Avto /avto/iz-druge-roke
26588 ogledov

Ne pritiskajte gumba za odklepanje na preveliki oddaljenosti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:46 11.avgust 2020.

    Drugače vse to sicer (večinoma) piše v navodilih avtomobila. Problem je samo, ker 90% ljudi ne prebere navodil. Ampak v današnjih časih, ko so avtomobili računalniki na kolesih verjemite, da se SPLAČA prebrati kompletna navodila. Vzame vam urco, dve, ampak ...prikaži več vsaj veš, kaj avto omogoča in kako se spraviti iz težav.

  • Pero54 11:23 11.avgust 2020.

    Sem imel izkušnjo, ko mi je displej javil, da ne prepozna ključa. Po analizi kaj sem naredil narobe, sem ugotovil sledeče. Na tipko Start/Stop sem pritisnil trenutek pred pritiskom na stopalko zavore. Rešitev. Za trenutek sem odklopil akumulator. Sistem se ...prikaži veče je resetiral. Vžig je bil normalen. Vse ostale nastavitve so ostale nespremenjene. Radijskle postaje, računalnik porabe goriva, dnevno število kilometrov, telefon, .... Še avto Ford Mondeo. Od takrat je nepogrešljiv dodatek opremi ključ 10.

  • Avatar nadine20
    nadine20 17:13 11.avgust 2020.

    Pozdravljeni, sem posameznik, ki ponuja posojila. Ima kapital, ki se bo uporabljal za odobritev posojil med kratkorocni in dolgorocni posamezniki od 5.000 do 5.000.000 EUR do vsi resni ljudje, odvisno od zahtevane kolicine v realne potrebe, obrestna mera je 2% ...prikaži več% na leto. Kontakt: leydifinance@gmail.com To pocnem noter naslednja podrocja: - financno posojilo - Hipoteka - Naložba v posojilo - Posojilo za avto - konsolidacija dolgov - Odkup kredita - Osebno posojilo - Ste v arhivu itd. Prijavlje

  • Avatar drecos
    drecos 09:16 11.avgust 2020.

    zakaj je pol daljinsko zaklepanje, brez veze ce sem zraven avta potem lahk zaklenem na kljuc, bedarije glupe

    • Snežinko 09:45 11.avgust 2020.

      Ti pa še nisi v življenju videl tega sistema, kajne? Ne komentiraj zadev, ki ti niso jasne, prosim...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.