Slovenija
406 ogledov

Ne vidi lepše prihodnosti za Slovenijo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 15:14 14.julij 2013.

    dragec tebi ni pomoči, KJE SI BIL KO SI TI DVIGNILI DDV, UKINILI SOCIALNE TRNSFERJE IN TAKO NAPREJ, KJE?DEMAGOGIJA UBIJA IN TI JI NASEDAŠ

  • dragec 08:50 14.julij 2013.

    pahor, ti si se lepo naužival z dobro penzijo v Italiji .

  • heavyd 09:04 14.julij 2013.

    ti si pa samemu sebi ovira

  • dragec 14:12 14.julij 2013.

    Tako je, še en navdušeni SDSovec.

  • dragec 14:14 14.julij 2013.

    Ja, pa še to, predlagaj svojem velikem vodji in ideologu iz Trsta, da pomagajo tej ubogi ženski iz priloge V STISKI.

  • dragec 14:31 14.julij 2013.

    Italija je naredila analizo, katero mesto je najbolj primerno za življenje upokojencev. Na prvem mestu je Trst s povprečno pokojnino 1200 EUR. IN KAKO OCENJUJETE NAŠE RAZMERE - GREMO VSI NA TRŽAŠKO.

  • mirko 00:26 15.julij 2013.

    Edina javno oseba, ki ne ovinkari z odgovorom in se ne boji zamerit katerikoli oblasti v tej državi. To je človek, ki ima jajca in se vedno upa povedat tisto, kar v resnici misli. Vsi ostali v tej državi, ki ...prikaži večki so javne osebe so po domače povedano piz...

  • mph 00:29 15.julij 2013.

    Mah, čuden besede iz ust sds-ovca, ko pa je vaš firer veliki mag demagogije. V ostalem pa kaj naj dodam glede Pahorja, človeku se počasi trga izgleda na stara leta, da igra simpatizerja s prodomobranci, kar janševci s svojim princem ...prikaži več teme tudi so. De facto in de iure.

  • mph 00:31 15.julij 2013.

    "Mislim, da je levica še vedno zelo močna. Zdaj je šla v ilegalo, a če nekaj hoče, to doseže." ... naj to interpretiramo, da si želi močne desnice? In ker simpatizira že kar nekaj časa z Janezkom, še, da je ...prikaži veče prodomobranec? Katastrofa.

  • mirko 00:37 15.julij 2013.

    Ta človek je nekaj v svojem življenju naredil, naredil je veliko.Kaj je pa naredila tvoja koklja, ki sliši na ime Bratušek. ?!!!Obremenila je revne z dvigom DDV-ja, kajti bogati tega niti malo ne občutijo. Ravno tako nameravajo ...prikaži več naredit pri davku na premoženje (nepremičnine), vse bo enako obdavčila, ne glede ali ima malo ali veliko.In to je neka leva politika, ki zagovarja SOCIO (skrb za človeka ). Naj gre rajši delat to kar se je učila, šivat.

  • mph 10:09 15.julij 2013.

    .... strani DOKLER ne pride kakšna pravnomočna obsodba, ki ga bo razbremenila ali obremenila. Vaš firer jih ima zdaj že tri, dve mislim, da sta že pravnomočni (Avstrija, Finska), ena (Slovenija) pa upam to postane.

  • Darko 10:00 14.julij 2013.

    dragec, tvoj nivo je na tako nizki ravni, da se človek enostavno zaledeni. Kakšen komentar, sramuj se, če je to pri tebi sploh mogoče.

  • dragec 14:10 14.julij 2013.

    ti in darko mogoče nista seznanjena, pahor živi v Trstu, dobi italiansko penzijo in slovenski dodatek za zasluge, moj sosed, delavec v pokoju dobi neto 380 EUR in za razliko od ""vaše legende gre na karitas in rdeči križ. tako ...prikaži več ima rad svojo državo, da nima besed, da bi jo opisal.

  • sprehajalec 10:54 14.julij 2013.

    Pahor, zadeli ste žebelj na glavico. Dokler se da zadolževati in s tem ustvarjati nek lažni povprečni standard, potem je država v redu. Že Juga je končala, ko se je začelo varčevanje, sedaj smo po dvajsetih letih na istem. Hočemo ...prikaži več nemški standard in delati, kot da smo v samoupravnem socializmu. Ustvarili smo nemško zakonodajo za podjetnike, ki začenjajo posel na puf in z morebiti 1000 eur na računu in v državi z eno najredkejših poselitev v Evropi. Je vsaka trgovinica in bife obsojen na životarjenje. Sedaj pa še 600 carinikov med davčne inšpektorje, da bodo pobrali še tisto, kar je morda ostalo. Dali so možnost lastninjenja posameznikom, ki so zaradi slabe vesti in sebičnosti vse pretopili in odnesli ven, da ne bo nekoč treba polagati računov, tovarne in ljudi v njih pa poslali v maloro. Kot je Musomeli pametno rekel, imeli smo bogato predelovalno industrijo leta 1990, sedaj ni ostalo nič. Ne industrije ne znanja v njej. Vmes so se pa še vzpeli Kitajci. Res imate prav Pahor, tudi jaz ne

  • mph 00:32 15.julij 2013.

    In še to ... "Ko sem prišel domov, pa sem videl, koliko smo imeli mrtvih mi, kako so komunisti uničili 12 tisoč, 14 tisoč razoroženih ljudi in kaj so delali s svojimi deportiranci, ki so bili v taborišču." ... nekako ...prikaži več imam občutek, da bi želel, da bi zmagali nacisti ob pomoči domačih izdajalcih. Me zanima v kakšnih cifrah bi govorili potem. Mislim, govorili v nemškem jeziku seveda danes, redki slovenski sužnji, ki bi še preživeli.V mojih očeh je izgubil dober del ugleda.

  • mph 10:09 15.julij 2013.

    Vem, da janšisti ne morete iz svoje kože in da boste eno in isto očitno laž ponavljali do nezavesti, to je sicer zaščitni znak vašega liderja. Ampak ....Nisem srečen s sedanjo vlado, še vedno preveč neoliberalna za moj ...prikaži več okus, vendar žal po opustošenju, ki ga je naredil v 20 letih podtalnega in manj podtalnega maščevalnega delovanja vaš firer na čelu njegove lastne partij.. parton, stranke ... se bojim, da res druge ni. In kaj je še Janezek naredil? Potvoril cifre o dolgovih za stotine milijonov, ki jih zdaj - da bo nesramnost še večja - pripisujete Bratuškovi.In še pol ure bi lahko našteval, pa ne bi prišel do konca.In predvsem zasluga vašega princa teme je, da bom zelo verjetno ravno volilec PS in Bratuškove. Pa še to, v nobenem primeru pa se mi NE zdi prav, da bi se vrnil Jankovič na sceno. To bi bila velika napaka, ki bi pokopala celo stranko in če jim res želi dobro, bo ostal ob strani DOKLER ne pride kakšna pravnomočna obsodba, ki ga bo razbremen

  • mph 10:15 15.julij 2013.

    Nihče, prav nihče, nima vedno in povsod prav. To je vedel edino Che, če si kdaj kaj bral na to temo. Pahor ima kar nekaj zaslug in kar nekaj hudih (tudi rasističnih pred par leti) kiksov, da se človek upravičeno ...prikaži več vpraša, koliko na to vpliva starost. Zato kar pozabi na suho zlato, lahko pretekla slava vpliva na to, da se bolj pozorno prisluhne, vendar pa se vsakogar ocenjuje za vsako izjavo posebaj.

  • mph 10:19 15.julij 2013.

    Khm, ZDA so zadolžene, da boli glava, pa se nihče ne spotika naprej čez to, se pač zadolžujejo še naprej, čeprav nikoli ne bodo poravnali, Grčija, Španija, Portugalska, Italija, .... so kot EU države (no, ok, izpustimo Grčijo, ker je ...prikaži več poseben primer) na slabšem kot mi. Avstrija in Nemčija pa so na bistveno boljem in imajo izjemno socialo. Enako skandinavske države.Da pa smo imeli bogato predelovalno industrijo leta 1990 je res, potem pa so uničili kapitlisti in neoliberalci, katerih predstavnik je recimo ravno Musomelli.Škoda, ker se zdaj oglaša Pahor, ni pa se prav čez to oglašal že od 1990. Lahko je biti pameten po bitki.Kakor sem ga cenil še do pred 10 leti, se je to razblinilo v celoti v tem času.

  • Franjo Pangerc 09:45 14.julij 2013.

    Pred očmi imamo besede in misli človeka vredne več kot suho zlato.Če bi se vsi Slovenci vsaj malo poglobili v to kar ta človek govori in nam poiskuša povedati,ne bi bilo ne levih in ne desnih,temveč samo toliko pametnih,da si ...prikaži veči trenutna politična garnitura z ostankom ovc ne bi vedela kaj početi.

  • alfredo 11:51 14.julij 2013.

    Končno ena avtoriteta, ki sene boji zamerit "vseslovenskim vstajnikom"! Bravo Pahor!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.