Slovenija /slovenija/intervjuji
26153 ogledov

"Biti proti Janši in zato dobiti ves gnev njegove vojske, ni lahko"

Komentarjev 60
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:35 01.oktober 2022.

    Bom namesto novinarja postavil vprašanje (ki ga sam očitno ni zmogel): kako gledate na laž, ki ste jo izustili,da vaš mož nima podjetja v tujini,čeprav se je izvedelo,da ste solastnica teh podjetij tudi vi sama? Vem da odgovora ne bomo dobili,pa vendar.

  • ico8 08:35 01.oktober 2022.

    Koliko je kaj zurnal pokasiral za to pravljico v dolzini romana!?

  • peter3 08:24 01.oktober 2022.

    Prav ogabna in pokvarjena je tovarisica na kratkih nogah. Dokler je neupraviceno in sprevrzeno na vsakem koraku mlatila po JJ ju je bilo v redu, sedaj pa nekaj kruli in cvili. Izrazito neprimerna za predsednico drzave. Bruhhh

    • vzev 08:42 01.oktober 2022.

      Pa vsakemu ki je videl, kaj je delala prejšnja vlada, je jasno, da se jo moralo mlatiti po njej. Tako obupno vlado, kot je bila tista, pa res upam, da ne bomo nikoli več imeli. Je pa žalostno, da v ...prikaži več Sloveniji nimamo kakšne desne stranke, ki bi se jo lahko volilo. Se pa vsekakor strinjam, da ni primerna za predsednico.

  • Gandi123 08:04 01.oktober 2022.

    Vse kar si o njej mislim je: 🤮🤮🤮, pa nisem JJ pristaš!

  • Avatar Gato1987
    Gato1987 11:10 01.oktober 2022.

    Tole je zelo žleht oseba do obisti. Upam samo, da je res ne bomo izvolili.

  • mirror 16:29 01.oktober 2022.

    Saj je tudi pri RK izstavila račun za delo, ki ga ni opravila. Imate spomin zlate ribice?

  • bljitva 19:14 01.oktober 2022.

    kolk vam je Musarca plačala za objavo tega članka?

    • mirror 20:43 01.oktober 2022.

      Ta pa ne plača ničesar iz svojega žepa. Še za lastno kandidaturo je vpregla zunanje ministrstvo.

  • bljitva 16:46 01.oktober 2022.

    a bo tudi s katerim od preostalih kandidatov objavljen tako obsežen intervju, ali je to rezervirano samo za Pirc Musar?

    • Avatar NX11
      NX11 22:57 01.oktober 2022.

      Tudi, če so ji hoteli naredit reklamo, čeprav dvomim, ji ta intervju bolj škodi kot koristi. Vsaj po komentarjih tako zgleda.

  • QSprm 15:56 01.oktober 2022.

    Najvecji sovrazniki naroda so ravno hujskaci tege tipa. Brez kakrsnih koli norm, polna same sebe, skorumpiran izrodek, ki predstavlja zgolj sramoto za cel cloveski rod. Zal niti ni edina, ki se je priplazila med kandidate naravnost iz dna cloveske sprijenosti in izrojenosti.

    • Avatar NX11
      NX11 22:59 01.oktober 2022.

      Točno taka je ta oseba. Še sam bi težko boljše napisal.

  • Fucky 21:16 01.oktober 2022.

    Niti približno nisem noben vojak Janše, Ker me boli k. za Janšo. Vseeno si pa ti Musarca poniglava, ljigasta gljiva. Pokvarjena do obisti!!!

    • Avatar NX11
      NX11 22:53 01.oktober 2022.

      Vse to bi lahko povedal tudi brez omenjanja janeza. Saj se gre za predsedniške volitve, na katerih janez ne kandidira.

  • suineg7878 08:50 01.oktober 2022.

    Kaksen pateticen naslov, kaksen pateticen izgovor. A je JJ "blokiral" na desettisoce njenih, da niso dali podpisa pod njeno kandidaturo in se je moral aktivirati celoten drzavni aparat. Pateticna oseba. Blago receno.

  • lojs 09:13 01.oktober 2022.

    če mi plačajo, ne bi bral te solate, samo da zagledam tole faco ... hvala!, do sedaj smo že marsikaj izvedeli, tudi o firmah v davčnih oazah, ampak ona nič ne ve ... ja, ja, ja, tale kura patetična naj ...prikaži več kar jamra, levičarji imajo veliko izbiro, ne vem kako mislijo, žrebat?

  • Žvižgač 15:30 01.oktober 2022.

    Kdo bo sploh volil to 1,50 m visoko sranje? Lažniva, pokvarjena, sprenevedava, brez vsakih političnih izkušenj, brezglavo hitrojezična.

  • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 11:38 01.oktober 2022.

    KR NA JOK MI GRE..... BABA KOMUNAJZQRSKO KAPITALISTIČNA.

  • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 11:38 01.oktober 2022.

    60 JURJEV ODSKODNINE OD RTV DAJ V DOBRODELNE NAMENE

  • butnskalabutn 12:32 01.oktober 2022.

    Ti z vso svojo vojsko NVO-jev ne boš moja predsednica.

  • peter3 09:01 01.oktober 2022.

    Vzev, glede na trenutno vlado, kmalu ne bos imel kje ,kaj za vzet. S sedanjo katastrofo od vlade si zadovoljen ? Plesimo !

    • vzev 09:07 01.oktober 2022.

      Kje sem pa to napisal, da sem zadovoljen s trenutno vlado? Že to da je v vladi levica, je avtomatsko alarm. Toda, ta vlada nam vsaj pusti živeti, za razliko od prejšnje. Zdajle bi bili že zaprti v hiše, če ...prikaži več bi imeli še vedno prejšnjo vlado.

    • Naklonsky 09:37 01.oktober 2022.

      vzev, malo se zamisli. Cel svet je bil zaprt, v večini evropskih držav si imel možnost uro na dan za sprehod iz stanovanja...ne tisoče mrtvih...danes so pa cepiva in zdravila. Torej ni primerjave!

    • vzev 09:59 01.oktober 2022.

      Ne se šaliti s cepivi. Rešilo nas je edino prekuženost, ne pa cepljenje. In Švedski je šlo čisto dobro, brez teh neumnih ukrepov. Če bi imeli pravo desno vlado, se nebi šla te paranoje, pa bi sigurno precej bolje preživeli ti dve leti.

    • butnskalabutn 12:40 01.oktober 2022.

      Švedi so jo odnesli podobno kot mi, ne primerjaj dveh popolnoma različnih načinov življenaja.

    • Grof 12:48 01.oktober 2022.

      Premalo znakov ali kaj drugega, ne morem pomagat, da je ta g oj neprebavljiv

    • vzev 13:17 01.oktober 2022.

      Ja, so odnesli podobno kot mi, pa to brez neumnih ukrepov, ki jih je imela Slovenija. Ki pa jih pametna desna vlada nebi nikoli uvedla.

    • mirror 20:49 01.oktober 2022.

      Kaj ti je pa bilo hudega? Država je skrbela zate, da se nisi opijal po gostilnah, pozno zvečer hodil domov in zapravljal denar po trgovinah. Pa še z družino si preživel več časa. Same dobrote vlade JJ.

    • mirror 20:52 01.oktober 2022.

      Na Švedskem so se prebivalci držali tega, kar je vlada priporočila. Ker so Švedi so disciplinirani za razliko od vas levičarjev, ki povsod samo iščete luknje, da bi se izognili. Pri nas cepljenje ni bilo nikoli obvezno.

    • mirror 20:56 01.oktober 2022.

      Pa še okoli virusa. V času vlade JJ je bil ta virus nalezljiv in smrtonosen. Po dveh letih je zaradi mutacij pridobil na nalezljivosti, padla pa mu je smrtonosnost skoraj na ničlo. Tega levičarji namenoma nočete razumeti in kar nabijate v tri dni.

    • vzev 22:35 03.oktober 2022.

      Dajte se že enkrat odločiti. Enkrat me mečete med levičarje, enkrat pa med desničarje. Nisem nič od tega, vidim pa ko kdo dela slabo, in to je prejšnja vlada vsekakor delala. Seveda, pa ni nihče poslušal vlade, ki je samo ...prikaži več žalila grozila in uvajala ukrepe, ki so veljali za vse samo za njo ne.

    • vzev 22:37 03.oktober 2022.

      Virusa smo se pa sedaj znebili, ker smo se prekužili. IN če se bi to šli že od začetka, bi to rešili v enem letu. In vlada ni nič skrbela za mene. Eni očitno res hodite samo služba, gostilna dom. ...prikaži več Drugi pa še imamo tudi življenje in počnemo še marsikaj drugega. Potem si pa samo gledal, kje bo kdo priletel in ti napisal kazen.

  • Avatar jezeran
    jezeran 22:01 01.oktober 2022.

    Ne maram Janše, ampak ti si mi še bolj ogabna. Volil bom nekoga tretjega

  • jakec42 11:51 02.oktober 2022.

    te babe že ne bom volil

  • Avatar R_D
    R_D 00:52 02.oktober 2022.

    'Ne bom tajila, da sem si na začetku želela podporo kakšne stranke... to mi ne sede' Sede ti pa, ko te podpre celotna vlada, in dela reklamo zate na naše stroške???? In 'volila bi zagotovo koga iz leve'. Wtf? Ta ...prikaži več debela oseba bi volila ideologijo, ne človeka, ki bi bil najbilj primeren? In za povrhu sploh ni opazila, da v Slo nimamo levice ampak podivjano, skrajno sprevrženo in nasilno drhal, ki si pravijo levičarji. Čimveč takih intervjujev, pa se bo ta grozna oseba sama pokopala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.