Slovenija
7697 ogledov

Naročniki, prepričani, da so oškodovani, s tožbo zoper A1

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 09:01 23.januar 2023.

    Iz Telekoma prešel na taktratni Amis ,ker je bilo obupno slabo pri Telekomu,skozi bilo nekaj narobe.večinoma sploh nisem imel interneta.Na Amisu vsaka čast vse delovalo in super bilo,dokler se niso preimenoval v A1 ,po nekaj časa še v redu,potem pa ...prikaži veča obupen odnos do strank,zavajanje z paketi,nonstop so aktivirali neke plačljive zaščitte,vglavnem neumorno utrujajo uporabnike,če nekaj nočeš pač nočeš,ampak pri njih so gluhi.Zdaj pol leta sem na Telemach-u in imam božji mir.

    • Avatar pantani
      pantani 09:30 23.januar 2023.

      Tudi sam sem bil na telekomu,poden od podna,podobno pri A1,popolnoma nepregledna shema!!! Sedaj sem že 5. let pri T2 in sem zelo zadovoljen!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:25 23.januar 2023.

      T2,je zdaj moja rezerva😀

  • rd2dmk2 09:57 23.januar 2023.

    meni nekaj ni jasno in mislim da je tole prakso treba spravit na sodišče. kako lahko nov naročnik dobi 50 in več odstotni popust na ceno storitve. no kako gre to poslovno skozi. zamenjaš paket pa so popusti. meni gre ...prikaži več tale reklama A1 z Zrncem hudo na jetra. tisti stavek na koncu : KER LAHKO. ker lahko delajo po mili volji . a si predstavljate da bi ves folk vsake 2 leti prestopil iz starega v drugega in bi potem imeli vsi na pol cene ? a bi jim še šlo ? izgleda ! torej nas - nategujejo !!

  • ahoteec 11:42 23.januar 2023.

    Imam lokalnega ponudnika. Vse na enem daljincu. Servis med tednom pride v nekaj urah ali prej. Nor bi bil, če bi menjal.

  • frederik 14:30 23.januar 2023.

    Vsi oškodovanci pa se lahko pridružite postopkom na naslednji povezavi: https://kolektivno-varstvo.si/spor-telekomunikacije/a1/.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.