Zdravje /zdravje/aktualno
87357 ogledov

Napovedi: Najhuje šele prihaja

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 12:14 10.marec 2020.

    In kje so zdaj vsi ti vrhunski kvazi znanstveniki, ki so sposobni delati čudeže, niso pa sposobni najti cepivo proti enemu virusu, ki ga imajo pred nosom?!

    • Avatar vec
      vec 13:17 10.marec 2020.

      In kaj bi naj to blo ? Resno me zanima. thx

    • Avatar praufo
      praufo 13:20 10.marec 2020.

      vrhunski znastveniki delajo za korporacije, ki izdelujejo biološko orožje ali viruse, ve se pa kdo je zadaj in koliko so pred ostalim svetom, ki uporablja kramo, ki so jo oni izumili že pred 50temi leti ... vse obstaja, tudi cepivo, ...prikaži več ampak to ni za vsakogar, če ni vojne, se folk izrebi tudi na tak način, predevsem se pa dela gospodarska škoda z ustrahovanjem

    • popokatopetl 13:58 10.marec 2020.

      Je pač tako da se nam zdi da živimo v nevemkako napredni dobi, dejansko pa je medicina še zelo daleč od tega, da bi razumela celo vrsto bolezni in jih znala pozdravit. In vrhunski znanstveniki bodo morali mozgat še stoletja ...prikaži več preden bo bolje, če se ne bomo prej samouničili.

    • Avatar praufo
      praufo 14:13 10.marec 2020.

      morš ločit vojaško medici od navadne ... malo se pozanimaj kaj delajo in kaj znajo rusi, pri nas pa merijo temperaturo, pritis, pa cuker, pa holesterol, potem pa napišejo tablete, slovenček pa veselo v lekarno po vrečko tablet ... naivna ...prikaži več država zarad naivnega folka

    • Avatar praufo
      praufo 14:21 10.marec 2020.

      je pa res tudi to, na splošno je ta država izredno malo vlagala v znanost in razvoj in na mnogih področjih je podhranjena, čeprav imamo največ (nepotrebnih) optičnih vlaken na prebivalca (po zaslugi telekoma), navječ štacun in največ traktorjev, pa ...prikaži več še kaj kaj največ (norcev) ... ampak folk je nepismen al polpismen, znanost in razvoj pa krepko zadaj, da ne govorimo o medicini

    • maresem 08:27 11.marec 2020.

      Lahko se le strinjam z vsem napisanim.

  • Luka Grašič 15:13 10.marec 2020.

    Potem se moremo pa iti spovedati preden izginemo iz sveta živih,to je itak namen Iluminatov,masonov itd....

  • dusan72 06:25 11.marec 2020.

    Tole je preveč dobro naštudirano, da bi bilo slučajno. Bojim se pa, da jo to šele začetek in se pri vsej populaciji par tisoč mrtvih ne bo poznalo in ne bo dovolj. Če še malo zavijem k teoriji zarote… ena ...prikaži več slepa teta ali pa tisti francoski jasnovidec je nekoč rekel, da bo letos bolezen vzela 50 MIO ljudi (ali nekaj podobnega). Nekdo se trudi, da se to uresniči. Se mi pa zdi, da bo ta virus svoje naredil in šel. Bolj me skrbijo tisti divjaki, ki čakajo na TUR-GR meji za vdor v EU.

    • maresem 08:28 11.marec 2020.

      Tudi mene. A ta drhal ima pri nas tudi veliko botrov - žal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.