Magazin /magazin/vip
8699 ogledov

Naša voditeljica rodila, porod je bil nekaj posebnega

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:00 16.april 2020.

    Kaj pa je tko posebno na tem,da je rodila doma?Posebno bi blo,če bi rojevala v zaprti zmrzovalni skrinji pri -18,ne pa tole preseravanje!Ime so ji pa izbrali slovenski vrači in šamani z veščino prodajanja megle in ropanje ojrotov kozam z ...prikaži več IQ-jem številke otroški čeveljcev,bedno!

  • Majazmaja 09:57 16.april 2020.

    Kaj pa vodi tale naša 'voditeljica?' 99,99 % ljudi je prvič slišalo zanjo, ampak iz ''rodila doma, ime po nasvetu numerologinje, akupunkturist, Marjan Ogorevc, naturopatinja'' nam je kristalno jasno, da je tista njena možganska celica, ki se ji sprehaja med ...prikaži več ušesi, izjemno osamljena ... Verjetno si v vaginalno in ritno luknjo tlači tudi tista Savinina jajca iz žada?

  • mulc1 12:09 16.april 2020.

    a je bila sploh trezna na porodu? pri vodenju ene od zadnjih oddaj se je komaj držala na nogah

  • andrej084 11:01 16.april 2020.

    Sem izredno počaščen, da je to veselo novico delila z nami,...

  • Avatar jate
    jate 13:02 16.april 2020.

    jasmini sem zazelela vse dobro ob rojstvu otroka...le zakaj sem od nekaterih dobila minuse??? kako je ta narod, fouš in hudoben!! saj ni cudno da narava vraca.

  • Avatar jate
    jate 09:37 16.april 2020.

    Jasmina iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice Gaje,,lepo ime. Želim vama zdravja, sreče in uživaj v materinstvu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.