Popotnik
18543 ogledov

Našli razlog, zakaj se turisti izogibajo naši državi

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 13:56 21.april 2019.

    Pri nas so cene enake oziroma skoraj enake kot pri sosedah italiji in avstriji kjer ima osebje x 2 in tudi x3 place napram nasim tlacanom.

  • sam50 16:23 21.april 2019.

    Ponudba pod nivojem,cene pa oderuške,še dobro,da se kdo sploh ponovno vrne...

  • Kmodri 14:32 21.april 2019.

    Če je za domačine predraga, kako je za nas Slovence predraga... Se nekateri turisti vedejo kot kolonizatorji, zato jih ne maramo. Dvigajo pa tudi lokalne cene, zaradi česa trpi lokalno prebivalstvo.

  • maresem 18:49 21.april 2019.

    Ni panike, saj komunajzarji uvažajo multi-kulti turiste za stalno bivanje v SLO.

  • Antonio 21:54 21.april 2019.

    Danes v središću Kobarida, smo bili lačni... trije, od tega ena drobna bjonda…. žal nisem sel na wc prej, da bi videl da je gostilna noter prazna dobesedno...zunaj 6 miz, od tega večinoma prazno... smo naročili 2x mesano na žaru ...prikaži več + dvojna solata mesana…. 3 vratovine + 4 majha nabodala+še neki kos stejka… pa pest pečenega krompirja.... solata ena skleda, ne velika....ena porcija mešanega mesa na žaru... 18 eur.... sem plačal za dvojno to vse 52.70 eur....dobro, kava pa dve kokakoli...

    • Antonio 22:00 21.april 2019.

      In je bil natakar užaljen...ko me vpraša a smo zadovoljni.... Ne...v Kranju je mešano na žaru dvojna plošča, čevapi, klobasice, plus da gleda preko krožnika...krompirja dosti, solata je top... Nikdar več Kobarid...hvala za tak turizem...To je direktno v križišču za ...prikaži več Italijo....Ne it tam...Bom požrl...3x sem bil tam...prvič, zadnjič in nikoli več...neka kao restavracija...pojdite v pizzerijo malo niže rajši....

    • AnzeSmolej 07:27 22.april 2019.

      to ti je turizem v SLO, pač ni več narejen za slovence, bomo mi morali iti drugam, ali pa v kraje kot je Prekmurje, a tudi tam ni več tako poceni. Mene najbolj moti da kljub visokim cenam v teh ...prikaži več turističnih obratih, so delavci na minimalcu ali pa sploh ne govorijo slovensko ker so uvoženi. Taki primeri se dogajajo na Bledu, Kranjski Gori, Protorožu...

    • Antonio 17:22 05.maj 2019.

      V moji neposredni bližini...Šmarjetna gora nad Kranjem... natakarji črni, bradati, postrežejo v slabi angleščini...ne hvala...sem domačin... V Brunarici na Kokrici za 4 osebe kompletno kosilo (2x)+ 2x ala kart...+ pijača vsa, sem plačal 47 eur...nismo pojedli vsega, siti do amena...priporočam

  • Avatar Leon
    Leon 14:06 21.april 2019.

    Slovenija je dežela presenečenj za vsakega turista .....vendar samo enkrat . Nikoli več .

    • Janez_53 15:37 21.april 2019.

      No ja, kaj hudiča pa je tako narobe s turizmom v Sloveniji??? Malce pretiravaš.

  • jakec42 21:03 21.april 2019.

    Če pridejo kot migranti je pri nas vse zastonj,pa še žepnino dobijo-znajdi se!

  • Avatar Anistanka
    Anistanka 01:37 22.april 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • dare326 12:58 23.april 2019.

    Že to, da je Francija dolgočasna, pove vse o tretji ligi anketirancev.

  • ode 18:49 23.april 2019.

    Kaj pa naj pokažemo? Vikende na vsakem hribčku, na vsaki lepi lokaciji.

  • Skira 06:53 22.april 2019.

    Samo višat cene ne piše se nam dobro. Park hotel pa njegovo kavarno zapret do daljnega, ko se bodo spametovali..........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.