Magazin /magazin/vip
80035 ogledov

Ne boste verjeli, koliko jima je RTVS plačala za vodenje Popevke

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 10:11 14.september 2023.

    To je mizeren znesek, vendar gre za avtopromocijo obeh omenjenih, ki bi verjetno tudi plačali, da bi jim bilo dovoljeno voditi..Murko bi vzel posojilo na dvajset let, da bi to zadevo lahko vodil in bi smotan kot je, vseeno na ...prikaži več koncu imel profit...Tako pač deluje ta biznis..:)

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:33 14.september 2023.

    Nevredno ogleda!

  • Avatar jate
    jate 18:02 14.september 2023.

    ZA BRUHAT,BREZ OKUSA VSE SKUPAJ

  • buzi 18:27 14.september 2023.

    Helenca je dobro ohranjena s pomočjo plastike, ni pa več za TV, ker ji je že zdavnaj potekla garancija.

    • Ender3 18:33 14.september 2023.

      buzi, imaš tudi moj ✍ pod komentar..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:58 14.september 2023.

    Meni nista bili ravno neka hudo posrečena voditeljska kombinacija. Malo prisiljeno je izgledalo. Imata pa očitno obe dobre veze na RTV, da so jima za samopromocijo še plačali. 750 EUR bruto pa se mi ne zdi pretiran znesek za vodenje take prireditve.

    • blayo 12:43 14.september 2023.

      Vsako pojavljanje v medijih je samopromocija, je pa tudi dobra promocija za sam medij. Torej gre za neke vrste vzajemnost, kjer pa je delo še vedno treba plačati. Kar se tiče zneska se pa strinjam.

    • Vrtnica 16:59 14.september 2023.

      Preveč!!

    • blayo 19:22 14.september 2023.

      Glej, če jo ti prodajaš za 200, si si sama kriva.

  • Plavi-mil 13:22 14.september 2023.

    Odkar vodi RTV greznico čefurjat s podporo levičarskih izdajalcev se ukinja vse kar je SLOVENSKO, kmalu bo ta popevka postala balkanska popevka, prvo kar je ukinila ta čefurjat je beseda SLOVENSKA .

    • Ender3 18:31 14.september 2023.

      Plavi...na Trstenjakovi nov prevzem javnega medija ne morete preživet. Pa kaj, saj imate svoje strankarske medije.

  • AMEX_No_Thanks 21:11 14.september 2023.

    To je 325€ na uro in to je danes za nekatere bizarno premalo?

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 04:11 15.september 2023.

    Ne gledam TV kadar so na ekranu te zmaličene kreature v ženski osebi. Gledam samo normalne ljudi, kot so recimo moški na ekranu ( obriti, umiti, počesani ) in to je vse kar gledalec potrebuje videti...jaz ne prenašam vse te ...prikaži več plastike in fasade na ženskem obrazu, za bruhat so !

  • Ender3 18:35 14.september 2023.

    Ne vem na kakšnih osnovah, merilih, normah..odločevalci izbirajo voditelje.

  • Avatar NemškiPartizan
    NemškiPartizan 09:57 14.september 2023.

    Zato plačujemo RTV prispevek za take bedarije. Hvala Golob večina Slovencev mora delat cel mesec za ta znesek.

    • PaPajapopi 10:32 14.september 2023.

      RTV prispevek res plačujemo za te bedarije ampak ne vem kaj ima Golob z tem. In res je tudi, da nekateri delajo cel mesec za ta denar in to je mizeren znesek, ne pa za bedarijo za en dan. In ...prikaži več spet nima Golob nič z tem.

    • Grof 12:22 14.september 2023.

      Golob je glavni sponzor, zato so ti bve afni na ogled postavili, ..

    • blayo 12:45 14.september 2023.

      Prispevki v zelo majhni meri pokrivajo takšne reči. Večina gre iz reklam, ki se vrtijo vmes.

    • Vrtnica 17:02 14.september 2023.

      Jaz ne plačujem reklam jaz PLAČUJEM RTV ,zato nočem reklam!!!!

    • blayo 19:28 14.september 2023.

      Pol pa glej oddajo Mostovi - Hidak, Primorsko kroniko ter poslušaj slovensko muziko na radiju od 11ih zvečer do 5ih zjutraj. To se plačuje iz tvojih prispevkov in med temi oddajami ni nobenih reklam.

    • blayo 19:34 14.september 2023.

      Grof, ker pred Golobvo vlado ti dve nista obstajali in jih sploh še nikoli nismo videli v takšni vlogi? Po moje bi ti moral vodit popevko, samo hudič je, ker te ne najdejo 😂😂😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.