Slovenija
55 ogledov

Ne dajo ga za sadje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jzzzze 21:40 14.maj 2013.

    a je zemlja ploščata?a je zemlja center vesolja?

  • erikkk 18:19 14.maj 2013.

    V zadnjih časih je na udaru zavajanje haaa... Skratka je to področje strašansko neurejeno..

  • stela 18:29 14.maj 2013.

    Eh, komplicirajo eni.....paradižnik smo pač sprejeli kot zelenjavo, ni tle kej

  • BorutK 19:51 14.maj 2013.

    Jao, kva je tečn, kakšno sadje pa paradajz, bebec en. Kva ma folk časa težit ljudem...

  • jzzzze 21:32 14.maj 2013.

    splošno sprejeto v sloveniji je tudi, da je pujs kralj živali... pa tudi to se ve, da je pršut posladek za vegetarijance...Fant ima popolnoma prav! Parajz je od nekdaj sadje, ravno tako, kot je lubenica zelenjava.Ali pa je ...prikaži več znanost podrejena bučmanom, ki mislijo, da je svet tak, kot si so oni zamislili!

  • jzzzze 21:36 14.maj 2013.

    ali je potem tudi delfin riba?ali je potem tudi netopir ptič?ali je potem tudi aborigin črnc?

  • Votko 09:10 15.maj 2013.

    Ma kakšne neumnosti, kam spada paradižnik. Normalno da pod zelenjavo. Jaz sem samo enkrat kupoval zelenjavo v Sparu in bila nad ponudbo zgrožen, vse bolj ali manj umetno in iz drugih držav. Jaz sedaj že drugo leto kupujem samo še ...prikaži več Luštove paradižnike, ki so pridelani doma v Sloveniji v Prekmurju. V Tuševih trgovinah jih dobiš vedno sveže in imajo božanski okus in so res izvrstni. Tako dobrih paradižnikov še nisem nikoli jedel. Ko to enkrat probaš je vse drugo slabo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.