Avto
112 ogledov

Napaka bo še bolela

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:12 23.april 2014.

    Žal jim je, ker prodajo manj goriva= manj davkov = manj za guncanje afen evroposlancev = luknja v njihovi zapravljivi miselnosti.....

  • ac-dc 21:51 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • ac-dc 17:10 23.april 2014.

    Pa poglejmo:- 30% manj porabijo-15% večja kalorična vrednostMeni se zdi 30 % tehtnejši argument. Prosim za pojasnilo, ker mi se ta račun ne izide.

  • ac-dc 21:50 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • puys 12:32 23.april 2014.

    Skratka, dizel je prepoceni, bo treba dvignit cene a ne politiki?

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 14:26 23.april 2014.

    Koncno! To mi nikoli ni bilo jasno po kaksni logiki in zakaj EU favorizira diesel

  • Bizgec 14:43 23.april 2014.

    Matr vola, ne jim dajat idej...

  • texpower007 16:43 23.april 2014.

    ne da se mi brat tega članka k je doug

  • 4krogci 16:57 23.april 2014.

    A dejte no! Če samo pogledamo izpušne cevi se vidi da imajo povečini sodobni dizli vsi čiste cevi, dočim sodobni turbo bencinarji pa vse črne od saj!!

  • ee99 17:39 23.april 2014.

    10 krat več rakotvornih stvari v izpuhu tudi če imajo vse filtre ni dost dober razlog? Prav, pa naj ljudj še naprej umirajo, da bo država, ja, DRŽAVA, ne ti, prišparala tist drobiž na 100 km.

  • ac-dc 21:49 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • ac-dc 21:50 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • ac-dc 21:50 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • ac-dc 21:51 23.april 2014.

    Se opravičujem za svojo nevednost ampak, če je to res 10x bolj rakotvorno, kako potem to tolerirajo oziroma dopuščajo?

  • ee99 22:30 23.april 2014.

    Evropi dizla celo primanjkuje, tako da ga s tankarji vozijo iz ZDA, v obratno smer pa bencin, kar je že samo po sebi bolano in noro, da je še zmeraj cenejši kot bencin. Seveda ne bi bil, če ne bi ...prikaži več imel nižje trošarine. Res bi rad vedel en pameten razlog za to.

  • ee99 22:25 23.april 2014.

    Saj ne skoraj nikjer na svetu razen v Evropi. Evropa pa ni niti 10% sveta. V Evropi se dizel vzpodbuja zaradi zaščite domačih proizvajalcev. Nikomur drugemu na svetu se ne splača razvijat dizlov samo zaradi Evrope, tako da to ...prikaži več delajo zelo neradi, brez njih pa tu niso konkurenčni. 10-15 let nazaj so se recimo tudi zelo bali Kitajcev, ti pa res nimajo šans, če ne kupijo dizla v Evropi, potem pa niti ne morejo bit več dosti cenejši.Zdaj so se izenačli, tako da zdaj se bojo spomnili kaj drugega. Vse samo da se ovira konkurenco. Ali je pa samo naključje, da imamo v Evropi najdražje in najbolj kvarljive avte?

  • Žurnalček 08:12 25.april 2014.

    Načrpana nafta ima količnik 100 . Od tega dobimo z frakcijami tako na oko 30% dizla, 50% bencina in 20% mazuta. KDO in KAJ naj bi po Potočniku moral porabiti 30% dizla , ki je v tej situaciji in nasploh ...prikaži večh STRANSKI produkt destilacije , če želimo iz nafte dobiti bencin ? Kemik pa glih ni tale Potočnik ! Tale članek je največja traparija, kar sem jih kdaj prečital !

  • Žurnalček 08:03 25.april 2014.

    Dizel ni narejena zmes , ampak destilacija , ki v današnjih časih precej bolje frakcira črno zlato , kot nekoč. Drugo je manjša poraba in boljše izgorevanje dizla. Verjetno je procent avto dizlov precej večji kot nekoč in se te ...prikaži veče dve stvari izenaćita , tako da je ućinek 0 , samo kakšen bi pa bil , z takim številom dizlov , če e bi naredili tega. Jaz imam svoj nos in mi ni treba takšne statistike niti gledat. Nekoč nisi mogel imeti odprtega okna , kam šele da si vozil normalno za dizlom. Danes sploh ne veš da si za dizlom , razen v Srbiji , Bosni , Hrvaški , napisal njih , ker moraš tam dizla spustiti naprej na 100m , če hočeš , da ni ne pokvari air condišna v tvoji kabini !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.