Avto /avto/na-strom
12649 ogledov

Ne mislite kupiti električnega? To napovedujejo pri Renaultu

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 12:15 14.januar 2022.

    Lol! Ampak en velik LOL! Kje bodo blokarji filali svoje avte? Ko jih iz 50 stanovanj ob 15h pridejo vsi iz službe in priključijo avte se bo zrušil celoten energetski sistem, poleg tega pa bo cena elektrike poskočila x5 !!! ...prikaži več Poserjem se navaša eko e vozila !

  • rd2dmk2 10:09 14.januar 2022.

    jest imam eno prošnjo. mi lahko kdo pove kje v sloveniji se odkopujejo litijeve izrabljene baterije ? ne mi z dinosom ? tam lahko brez problema prodaste svinčeni akumulator. ampak kje boste pa prodali izrabljeno litijevo baterijo ? al pa ...prikaži večpa še bolj neumno vprašanje ali kdo v sloveniji reciklira, obnavlja baterije za telefone, notesnike, avte in ostalo elektroniko. in kam gredo vse te baterije ? ne pozabit to je kar draga "odpadna surovina".

    • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 11:38 14.januar 2022.

      Baterije iz elektronike gredo v Avstrijo na uničenje. Kam in kako pa tam, pa ne vem.

    • rd2dmk2 17:53 14.januar 2022.

      ja no pri nas se"brezplačno" lahko oddajajo... tako kot se lahko brezplačno oddaja odpadni baker, ki pa ima te dni na dinosu ceno 7000 € za tono.. torej 7€ za kg.. zato pazite na svoje žlebove ...

    • djdj 19:32 14.januar 2022.

      Litijeve baterije je mogoče reciklirati, vendar se kot kaže še ne izplača. Več ne smem izdati.

    • rd2dmk2 10:34 15.januar 2022.

      no mal heca, včeraj sem bral o krajah žlebov, sam nisem jest kriv, so že prej kradli kot semjest pisal.. a kdo sploh ve iz česa so narejen baterije v tesli. menda so iz enakih osnovih elemntov, kot tiste v ...prikaži več notesnikih, samo da jih je tolk več. in sem gledal oddajo , kako v ameriki obnavljajo te sklope. in zakaj pri nas ne ? samo treba je zbrat baterije razstavit in dobre elemnte porabit in nazaj skup povezat. verjetno se čaka na evropski zagonski denar, pa 2 let neki pacat potem pa izgint.

  • optimist11 08:48 14.januar 2022.

    Sanja svinja o koruzi.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 11:37 14.januar 2022.

    Pa jih razumi kdor jih more. Takele dobiš, ko postaviš marketingarja za direktorja.Ima pač določeno nalogo ki jo mora narediti za obljubljen denar, potem pa adijo. Ne omenja hibridov in vodika in tega da bo nad 50% prodanih vozil takrat ...prikaži več še vedno vsaj deloma z notranjim zgorevanjem in bodo vse to že preskušeno in razvito prepustili konkurentom. Preprosto je to samo govoričenjev sojku današnjih žarometov. Ali pa so se v resnici odločili ukiniti panogo v tej znamki. In kaj bo s kamioni?

  • Avatar Halliolisa
    Halliolisa 23:56 14.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • klemenmo 12:58 14.januar 2022.

    vse gre na Kitajsko v reciklažo, mi smo predragi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.