Magazin /magazin/vip
31975 ogledov

Natalija Gros: "Če bi lahko imela eno željo, bi si zaželela …"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 09:49 28.maj 2018.

    Nisem gledala in ne morem oceniti, če je zmagala prava. Takoj ko sem izvedela, da je vstopila v show, se mi je zdelo, da bo zmagala in da gre bolj za projekt 'Pomagajmo samohranilki.' Dejstvo je, da je vedno imela ...prikaži več okoli sebe ljudi, ki so ji pomagali in tudi film, ki ga je končala s pomočjo moževih sodelavcev, je posledično izjemen. Po moževi smrti je pristala trdo na tleh, saj jo prživljal in ji sploh ni bilo treba delati / početi ničesar - pač razvajena princesa. Želim ji vso srečo, zasluži jo!

  • tecumseh_1975 09:39 28.maj 2018.

    Čisti nateg je tole vse skupaj. Iz predstavitve Grosove in iz prvih ocen in komentarjev je bilo že v prvi oddaji očitno, da "jo bodo zmagali". Reva samohranilka, pa mož mrtev, pa pravljica o sramežljivosti in na koncu preobrazba v ...prikaži več belega laboda. Bulshit .. saj ne rečem da ni dobro odplesala, amapk tolk dobro pa spet ne.

  • klincek 13:34 28.maj 2018.

    Sama fovšija.Fuj vas bod ljudje.

  • supreme 09:27 28.maj 2018.

    Se je ze na zacetku vedlo ,da bo zmagala.....brezveze

  • malipalcek 15:43 28.maj 2018.

    Glede na to, da ima Natalija velik potencial, talentirana in odlična športnica -vrhunska plezalka, se je to opazilo v vseh koreografijah, ki sta jih odplesala. Pa še zelo lepa je. Veliko truda, treningov in volje se je vama obrestovalo. Ostani ...prikaži več takšna kot si, saj si zelo pridna ,delovna in skrbna, beseda princeska je zate premalo. Čestitke, uživajta s hčerkico in delaj to, kar tebi paše, ne drugim.

  • patron 12:33 28.maj 2018.

    mislim, da je bil dolenjski Gašper veliko boljšiiiiiiii, originalen, ne narejen, prepričljiv!!!

  • malipalcek 14:46 28.maj 2018.

    Natalija in Miha si zaslužita definitivno zmago.

  • Vesna Dolšak 16:55 28.maj 2018.

    Za moje pojme je imel Gašper veliko boljše nastope kot Natalija. Tudi ocene v finalni oddaji je od sodnikov dobil boljše kot Natalija. Ni slaba plesalka in jaz sem navijala za Gorko, če je pa že ona izpadla v finalu, ...prikaži več sem pa upala, da zmaga Gašper. Ta Natalijina zmaga se mi zdi taka na pol ... ko neka kuhna. Kot da se je že vnparej vedelo, da bo ona zmagala. Pa daleč od tega, da bi ona ne znala plesat, ampak ...

  • malipalcek 15:43 28.maj 2018.

    Glede na to, da ima Natalija velik potencial, talentirana in odlična športnica -vrhunska plezalka, se je to opazilo v vseh koreografijah, ki sta jih odplesala. Pa še zelo lepa je. Veliko truda, treningov in volje se je vama obrestovalo. Ostani ...prikaži več takšna kot si, saj si zelo pridna ,delovna in skrbna, beseda princeska je zate premalo. Čestitke, uživajta s hčerkico in delaj to, kar tebi paše, ne drugim.

  • Avatar čavez
    čavez 08:14 28.maj 2018.

    Samo eno, ni pošteno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.