Svet
15 ogledov

Nasilni shodi proti emigrantom po Evropi

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 09:06 07.februar 2016.

    Boči, pa kaj je s tabo? Se ti je čisto sfuzlalo? Saj vem, da je v levem predoru težko živeti; pa vendar...

  • Zmago 11:26 07.februar 2016.

    Bolnik ! Naivnež !!! Izrodek !!

  • ojla 20:03 06.februar 2016.

    Kaj je mislila Merklica posvojiti vse te begunce , ker nima svojih otrok " k mami Merkl".Poslat vse te fante , ki so polni energije in delajo pravo sranje povsod , kjer se nahajajo domov naj branijo svojo domovino. Naj ...prikaži večj hodijo sedaj naši fantje držat svojih glav k njim.? Mislim, da je Evropa tukaj predolgo spala in nas imajo za bedake...Kako dolgo bomo še prevozniki ?

  • novispenjac 21:10 06.februar 2016.

    Imigrirati=vstopiti v državoEmigrirati = izstopiti iz države.Begunec = beži iz države, ki je v vojniUpam, da to vsaj malo razjasni pojme. Drugače pa, kje bo slovenska podružnica Trdnjave Evrope?

  • valerijakregar 20:14 06.februar 2016.

    prevozniki x-n pedofilov :http://nova24tv.si/aktualno/iraski-migrant-na-dunaju-brutalno-posili-10-letnega-decka-razlog-pa/http://www.jutarnji.hr/iracki-migrant--20--silovao-desetogodisnjeg-djecaka-na-bazenu--nisam-mogao-izdrzati--nisam-se-seksao-mjesecima-/1515219/nobeden od naših medijev, razen nove24 ne poroča o tem incidentu !!!!!!!tudi o večini drugih ne !!!!lewaki nočejo s*anja, hoćejo migrante !

  • izRODEk 21:18 06.februar 2016.

    Fantje, pošteno plačajte nafto in zemeljski plin, pa ne bo nobenih migrantov. In vojna v Siriji še vedno poteka, ker mi, pokvarjeni in gnusni smrdljivi fašistični evropejci financiramo Turčijo, ta pa teroriste, ki rušijo sisteme po bližnjem vzhodu.Mi! Mi ...prikaži več smo trenutno vse tisto, kar smo se v šolah učilii o Adolfu Hitlerju. Pa kaj vam ni jasno? Kako se bo to končalo? V ruševinah, dragi moji. Naj vas samo spomnim, da ne bo WIFI signala in tudi baterije ne boste imeli nikjer polniti, da vam ne omenjam, da boste lačni in boste pockrali kot pozabljene in zapuščene živali - in prav vam je - se že veselim, ko bom gledal vaša trupla - zaslužite si po vsem tem zlu, ki ga širite širom sveta!Smrt fašizmu - mater vam blesavo retardirano...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.