Svet
25002 ogledov

Napitnina Slovenca spletni hit

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:49 01.avgust 2019.

    Slovenci vsaj plačujejo,obratno "furčeti" rajš spizdijo!

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 10:13 02.avgust 2019.

    se en cent je preveč, jaz mu se tega ne bi pustil

  • MK 08:22 02.avgust 2019.

    4,2 EUR za 1 fackin NIKŠIČKO je kriminal

    • janez527 09:15 02.avgust 2019.

      Če dobro pogledaš račun, mislim, da ne gre samo za eno pivo? SE MOTIM ?

    • MK 11:37 02.avgust 2019.

      ja. slabo sem pogledal, ker se ne vidi. Okej 3 pire. Se opravičujem. Še vedno pa menim, da se kelnar pač ni potrudil. To pa da prilima sliko na socialna omrežja pa več pove o njemu, kot o dajalcu napitnine.

  • fiston 17:20 02.avgust 2019.

    Brez veze komentirati, to je pač samo slika, ki ni ravno nek dokaz. Oni drobiž lahko vsak naloži na račun. Potem je problem, ker ne poznaš ozadja. Glede na to, da je znesek okrogel, pa da je dal še 1 ...prikaži več cent zraven, bi jaz prej rekel, da je s tem pokazal, kako je zadovoljen s storitvijo. Jaz bi prej rekel, da mu je z onim centom pokazal, koliko ceni njegovo storitev, ocena 1. Verjetno je to dojel tudi natakar, pa bil užaljen, pa stvari obrnil in dal na internet.

  • MK 11:38 02.avgust 2019.

    To, da je objavil sliko poveč več o kelnarju kot o dajalcu napitnine. Get a proper job, če zaslužiš premalo. A sexa tudi fehta?

  • johana 10:51 02.avgust 2019.

    Bakšiš pomeni tudi podkupnina, ne le napitnina. Morda pa je hotel gost podkupiti natakarja. Očitno je natakar v vsakem primeru užaljen. Koliko pa bi bilo dovolj? Ni povedal ali sporočil. Ubogi revček.

  • Kmodri 11:35 02.avgust 2019.

    Zakaj bi podpirali kapitaliste? Naj pošteno plačajo turistične delavce.

  • Avatar Beckerella
    Beckerella 00:59 02.avgust 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • kapibara1 08:46 02.avgust 2019.

    Niso povedali bistva: To je Državljan SLO, NE pa SLOVENEC

  • satir 09:04 02.avgust 2019.

    še cent je preveč. Najbrž je sam naštimal in fotkal , pa tisti cent je prekleto iskal. Kolikor vem na Hrvaškem ne sprejemajo evrov iz principa, da moraš kupit kune, kjer te spet zaj... z slabim tečajem.

    • janez527 09:13 02.avgust 2019.

      to je bilo v Črni gori, dejte no prebrat pol pa komentirajte ,....

  • satir 09:11 02.avgust 2019.

    Črnogorci pa itak ...kaj bi radi bakšiš za brzino!! Enkrat me je eden prosil če se usedem za drugo mizo, čeprav je bila restavracija skoraj prazna. Pa sem vprašal, zakaj, ko pa je od tam kjer sem bil lep razgled ...prikaži več na morje. Pojasnil mi je, da je tma tam kjer bi me presedel rajon od drugega natakarja.... evo cent...bravo

  • Žurnalček 10:28 02.avgust 2019.

    Bem im sunce neradnićko ! 1 pivo 4,20 €. Jaz mu ga ne bi niti plačal , kaj šele pustil bakšiš- U St. Tropezu je pivo na obali 6€ in celi Azurni obali , kjer je vse v nulo , ...prikaži več ne pa v eni smetarski , nekulturni in zaostali Čg !

  • jakec1575 11:56 02.avgust 2019.

    Ok. Slovenci. bodte posteni 70% slovencev ne zna pustiti napitnine, ker morajo odplacati kredit za avto, ki si ga ne morejo v resnici privosciti. jaz vedno pustim vsaj 20%. pri malih racunih pa tudi 30%. Zakaj pa ne skrtarite pri ...prikaži več drugih nakupih. nego kelnarja za minimalca buzerirate. Pa branjekve na trznici. Če hocete, da ste dobro placani morate biti dobri placniki.

  • Laznivi 23:33 01.avgust 2019.

    Zahojen narod do konca ,samo poglejmo medije to poletje ...drugega ne kracajo kot lako je na hrvaskem drago ,ko pa prides dol vidis da je vse ceneje ali enako kot v sloveniji...pokvarjeni fousljivci in nic drugega.

    • alen009 07:50 02.avgust 2019.

      dober nick imaš lažnivi, pa še kako drži. Ni prav, da mečeš vse v isti koš. Če sam rineš na Hrvaško, še ne pomeni, da vsi rinemo dol. Nekateri pač vidimo izven okvirjev in se odločimo za kakšno drugo destinacijo, ...prikaži več ki je vse prej kakor tvoja Hrvaška. Jebi ga, ljudje smo si različni, prav je tako.

    • MK 08:29 02.avgust 2019.

      Preseli se dol. Čimprej. Še prej pa pejt malo po svetu pa boš videl kaj pomeni biti enakovreden gost in kaj pomeni, da za svoj denar dobiš najboljšo ponudbo. 110 EUR na noč za prizidek garaže imenovan apartman, 600m od ...prikaži več prve kamnite plaže z enim barom, kjer ti strežejo karlovačko za 4 EUR pa zame ni dobra ponudba. Ja Hrvati imajo v Dalmaciji in okoli Kornatov zelo lepo morje ampak kot narod so pa katastrofa. Zato jim privoščim slabo sezono. A mi mogoče dvignemo ceno vinjet poleti?

    • Kmodri 11:18 02.avgust 2019.

      Naj jih delodajalec pošteno plača, ne pa da jih morajo vzdrževati gosti.

  • max 21:19 01.avgust 2019.

    Delam v turizmu in res je, slovenski gost je najslabši gost. In temu primeren je tudi odnos gostiteljev do njega. Ne vsi, 80% pa sigurno. ( pri obroku v hotelu si tlačijo kruh in koščke mesa v torbice, pijačo kupi ...prikaži veči v hoferju in se naliva v sobi, napitnine so tabu, vedno cvili kok je drago in grozi z slabo oceno na TripAdvisorju , če mu ne dajo popusta. . . )

    • alen009 07:52 02.avgust 2019.

      Delal sem v turizmu, leta nazaj. Podpišem se pod tvoje besede. V tisith letih ga ni bilo čez Italijana in kasneje so prevlado prevzeli Rusi. Od nas južno, katastrofa.

    • MK 08:25 02.avgust 2019.

      Napitnin za slabo postrežbo se ne daje. Daš če je bilo nekaj res posebnega, če je posebej prijazen, se potrudi s predstavitvijo ponudbe, animira družbo. Da ti pa tečen kelnar polije juho, ko ti servira, ali pomaka prste v tvojo ...prikaži več hrano, ne zna strečt iz pravilne strani in ne postreže prvo dekletom si je zmanjšal možnost napitnine na minimum. Če pa streže v šlapah, kratkih hlačah in je zanemarjen in počasen... adijo miško.

    • janez527 09:19 02.avgust 2019.

      Zakaj bi plačal za dva deci vina v mini baru 5 €, če lahko iz trgovine za ta denar prinesem 2 litra? Logika? Kje bom prej zaslužil 45 €? MAX boš znal zračunati?

    • max 09:37 02.avgust 2019.

      janez527, ti si že eden tistih pacijentov, ki hodi na dopust šparat, Obenem pa med jokanjem kok je vse drago, zahteva vrhunsko postrežbo. Ostani raje doma, nihče te ne bo pogrešal.

    • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 10:16 02.avgust 2019.

      napitnino dam za vrunsko postrezbo, ne pa za en drek lokal z slapcam in kratkimi hlacami, za hotel 5 zvezdic in ne za drekast kafič

    • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 10:16 02.avgust 2019.

      pa mora bit slovenc ne juznjak

    • johana 10:59 02.avgust 2019.

      Glede na to, da napitnina ni določena, lahko vi uporabnik max spišete zakon ali pravilnik in ga pošljete v Združene narode, da se poenoti po celem svetu. Večina hotelov im napisano, da se ne nosi hrane iz jedilnice. To lahko ...prikaži več osebje tudi pregleduje. Če ne pregleduje, je le to mrtva črka na papirju, katera je le sama sebi namen. Glede ocen na TripAdvisorju - kako ste boječi, če dobite par ocen nižjih. (poznam primer kako lahko za 20 EUR zrihtajo slabše ocene od 1 do 3 za 100 ocen)

    • max 09:00 03.avgust 2019.

      Prav smilite se mi vsi tisti nedonošenčki, kateri ne znate živet brez da vam je vse natančno napisano in narisano. In seveda uporabite navodila samo takrat, ko vam to odgovarja. A zdravo pamet imate v androidu spravljeno, na varnem, da ...prikaži veča se ne izgubi. :) :) :) :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.