Magazin /magazin/vip
43562 ogledov

Ne boste verjeli, kolikšno ceno ima zdaj Damjan Murko!

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:30 21.avgust 2022.

    Luksuzna križarka je zasidrana v Mariboru .

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:45 21.avgust 2022.

    Sicer mi on tut slučajno ni všeč v skoraj vseh pogledih, ampak tip se trži neverjetno dobro in to bolje od vseh đurotov, tanij, rebek in ostalega sranja na slovenski sceni! Tip je kar se trženja svojega umetniškega opusa fenomen!

    • johan 11:00 21.avgust 2022.

      Trži se odlično, je pa res, da se ljudje iz njega delajo norca. Ljudje plačajo, da se iz Murka delajo norca, da se mu posmehujejo, pojejo z njim. Včasih sem tudi sam del tega - ko ga najamejo za fantovščino/dekliščino, ...prikaži več pa me potem postrani gledajo, ker nočem dati prispevka zanj, ker nisem za take "fore".

    • lojs 16:22 21.avgust 2022.

      ja res maš zanimivo družbo, a so eni res tako nesramno bogati, da bi plačal 3 jurje samo zato, da se iz njega norca delajo ... HALO! ... niso to nobene fore, ampak čisto drug svet, kjer se družijo topli bratci

    • johan 17:46 21.avgust 2022.

      @lojs Lojs, 3jurje je za potovanje s križarko. Fantovščina pa je od 300€ dalje oz. več po dogovoru (koliko časa, je tam, kakšne posebne želje,..)

    • lojs 18:13 21.avgust 2022.

      ma sej je vseeno , to lahko plačajo samo bedaki ... a je on mogoče smešen? on sploh ni smešen, ampak beden, ne vem kdo ga lahko gleda in posluša

    • johan 19:11 21.avgust 2022.

      @lojs Tudi vi ga očitno gledate oz. se zanimate zanj, saj komentirate zadevo, tako kot jaz. In spet je zmagal Murko. Na koncu bo rekel uredniku Žurnala: Poglej, pod mojim člankom je vsaj 15 komentarjev. ... Drugače je najbolje ignorirati ...prikaži veči zadevo. Že ko vidiš naslov, fotografijo, ne klikneš in se sam pri da vam malo pojasnim zadevo. ( in odgovor o 3jurjih).

    • lojs 19:24 21.avgust 2022.

      pa kaj je on zmagal? ma dej nehej nakladat, gledal in poslušal sem ga mogoće 5 sekund, ker takih neumnosti ne prenašam, sploh ni smešno ali zabavno, ampak glupo ... če je pa nekomu res vseeno na kakšen način doseže ...prikaži več popularnost, je pa to vsekakor primitivizem prve vrste ... "naj se delajo norca, samo, da sem popularen ..." , čisti poden, ampak pri nas se vsaka bedastoča prodaja, s čedalje večjim lgbt poudarkom

  • rd2dmk2 08:10 21.avgust 2022.

    3k eurov za pozitiven test na korono. .. sicer pa, tale oglas, bi lahko še spodi navedli mogoče da je treba na križarjenje obvezno sabo vzet obleko tega kreatorja in čevlje unga, pa zobno pasto tistega.. ja dragi novinarji, naučite ...prikaži veče se biznisa, z enim pisanjem bi lahko zaslužil tud vi za celomesečno plačo, če bi znal..

  • ivo5 08:44 21.avgust 2022.

    Za butlje No problem....dobro jutro.. :)

  • Avatar Zoran
    StarMačk 18:56 21.avgust 2022.

    Pridem ja..., seveda pod pogojem, da onadva meni plačata vsak po 3 jurjev everčkov... No, bi vseeno raje prej še malce razmislil tako, da ni 100%!?

  • lojs 16:17 21.avgust 2022.

    pa kam smo mi prišli, blaž in murko, če sta tedva bedaka par, najbrž ni treba tega oglaševat, ali pač ... ne vem koga od teh dveh je težje prenašat, ne gledat, ne poslušat , aja pa še druženje za ...prikaži več 3.000€ ... hvala, ampak res ogabno, pri nas so najbolj uspešni al skrajne feministke al pa buziji , nekih "normalnih" pa že kar primanjkuje oz. so postali marginalni sloj prebivalstva, ker niso IN

  • lojs 16:54 21.avgust 2022.

    na tega blaža sem slučajno naletel na youtubu ko sem iskal smešne vsebine ... naduti blefer, čeprav je bil filmček sprva smešen, ampak ne, ne hvala ... aroganten tip, eni se delajo norca, on jim pa grozi s tožbami ... ...prikaži več brez veze, ampak seveda eni vse kupijo, potem so pa razočarani

  • LolekinBolek 18:11 21.avgust 2022.

    Mislim, da sem o tem križarjenju nekaj bral na eurogay.com?

  • leonardo 15:41 21.avgust 2022.

    No, no koliko pa pobere luksuzna ladja? Saj jima menda ne bodo z robčki mahali na krovu?

  • bi_ba 12:56 21.avgust 2022.

    Dokler bo toliko butastih ljudi v Sloveniji, bosta ta dva kljukca miljonarja brez truda.

    • papak 13:47 21.avgust 2022.

      Zakaj pa butastih? Vsak naj s svojim denarjem počne kaj hoče.

    • Ender3 14:58 21.avgust 2022.

      bi_ba nekateri služijo, ne vedo pa, odkod jim kapne denar...

    • papak 16:47 22.avgust 2022.

      Je bolj brihten tale Murko kot pa večina misli, pa še sam je rekel da on ni pevec ampak da pa zna šov nardit. Vsa čast da se samo pojavi nekje in kasira.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.