Slovenija
37182 ogledov

Naš velik delodajalec bo osrečil na tisoče zaposlenih

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 14:54 15.februar 2023.

    mislim, če me naslednje tri dni ne bo da bi kaj komentiral sem na urgenci. me zvija od smeha. resno, hahaha, nekateri zaposleni ne morejo več plačevat položnic, povprečna bruto plača pa je preko 3000 €. ajde grem stavit, da ...prikaži več so podpisniki direkto in njegovi pomočniki. ti grem glavo stavit da ne zmorejo položnic za kredite in lisinge jaht, vikendov, karjol, vil, rolexov, balijev in maldivom in botoksa zase in za ljubice.

  • SlavkoKrizman 15:07 15.februar 2023.

    Lahko je srat s polno ritjo vsega v farmaciji....

    • Boschtjan Zupanchich 21:27 15.februar 2023.

      Točno To !!! ! !!! Lahko je potem z polno ritjo denarja podkupovati sodišča po svetu, za dosego svojih zlobnih ciljev, med katerimi je predvsem cepljenje z temi njihovimi cepivskimi strupi za Uničenje Zdravja pod raznimi krinkami !!! ! !!!

  • Toma 16:46 15.februar 2023.

    Kaj pa stopnica med 5 in 10? Ima sedaj delavec v npr. 21 skupini večjo plačo od onega v 22-i? Al so razlike med skupinami vsaj 150€?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:00 15.februar 2023.

    Super za njih! Sem pa prepričana, da so tudi v Leku tisti z najnižjimi plačami za katere ni nikomur kaj dosti mar. Bi bilo pa lepo, če bi država poskrbela, da bi se vsem zaposlenim v državi prihodki usklajevali z ...prikaži več gibanjem inflacije.

    • Boschtjan Zupanchich 21:21 15.februar 2023.

      Točno to ! Sem sam poslušal tarnanje zaposlenih v Leku, ki so jih vzeli preko agencij, in jih potem izkoriščali za podpovprečne plače med konci tednov , ....

  • Clear 05:09 16.februar 2023.

    Omenja se samo Lendava…prvi so začeli v Ljubljani in Mengešu z dopisom glede stavke. O takih plačah v proizvodnji pa nima noben verjetno pisarniški biseri.. kak so tu navedene za leto 2021 3.767,44 bruto… vecina ima 1200€ bruto trenutno.

  • Boschtjan Zupanchich 21:24 15.februar 2023.

    Sploh Ni bil problem v plačah, temveč v zlobi nadrejenih , zato sem zapustil Lek pred cca 7 leti. In mi ni žal, ker drugače bi se še bolj pokvaril kot sem se . Saj niso vsi slabi tam, ampak, ...prikaži več več kot polovica pa . Žal.

  • albert6 07:05 16.februar 2023.

    Skrbi Putin da slovencke

  • Naklonsky 18:32 15.februar 2023.

    Tako pač je. Uspešne firme uspešno nagrajujejo. Primerjava z dokapitalizacijskim Geni ni primerljiva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.