Slovenija
93 ogledov

Napoveduje višji DDV in varčevanje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 12:11 01.april 2014.

    PS je dobila 65 % glasov na volitvah,SRAMOTA,za Slovenijo,kaj sedaj jokate,Prašajte solatarja kje so miljarde. 100 x boljša je bila prejšnja vlada. vlada.Še Bog je dvignil roke od nas.

  • vest 00:48 02.april 2014.

    Prejšnja vlada v zadnjem mandatu ali v mandatu 2004-2008, ko so se brez realne potrebe zakreditirali. Problem je, ko je treba prejeto kredo vrnitiz obrestmi. Od takrat naprej nas le-te obresti močno tolčejo.

  • nostradamus 12:04 01.april 2014.

    mene bolj kot nepremicninski davek zanima kje so koncale silne miljarde ki sta jih cufer in bratuskova najela v tujini in s katerimi sta se javno bahala da je sedaj problem resen in da smo sedaj izsli iz krize vse ...prikaži več bolj in bolj me spominja na titanik ali pa film ali je pilot v letalu uspesnost in sposobnost te vlade vidimo vsak dan na zavodu za zaposlovanje pred rdecim krizem in karitasom pred centri za socialno delo .....................pa ne sedaj nabijat da resuje grehe prejsnje vlade njena izjava ob prevzemu mandata MI ZNAMO MI ZMOREMO ZA TO SMO TU

  • vest 00:53 02.april 2014.

    Naj se ta vlada vsaj vzdrži dokapitalizacije banke Celje, kjer je bil Čufer nadzornik. S tem nam ostane kar nekaj milijonov, ki jih lahko namenimo za investicije v gospodarstvo katere naj bi imele večjo donosnost kot pa so stroški obresti. ...prikaži več Nikakor pa ne smemo te kredite spet zafrčkati (kot smo delali od 2004 dalje) saj bo to prevelika obremenitev za nadaljnje rodove, ki nikakor ne bodo mogli nikoli biti suvereni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.