Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
37 ogledov

Nasvidenje v naslednji vojni

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drmr1980 08:28 22.februar 2013.

    Zaradi takšnih kot si ti pa je država tam kjer je... Nikoli mi ni bilo jasno, kdo lahko voli take pokvarjence in lažnjivce, pa izgleda, da večina v tej državi. Potem pa igrajo pingpong pluvanja, ali si za JJja ali ...prikaži več JZja...Verjetno sem jaz čuden, ker menim, da je potrebno lopove spraviti v zapor ne pa v parlament.

  • b3180966 07:03 22.februar 2013.

    No ja, je že res, da sta Janša in Jankovič podmazana z vsemi žavbami, a da bi bila diktatorja je pa že malce za lase privlečeno. A ker cilj posvečuje sredstvo je za rušenje Janša dovoljeno vse- tudi žrtvovanja zvestih ...prikaži več častnikov in pisanje lažnivih pravljic po časnikih

  • feferon 08:41 22.februar 2013.

    A ti sploh razumeš kaj je diktatura? Najbrž ne! Poglej kdo zaseda vsa prosta mesta pomembnih položajev! SDS. Kdo ukaže kako morajo roko dvignat? JJ. Kdo se ne meni za sodišča? JJ. Kdo sodeluje z predsedniki korupcijskih držav ? JJ. ...prikaži več. Kdo lahko razdeli Slovence tako , kot je Hitler ločil Jude on Nemcev? SDS. Kdo lahko 80 % ljudi označi za zombije, leve fašiste in zarotnike? JJ.

  • franke 11:30 22.februar 2013.

    JANŠA NAM ŠE NAPREJ LAŽE V OBRAZ. PA KAKO JE LAHKO TAK OROŽARSKI TAJKUN PREDSEDNIK VLADE. PA KJE SO NAŠA TOŽILSTVA?

  • Oseba_ 13:41 22.februar 2013.

    Košir , kako lahko omenjaš besedo " vojna " ?!?!!??!?! Jaz se te besede ne dotikam, ker pomislim na vse otroke , ki rabijo lepe in modre besede !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jose3 23:50 22.februar 2013.

    Franke, razsvetli nas, kako to, da KPK ni uspela najti milijonov Janše?In kje je njegova klinika v Avstraliji? Medtem pa Lukšičeva žena odpira privat in zapušča javno zdravstvo...

  • tartufka2226 10:24 23.februar 2013.

    pod janšo seveda

  • korisnik_5299 18:27 23.februar 2013.

    LDS je odšla, SD in SDS , Desus, SLS, NSi, pa še ne. Pa tudi mnogi poslanci DL in PS so stari znanci. Sprememb na bolje še ne bo!?

  • vicvic 15:59 24.februar 2013.

    Le kdaj že dobimo mi junaka, ki ved el bo kako naj iz blatapotegne vse, da nas ala Grčija ne čaka.

  • vicvic 15:59 24.februar 2013.

    Le kdaj že dobimo mi junaka, ki ved el bo kako naj iz blatapotegne vse, da nas ala Grčija ne čaka.

  • Merkava4 00:54 24.februar 2013.

    Še en fantast brez dejstev, še en mega poštenjak, ki je našel Pristop pa se še za orožje in patrijo nismo zmenil, medtem ko se nabija o avstralski kliniki, jo Lukšič zgradi v Mozirju...Matej Košir b(in njemu podobni) - odjebite, ...prikaži več nikogar več ne boste prepričali - posebej v enačenju Janše in Jankoviča....beda od bede - ocena -1

  • jose3 23:53 22.februar 2013.

    Seveda. Forum 21 je podmladek SDS. Leta 2004 je Forum obvladoval 80% slovenskega gospodarstva.Predsednik: Milan KučanPodpredsednik: Slavko PreglTajnik: Božo KovačProgramski svet: Niko Toš (predsednik), Danica Purg, Lojze SočanUpravni odbor: Jaro Berce, Janez Bohorič, Sandi Češko, ...prikaži več, Marta Kos Marko, Miha Ribarič, Janez ŠkrabecMed ustanovnimi člani Foruma 21 so bili: Zoran Janković, Bruno Korelič, Herman Rigelnik, Srečko Meh, Janez Pergar, Črt Mesarič, Miloš Kovačič, Tone Turnšek, Bine Kordež, Miran Goslar, Niko Toš, Bojko Bučar, Zdenko Roter, Ljubo Bavcon, Dušan Nečak, Božo Repe, Mirjana Ule, Lojze Sočan, Lev Kreft, Lucija Čok, Andrej Košak, Gojmir Lešnjak, Vita Mavrič, Peter Božič, Saša Pavček, Mitja Rotovnik, Polona Vetrih, Evald Flisar, Janez Kocijančič, Danica Purg, Tone Vogrinec, Marko Kosin, Marko Bulc, Ivo Daneu, Franci Kek, Franci Pivec, Božo Zorko, Dino Pucer, Miloš Prosenc, Vasja Predan, Emil Zakonjšek, Primož Hainz, Silvo Komar,...[1]

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.