Popotnik
27150 ogledov

Naravne znamenitosti Slovenije, ki jih bo treba v prihodnje plačati

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 09:39 10.maj 2018.

    Počasi , bo potrebno župane ustavit. Še malo , pa bodo še sonce začeli kasirat.

  • NeAnonimni 11:02 10.maj 2018.

    Sej že tko povsod plačujemo, parkirnine, okoljske takse.. zdej pa še to? .. Se bo pa obiskovalo na črno.. :)

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:39 10.maj 2018.

    Ponudbe v Sloveniji: 1. taksa, 2. parkirnina, 3. vstopnina

  • matjaz54 11:48 10.maj 2018.

    Super ideja, da se začne služit na račun turizma. Tujcem se je že najbrž smejalo, da je pri nas bilo občudovati bolj ali manj vse zastonj, kar za druge kraje eu lahko samo sanjaš... je pa praščevo ter to zelo, ...prikaži več, da se svojim državljanom zaračuna polna taksa, enako kot jo plača tujec.. V indiji npr.imajo dve blagajni, ena za turista druga za državljana, kateri plača mislim da samo 10% polne cene...

  • minimaxi 11:37 10.maj 2018.

    Za vse te debile, ki bi zaračunavali vsak kamen in kapljico vode, postavit mitnico pred LJ in naj oni plačujejo vožnjo v LJ, saj s svojimi avtomobili zasmrajujejo zrak

    • igorgeus 13:25 10.maj 2018.

      Sami ste si zafurali zrak v lj, kaj pa centralizirate državo.

  • smejka 12:06 13.maj 2018.

    Odpade...bodo mogli pa že kaj več ponudit kot vstopnino.In potem bojamranje,ker bomo odhajali drugam.

  • Laznivi 12:57 10.maj 2018.

    Hvala - slovenija me prav nic ne zamima tako da od mene ne bo nic padlo.

  • Rado Stajnko 14:52 10.maj 2018.

    Še en sladkorček za ljubitelje kapitalizma in sovražnike socializma.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:38 10.maj 2018.

    Od mene en dobijo niti centa! Ta banda županska si je že preveč nakradla!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.