Slovenija
237 ogledov

Napaka v sistemu, račune izpraznili do konca limita

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:58 19.april 2017.

    Sodno varstvo izbrisanim delničarjem NKBM - velika prevara! OFF SHORT SLOVENIA .....http://www.vecer.com/velika-prevara-6258057

  • jakec1575 11:32 18.april 2017.

    A ni zanimivo. Ko komintent naredi napako je na vsakem koraku kaznovan s penali, dajatvami, ko pa banka naredi napako pa nobene odskodnine. Vsakemu izmed njih bi morali ponuditi vsak enoletno brezplačno vodenje racuna. Recimo. Človeku ste zradirali ves denar ...prikaži več na racunu in mu povzrocili resen stres. Ko hoces pa ti kredit pospesiti na dolocen dan, pa rabijo 1 teden, da vsak od 7 zaposlenih nakraca svoj podpis. Bog ne daj, da je kdo na dopustu. Potem traja 14 dni. Tebi pa se odvijajo kljucne zivljenjske odlocitve.

  • romy 11:54 18.april 2017.

    In vas vprašam,zakaj ste še naprej taki jakci,da vztrajate pri tej banki? Vam povem? Samo zato da oni bogatijo....Hvalabogu ,sem že nekaj časa pri konkurenčni banki,stroški so se prepolovili....se pozna...

  • Marjan Pisk 13:23 18.april 2017.

    dobro da sel stran od te banke (delavska hranilnica je zakon)

  • RallyPoint 16:06 18.april 2017.

    meni se je zgodilo sledeče: 33x odbitek istega trajnika in 32 x pribitek istih sredstev; Tako da je na koncu vse OK. Hkrati pa še en odbitek in pribitek istega drugega odhodka, rednega mesečega odliva za zavarovanje...Banda :)

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:38 18.april 2017.

    LB sem zamenjal že pred leti za Koper B in do cca 1 leta nazaj je bilo v redu .zdaj je po novem Intensa B in se spet začenja guljenje navadnega smrtnika,kredita ni niso dali in samo limit podaljšali seveda ...prikaži več z velikimi stroški tako da mi ni ostalo nič,brez najmanjšega napora sem v Sberbank dobil kredit ne da sem njihov komitent in dolžan nisem več nikomur pa še malce boljši avto imam povrh,skratka pojdite na tisto banko ki vam nekaj ponudi ,kar vam ustreza in se čudežno začnejo lepo obnašati do tebe brez obračanja oči bančnih uslužbencev

  • Pepe007 14:20 18.april 2017.

    Kaka panika... Ne dvomim, da bo banka napačne transakcije polovila v kratkem času in napako popravila. Ko v žurnalu kliknem na članek na prvi strani in mi vrže "Ta stran ne obstaja" ali kakega podobnega, ni nobenih alarmantnih naslovov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.