Slovenija
129 ogledov

Ne zanašajte se preveč na energijske nalepke

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:36 27.november 2014.

    kot trgovec ,da tega bog ne daj ne daš na izdelek ,dobiš kazen ,zdaj se spravljajo spet na krneki.avto ima teste in nikdar in nikoli ne porabi toliko kot piše,tako je seveda tudi pri beli tehniki in ni treba delati bum iz tega.

  • Snežinko 12:36 27.november 2014.

    Kot kupec: meni se zdi ta nalepka čista neumnost, ker večina ljudi nima blage veze, kaj pomeni , če na njej piše recimo 346kWh letna poraba...poleg tega ti to nič ne pove o stroju...Kot drugo: zakaj ne delati bum ...prikaži več iz tega? To je laganje, kot je laganje informacija o porabi. Če se zadnje čase dela bum ravno iz zlagane porabe, bi se enako moral začeti delati bum tudi iz teh zlaganih podatkov... nalepko bi morali korenito spremeniti, na njej bi bolj kot letna poraba morala pisati učinkovitost.

  • STF 13:02 27.november 2014.

    EU nam pa zmansuje W na razlicnih napravah. Komaj cakam fleksarico z 40W, da se ustavi, ko hocem zarezat puter.

  • Silencer 15:18 27.november 2014.

    Jaz sem kupil na podlagi zps testa sušilni in pomivalni stroj in sem nad obema razočaran. Pomivalni stroj slabo suši posodo, sušilni se je pa po slabem letu pokvaril in je moral serviser celega odpreti ker se pojavlja na teh ...prikaži več modelih težava če se uporablja mehčalec oziroma tekoč gel (kljub temu da je temu namenjen oziroma zaradi tega dražji) se na senzorje nabere sluz in je treba podreti cel stroj da se to ščisti (novejši model ima že zadaj nek predalček ki se lahko odpre in to lažje ščisti, ampak ta najboljši na testu pa ne in to naj bi bila najboljša izbira?).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.