Slovenija
269 ogledov

"Ne dvomim o obstoju Boga"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:23 15.avgust 2013.

    Jaz tudi ne dvomim, da ONA ne dvomi. To seveda ne spremeni DEJSTVA, da boga, škratov, gnomov, Dedka Mraza (ops, upam, da ne bere kakšen majhen otrok < 10 let :-)), .... pač ni.Ampak me ne moti, če ...prikaži več ona zato živi srečno. Jaz živim iz tega enako srečno ob zavedanju, da boga ni. Če pa bi bil, pa bi ga zavestno zanikal, ker je naredil preveč zla in trpljenja njegovim človeškim laboratorijskim hrčkom. Pa ne mi o bedarijah o svobodni človekovi volji. Če nič drugega že za to ne, ker je vendarle kruto s potopom pomoril neštete novorojenčke in poštene ljudi brez indiskriminacije. V takega boga niti ne bi hotel verjet, tudi, če bi res obstajal.

  • KLOBO 13:14 15.avgust 2013.

    žal morajo živeti tudi takšni judki kot je tralalalalalalal !!

  • Žurnalček 13:14 15.avgust 2013.

    Kar se mene tiče , rajši verjamem v Satana , samo da nisem skup s to pederopedofilsko črno mafijo !

  • KLOBO 13:17 15.avgust 2013.

    Ma kaj ste nekateri bebasti, pustite ljudi naj se posvetijo tistemu v kar verjamejo in jim je sveto!! Ona vsaj verjame v nekaj, kar obstaja vsaj že dobrih 2000 let. Smilite pa se mi tisti, ki ste verjeli v totalitarni ...prikaži več komunizem, ki sta ga razvila dva pravličarja pred parim desetletjem, vi pa ste v to verjeli kot teleta v polne jasli !

  • KLOBO 13:18 15.avgust 2013.

    Ma kaj ste nekateri bebasti, pustite ljudi naj se posvetijo tistemu v kar verjamejo in jim je sveto!! Ona vsaj verjame v nekaj, kar obstaja vsaj že dobrih 2000 let. Smilite pa se mi tisti, ki ste verjeli v totalitarni ...prikaži več komunizem, ki sta ga razvila dva pravličarja pred parim desetletjem, vi pa ste v to verjeli kot teleta v polne jasli !

  • KLOBO 13:19 15.avgust 2013.

    satan ti je že tako ali tako fotr, ki te je naredu, debil pokvarjeni !!

  • Žurnalček 13:19 15.avgust 2013.

    Pa kaj se mene tiče kaj ta baba štrenasta kmečka izžareva. Če mene vprašaš izžareva samo zatucanost Slovenskega podeželja.

  • KLOBO 13:19 15.avgust 2013.

    Ma kaj ste nekateri bebasti, pustite ljudi naj se posvetijo tistemu v kar verjamejo in jim je sveto!! Ona vsaj verjame v nekaj, kar obstaja vsaj že dobrih 2000 let. Smilite pa se mi tisti, ki ste verjeli v totalitarni ...prikaži več komunizem, ki sta ga razvila dva pravličarja pred parim desetletjem, vi pa ste v to verjeli kot teleta v polne jasli !

  • Žurnalček 13:20 15.avgust 2013.

    Komunistična partija Kitajske te damantira in to z 10 % letno rastjo

  • KLOBO 13:20 15.avgust 2013.

    Ma kaj ste nekateri bebasti, pustite ljudi naj se posvetijo tistemu v kar verjamejo in jim je sveto!! Ona vsaj verjame v nekaj, kar obstaja vsaj že dobrih 2000 let. Smilite pa se mi tisti, ki ste verjeli v totalitarni ...prikaži več komunizem, ki sta ga razvila dva pravličarja pred parim desetletjem, vi pa ste v to verjeli kot teleta v polne jasli !

  • Žurnalček 13:21 15.avgust 2013.

    BDP , kakor tudi z presežgom in deviznimi rezervami , da se sploh povedat ne da.

  • Žurnalček 13:29 15.avgust 2013.

    Bebec si pa Ti , ker oni že 2000 let gobcajo o eni prostitutki , pakazal do sedaj niso nič, vi bebci jim pa še zmeraj verjamerte. Pravljičarji , šišate ANDERSENA in GRIMA 100 na uro . A ti ni ...prikaži veči nič čudno , da duhovi strašijo samo po katoliško zatucanih državah.

  • mph 16:22 15.avgust 2013.

    Veš kaj, ta dva "pravljičarja" sta analizirala in ugotovila, da so glavno zlo sveta opij + zverinski izkoriščevalci človeka po človeku. Komunizem v bistvu je najbolj pozitivna možna miselnost, saj ji je temelj odprava krivic in izkoriščanja, "delu čast in ...prikaži več oblast", .... Z razlastitvijo tisočletnih lopovov krvavih rok in ostalih je naredil nekaj izjemno pozitivnega. Potem ... potem pa je spet prišla do izraza človeška pokvarjenost. Žal. Mimogrede prvi komunist je bil tvoj Jezus.

  • mph 11:26 15.avgust 2013.

    Verjamem, da bi bila religija skozi zgodovino manj gnusna in krvava, če bi vsi predstavniki religije bili kot ona ali Frančišek. Žal ni tako, saj sta ta dva kot zrno peska v puščavi drugačnih zrn. Problem z religijo (še dosti ...prikaži več hujši kot npr. s komunizmom, ki je imel zelo pozitivne cilje, žal pa so ga zlorabili) je, ker ima v genih vse elemente za nadzor množic in pranje možganov. Zato je religija zlo, največje, kar si ga je v zgodovini izmislil človek, vključno z nuklearno energijo, bio in kemičnimi orožji, ....

  • tralala 12:30 15.avgust 2013.

    Naj gospa veruje v karkoli želi, doker to ne vpliva na življenje moje družine. In za stanje v Sloveniji so v veliki meri krivi predstavniki teh 'božanstev'.

  • Žurnalček 13:31 15.avgust 2013.

    Ljubi svojega bližnjega . Drhal sprevrženo ogano ostudno sluzasta !

  • Mrcina 20:21 15.avgust 2013.

    ZNANSTVENOVerni naj bi bili manj inteligentni od ateistovObjavljeno: 15.08.2013 18:45Posodobljeno: 15.08.2013 18:45Avtor: M. U.Ključne besede: vera, raziskava, ateizem, inteligencaBritanci so proučevali 1500 nadarjenih učencev z inteligenčnim količnikom nad 135.Na britanski univerzi Rochester ...prikaži večr so opravili študijo, ki dokazuje, da je velika verjetnost, da bodo inteligentnejši otroci že v zgodnjem otroštvu na religijo gledali bolj z distance. Čeprav bolj zgodaj razumejo pomen vere, tudi bolj zgodaj posumijo v verske dogme, iz česar sledi, da je manj verjetno, da bodo brez zadržkov sprejeli religiozna prepričanja.1500 nadarjenih učencev z inteligenčnim količnikom nad 135Avtorji študije dodajajo, da se inteligentnejši ljudje dalj časa šolajo, dobijo bolje plačane službe, to pa pozitivno vpliva na njihovo samozavest. Ob koncu še razložijo, da bodo ateizem prej sprejeli ljudje, ki že sami imajo lastnosti in zmožnosti, ki

  • Mrcina 20:23 15.avgust 2013.

    Še dodatek k prejšnjem komentarju. Ga je zmanjkalo prej.Ob koncu še razložijo, da bodo ateizem prej sprejeli ljudje, ki že sami imajo lastnosti in zmožnosti, ki jih daje in propagira religija, medtem ko se bodo tisti, ki ...prikaži več tega nimajo, prej oprijeli vere. V študijo so avtorji vključili vseživljenjsko analizo verovanja 1500 nadarjenih učencev z inteligenčnim količnikom nad 135 od leta 1921 do danes, poroča Jutarnji list.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.