E-Life
26794 ogledov

"Ne prižigajte mikrovalovne pečice"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar vec
    vec 20:59 25.marec 2020.

    bolj je pomembno da portali ne objavljajo CLICK BITE naslovov, to močno obremeni INTRUNET

  • ode 07:58 26.marec 2020.

    Zavajajoč, bebav, bedast, butast članek, prekopiran nekje, priročen za čas "kislih kumaric" dostojen uredniškemu primitivizmu z24.

  • blayo 18:57 25.marec 2020.

    Hmm, jaz sem bil pa do zdaj prepričan, da moram med opravljanjem klica prižgat mikrovalovko...

  • Avatar praufo
    praufo 19:53 25.marec 2020.

    ma to je pa že višek od bedastoč, naj mi še kdo reče, da v teh časih ni varno konzumirat jogurta, al pa da je treba gate narobe obrnit, pa da morajo desničarji jesti z levo roko ... ne, ne ...prikaži več , ne ... pa kaj ma tukaj veze wi-fi, vsak naj obesi gor kar hoče, sej to folk dela, potem gre pa počas, pa naroči hitrejši paket, ... medtem ko se sam ne morem zmenit za nižji paket, da bi manj plačal, ker ne rabim več brzine ... noro, folk kupi zapakiran drek za čokolado, noro

  • torohat 08:02 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • sandmahyd 19:36 25.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar Snerrilena
    Snerrilena 00:36 26.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • rosanur 03:02 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.