Šport
118 ogledov

Ne tekme, prava norišnica so priprave

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:49 14.marec 2016.

    ''Največja težava je novost prizorišča, ki je drugače organizirano kot v lanskem letu in tudi objekte postavljamo drugače. Razmisliti moramo, kako bo vse skupaj pravilno postavljeno in funkcionalno. V tem tenutku je to glavni problem,'' je pojasnil generalni sekretar.??? Malo ...prikaži več neresno?Profesionalci imajo to narisano do potankosti ze kaksna 2 meseca prej. Izračunano, kako se bodo gibale mase ljudi, kako morajo biti objekti postaljeni, da so prehodnosti cimvecje itd. Vseeno vam zelim popoln dogodek.

  • Žurnalček 18:42 14.marec 2016.

    Zgleda , da tale generalni sekretar nisli , da je on tisti , ki mora namestiti tribune , kot sam misli da je prav , ker je generalni sekretar pač . Ker je g. Generalni sekretar , pač ne sme ...prikaži več delati po starih shemah , ker je on nov g. Generalni sekretar in se bo delalo kot bo rekel nov g. Generalni sekretar ! Če ima človek samo funkcijo in nobenega resnega dela , se potem ujame za tistega , pri katerem zanj sploh ni prostora niti ni za to plačan ! Najboljš , da še sam šraufa tribune ! Kolk takih vsevedov pa obstaja v org. kom. . Jaz mislim , da mora načrt namestitve tribun narediti VARNOSTNI ing. v sodelovanju z VARNOSTNIM MENAGERJEM podjetja , ki bo varovalo ! In tu ni niti slučajno mesta za g. Generalnega sekretarja , niti za pospis predlaganega načrta ampak samo za podpis finančnega dela načrta !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.