledica prekomernega priseljevanja. Ekstremizem na eni strani povzroči povratno reakcijo ekstremistov na drugi strani. Zato pa je nujno, da se dovoli samo toliko priseljevanja, da se ...prikaži več lahko priseljenci 100% integrirajo in družba ostane homogena. Slovenci smo tu že več kot 1000 let in si ne smemo dovoliti, da nas priseljenci s svojo številčnostjo dobesedno "povozijo".

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:47 03.november 2020.

      Treba je zaostriti pogoje priseljevanja, določiti kvote po državah izvora, poostriti kontrole, izgnati tiste, ki izkoriščajo socialne privilegije in na lokalnih volitvah je nujno potrebno odvzeti volilno pravico ljudem brez našega državljanstva.

    • blayo 14:32 03.november 2020.

      Vsak psiholog ti bo vedel povedati, da je tvoja netoleranca v bistvu posledica strahu. V družbi, ki naj bi spoštovala osnovne človekove pravice ne moreš odreči socialne podpore nekomu na osnovi njegove barve, verskega prepričanja ali tega od kod je ...prikaži več prišel. Kar se tiče pa Slovencov in česa si ne smemo dovolit... začni delat otroke! In to hitreje kot oni ki prihajajo. Deležen boš enake socialne pomoči kot oni. Pa še več nas bo.

    • blayo 14:37 03.november 2020.

      In še nekaj... sem pozabil, in ker ne razumeš. Zame je biznis as južvl 1x dnevno jackpot v igralnici. Za njih je biznis as južvl ena avto-bomba na dan. Zato pa hodijo sem. Jasno vmes je tudi kdo ki se ...prikaži več nikoli ne bo mogel integrirati. To lahko enačiš s PTSD, ki ga imajo vojaki ko pridejo z vojnih območij in se nikoli več ne morejo normalo vključiti v družbo.

    • Avatar Leon
      Leon 15:05 03.november 2020.

      Janez Janša @JJansaSDS After France, Austria 🇦🇹 Who is next? No one is immune from the terror threat in Europe. Zero tolerance to #radicaleislam. Full solidarity 🇸🇮 with Austria. @sebastiankurz..........tako meni prištinski doktor za balkanske razmere .

    • blayo 15:11 03.november 2020.

      Verjetno je mislil "immune to"...

    • Marcelko 15:19 03.november 2020.

      Blayo, če ti ga ni še nobeden, ti ga bom jaz, da boš nehal klobasati neumnosti

    • blayo 15:26 03.november 2020.

      No, svoja spolna nagnjenja zadrži zase ali jih zaupaj svoji sestri.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 15:44 03.november 2020.

      Blayo, ti si bedak, ker mojo preračunljivost in skopost, ker ne želim z mojimi davki financirat nepotrebnih uvoženih socialnih problemov enačiš s strahom pred prišleki. Gre za enostavno računico. Sicer pa, ko boš imel toliko otrok, kot jaz se lahko ...prikaži več javiš. Če jih lahko jaz kopico vzdržujem celo brez prejemanja otroških dodatkov in s plačevanjem visokih davkov, potem mi vsekakor ni prav, da hodijo sem delat otroke troublemakerji na moje stroške.

    • blayo 15:51 03.november 2020.

      Aaa, zdaj mi je jasno. Ti si fouš onim ki dobivajo, zato ker ti ne dobiš. Hja, imaš pač problem. Osebni oziroma osebnostni problem. Žal tvoje preračunljivosti ni v slovenski ustavi, tako da lahko mirno spokaš tja kjer ni davkov ...prikaži več in bo stvar zate rešena. Kaj te pa sploh veže na banana republiko Slovenijo?

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 16:58 03.november 2020.

      Blayo, ko boš ti delal cele dneve in se bo drug redil na tvoj račun, potem se oglašaj. Zaenkrat pa bodi rajši tiho in si v slovarju dobro preberi in naštudiraj razlike med pojmoma "foušija" in "parazit".

    • blayo 17:21 03.november 2020.

      Ne, ne bom tiho, ker tisti ki kao delajo cele dneve zaenkrat nimajo pravice meni govoriti kdaj naj bom tiho in kdaj lahko govorim. Pa tudi če nič ne delam in nikoli ne bom. No, si pač fouš parazitom. Napisal ...prikaži večl sem ti rešitev, izseli se iz BRS ali uvedi diktaturo in spremeni ustavo.

    • MihaPu 23:51 03.november 2020.

      Očividec pravi najmanj 3+ teroristi s pištolami so bili vidni, Avstrijci pa tiho in govorijo enem šiptarju. Toliko o tem kako libiji blokirajo resnico, v korist koga? Sami ste sejali po Balkanu in ubijali tiste, ki so ubijali to gamad ...prikaži več šiptarsko, sedaj pa imate to sami na svojem pragu. Višja sila poskrbi za karmo.

    • blayo 00:16 04.november 2020.

      Kdo pa je ta očividec če smem izvedet? Al je skrivnost?

    • MihaPu 00:18 04.november 2020.

      Lahko zveš ja, maneken, ki je opravljal trekking in laufal tam okoli, je iz Srbije in je podal izjavo na kurir in še v ene novice. Probaj iskati po tem. Rekel je, da ko je videl da ljudje bežijo in ...prikaži več slišal strele, se je takoj umaknil v bližnji lokal. Vprašali so ga, koliko napadalcev je videl? Rekel je: 3 s pištolami!

    • blayo 01:00 04.november 2020.

      A to je un, ki je v srpski Farmi "špilal"? No, on ni ravno neka verodostojna figura. Nekako tako kot "naša" Denise Dame recimo.

    • blayo 01:08 04.november 2020.

      Je pa ena dobra stran tega napada... folk bo ostal doma.

    • blayo 19:18 04.november 2020.

      Po moje če/ko jih bodo našli bodo sigurno povedali da so bili trije. So pa povedali da je bil omenjeni pristaš/simpatizer salafistov. Pa tudi povedali so da je ISIS prevzel odgovornost Dokler jih ne najdejo oziroma se ne dokaže da ...prikaži več so res bili trije ne morejo reči da so bili. Saj so prosili, da jim folk videe pošilja direktno. Ne vem, zakaj misliš da bi hoteli skrivati koliko jih je bilo, če so pa povedali da gre za teroristični napad?

    • blayo 20:00 06.november 2020.

      Saj bo preiskava. Sigurno je pa bolje ne širiti panike kot pa jo širiti.

  • Avatar vec
    vec 13:45 03.november 2020.

    NI vsak MUSLIMAN terorist, je pa vsak terorist MUSLIMAN

    • Avatar Leon
      Leon 14:57 03.november 2020.

      .........razen katolibanov !

    • lulibuc 15:14 03.november 2020.

      Leon, več koristi bi naredil, če bi molčal, razen, če si obrezanc kar bi znalo bit

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 15:47 03.november 2020.

      Katolibani so naši teroristi, oni pa ne. Naše "folkloriste" boš pa menda ja toleriral...

    • Avatar Leon
      Leon 15:47 03.november 2020.

      lulči ........poslušaj kaj ti povem ; Izogibaj se besed, ki bi jih kasneje obžaloval. Ne deluj v nasprotju z lastnim načeli, kajti to zmanjšuje tvoje samospoštovanje in posadi seme neskladja !

    • MihaPu 23:47 03.november 2020.

      Leon, musli buzi, katoličani so naši in sigurno nam v EU ne sekajo glav ali pa nas ubijajo. Do njih smo tolerantni, ker so na ozemlju ustvarjenem s križem in na podlagi križa, torej imenuje se EU. EU ni muslimanska ...prikaži več tvorba in poleg islamistov ne rabimo ne njihovih džihadistov. Zadevo lahko rešimo hitro in enostavno, prepoznamo jih na km, razčefukamo vas v parih dneh. Ali se prilagodi in bodi hvaležen za delo in ugodnosti EU ali pa zgini v poljski cigo wc arabcev in cigo turkov. Čisto enostavno.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:26 03.november 2020.

    "Niso čisto vsi muslimani,..." je spet sprenevedanje. Primerjajte delež kriminalcev med priseljenci in delež domačih kriminalcev med domačo populacijo pa bo vse jasno.

    • Marcelko 15:17 03.november 2020.

      Niso, so pa največji zločinski fanatični kreteni in dovolj je to, da se jih je treba znebiti

  • lulibuc 15:12 03.november 2020.

    Še bolj jim odprite meje in pogrnite tepihe, bagra levičarska in SDjevska

    • stilist 15:22 03.november 2020.

      Kaj pa je tvoj naredil? Nič! Kar naredi, naredi samo za svoj žep.

    • lulibuc 15:27 03.november 2020.

      Poslušaj stilski pametnjakovič, kdo pa je moj??? Mojega ni! Moj sem jaz sam in ne klečim pred nikomur, naj ti bo to jasno enkrat za vselej! Zto se upam na vsakega pokazati s prstom.

    • Pikolo 15:31 03.november 2020.

      @stilist, a si ti eden od lobistov in jih pomagaš novačiti? Po reakciji sodeč, te nekaj boli, peče? Ja, a sliučajno misliš, da ne vemo kdo jih novači. SD na 1. mestu s Fajonko na čelu, za njo pa levica.

  • leonardo 10:06 03.november 2020.

    Dokler ne bodo Evropejci izgnali iz Evrope vse sorodnike, dalnje in bližnje, ki so povezani s terorizmom in teroristi, te nevarne barabe ne bodo nehali harat po svetu! Malo jih pa že mora biti strah, če že ni dovolj, da ...prikaži veča policija ubiji v akciji enega norca. Ja, Frice pri takšni stvari Fajonova ni prav nič kriva, pa če še tako vpijete!

    • munja 11:57 03.november 2020.

      Farajonka jih bo vzela nekaj domov, ker se ji smilijo.

    • Avatar Leon
      Leon 14:58 03.november 2020.

      leonardo ..........fašizem vedno najde novega krivca ,da ga lahko okrivi za stanje . Misliš ,da si ti varen ?

    • lulibuc 15:15 03.november 2020.

      Kar nekaj kalamarov je na komentarjih sodeč po minusih

  • MihaPu 23:42 03.november 2020.

    Zakaj mediji ne poročajo o več teroristih in pravijo, da je bil samo eden, ko pa se ve, da so bili najmanj trije džihiji islamski retardi teroristi. Zakaj Avstrija pomanjšuje in zaničuje izjave očividec, ki je bil na kraju dogodka, ...prikaži več pravi, da je videl 3 ! Avstrijci mirijo in pravijo 1. Resnica pa je 3+ teroristi.

  • srecko2 15:59 03.november 2020.

    šiptarske ko0renine tako kot janšin foter ne oni mali tat in vlomilec,,, ta je bil zaprt v času ko so janeza naredili in v grosuplju se ve kdo je širil noge njegovi mami.. tak da ne emigranti izbeglice ampak kar ...prikaži več avstrijec in makedonc po državljanstvu... res pa da napumpan ideologije...

  • Avatar Leon
    Leon 15:06 03.november 2020.

    https://insajder.com/slovenija/tovaris-twito-janezu-jansi-spodrsnilo-retvital-preplonkano-obsodbo-napada-v-avstriji

  • Žurnalček 19:27 04.november 2020.

    Kdo in zakaj laže ?? Želijo pod preprogo skriti , da je šlo za večjo ter. akcijo , kot je bil napad na OPEC , tam leta 80! Jaz sem na lastne oči na videu , ki je bil objavljen ...prikaži več na Espreso Srbija ob 3 , takoj po napadu , 4-štiri -napadalce , ki so se predali na način , da so slekli bele kombinezone i dvignili roke . Eden od teh v belem je najprej ustrelil moškega , potem pa se je vrnil in ga s pištolo pokončal na mrtvo ! Ta ista četvorka , je tudi pred predajo streljala na dva policista ,nadal.

    • Žurnalček 19:32 04.november 2020.

      nadalj. , ki sta se spustila v boj s pištolami in enega ranila. Naslednji video je bil objavljen od 3.30h , ko je policija z motorjem lovila enega od njih in ga tudi ujela . Tistega , ki ga je ...prikaži več pa policija ubila -Makedonca- pa ni bilo nikjer na nobenem videu. Napadalcev je bilo najmanj 6 , Hoćejo , da se banda ne vznemiri , da jih bodo počas vse polovili , da jim ne zbežijo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.