Svet
48 ogledov

Nato krepi prisotnost na vzhodu, Putin že odgovarja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • URIAH HEEP 12:46 27.oktober 2016.

    To je enako, kot da bi se pred mojim pragom zbirali lopovi "NATO" in bi jaz pred vrata postavil psa da bi me varoval in bi pol lopovi jamrali kaj sem se zaščitil in me prijavili policiji.

  • umetnik123 13:07 27.oktober 2016.

    NATO-alias ZDA bebci delajo zdraho in špetir povsod, kjer se vmešajo. Naj se gredo kavbojce doma, imajo dovolj prostora, pa tudi takih neumnežev, ki bi se šli vojsko.

  • Peter Hutson 13:14 27.oktober 2016.

    MORILEC PUTIN dela zdraho v Afganistanu, pa sedaj Siriji, JAR-u, v njegovi državi pa pospravi vsakogar, ki mu pride nasproti. Za naše rusofile se mu pa itak j*be

  • HappyBunny 14:06 27.oktober 2016.

    uriah povedal si delček zgodbe...... to je enako kot, da bi ti sosed vzel 1/3 bajte čeprav je tvoja po vseh zakonih, opravičeval bi pa s tem, da je pred 50 leti bila ta del njegov, pa še vsak dan ...prikaži več je bil pri tebi na piru in zato ima pravico do tega dela tvoje bajte. Ker so se ostali sosedi zbali, da še njim nebo vzel bajt so poklicali policijo na pomoč. To je soseda razjezilo in je napovedal povračilne ukrepe. Seveda zasedeni del bajte mi niti na pamet ne pade, da bi vrnil........

  • Mr.Who00 17:18 27.oktober 2016.

    Rusija je napadla Ukrajino, ostale sosede Rusije pa, ker nimajo dovolj lastne vojaške moči, prosijo za pomoč zaveznic. Logično da se bodo zaveznice odzvale.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:38 28.oktober 2016.

    Prav nič me ne bo ganilo, če bodo kakšnega slovenskega vojaka (ameriškega pucfleka) pripeljali v trugi!

  • ode 08:26 29.oktober 2016.

    Rusija še nobene vojne ni izgubila - ker se nikoli ni vojskovala z ZDA. Prišel je čas, da prvič izgubi...

  • Avatar Leon
    Leon 09:14 30.oktober 2016.

    Ljudje berite ,zgodovine ni možno spreminjati ,razen nekaj idiotskih poizkusov pri nas !

  • URIAH HEEP 15:53 27.oktober 2016.

    Kdo je tu morilec? Kdo se vmešava v politki celega sveta in organizira raznobarvne revolucije in najde orožje tam kjer ga ni?

  • gogi3 16:08 27.oktober 2016.

    obrambni minister Peter Hultqvist je pri tem izrazil zaskrbljenost. "To gotovo ni poteza, ki bi pripomogla k zmanjšanju napetosti v naši regiji." Aha, enote NATA na mejih z Rusijo pa ogromno pripomorejo k zmanjšanju napetosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.