Slovenija
519 ogledov

Necepljeni bodo morali zdravljenje plačati sami

Komentarjev 93
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • moder 19:42 21.januar 2017.

    mph gledam, iščem, ne najdem. Usmeri me prosim, da vidim štrevilke.

  • Johnny13a 19:30 25.januar 2017.

    Če bi dodal še obvezno psihiatrično zdravljenje za nekatere s takšnimi potrebami, grem še na referendum :PKrvodajalstvo: šment? Ampak upokojenci itak nimajo plačanga dneva?Drugo mnenje: Potuha, ker vi paranoiki itak nobenmu ne verjamete, tisti, ki pa rabi ...prikaži več to, naj si pa plača 100 EUR.Prevoz: Sem si še vedno vzel zasebno zavarovanje, ker od javnega nič ne pričakujem?Mimogrede: Kako ti nekak zaupaš v isti sistem, katerega pljuvaš, da je zanič, ker te sili v cepljenje? Ne razumem te shizofrene logike...

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 11:04 28.januar 2017.

    Breaking!! New published study (This week: 1/23/17) from Italy shows vaccines contaminated with undeclared micro and nano-sized particles!What does the study say? It's jaw-droppingly bad, just start with the discussion at the end, the scientists were "baffled", they ...prikaži več found a bunch of stuff in ALL pediatric vaccines that they didn't expect to find like Lead, Tungsten, Zirconium, Iron, Nickel, Antimony, stainless steel, and chromium--to name a few! (The one vaccine that was 100% free from inorganic contaminants? A pet vaccine!)

  • JONIJONI 17:18 20.januar 2017.

    Cela Evropa pozna hude stranske učinke od cepiva, samo Slovenija ne.Možni sta 2 razlagi.1. imamo dobre gene kot potomci Martina Krpana in Petra Klepca.2. Naši pediatri imajo direkcijo od zgoraj, da je vpisovanje stranskih učinkov prepovedano!!

  • mph 18:39 20.januar 2017.

    Verjetno tudi, če se teh 10 let nebi privezoval z varnostim pasom in se ne bi nič zgodilo, bi po tvoji logiki sklepali, da je privezovanje in sploh varnostni pas popolna bedarija in jih ukinimo.

  • goran.zerdin 19:34 20.januar 2017.

    hmmm....prvo kak prvo smo v zdravstvi ne pa v prometu...drugič ta primerjava sploh ne gre malo razmisli zaradi kazni katere so absurdne....tretjič...sedaj ne vem kaj bi ti ukinil na splošno cepljenje ali ta zakon....četrtič če si mislil naj ukinejo cepljenje ...prikaži več se strinjam samo v primeru gripe in takšnih bolezni ki se dajo prebolet po naravni poti, ne strinjam se pa pri ukinitvi cepljen za tetanus rdečke in norice pa vse takšne bolezni...katere ob okužbi lahko vodijo v hujše telesne disfunkcije kakor tudi v psihične ali v najhujšem primeru tudi v smrt kar pri nekaterih vodi...npr smrt zaradi tetanusa...ni glih lepa smrt ti priporočam da si pogledaš kak zgleda in ima zelo visok rizični faktor okužbe ker se lahko preko rje(zarjavele stvari ki so skoraj vse okoli za najti) okužiš....no pozabil sem pri prvi objavi še napisat, da mogoče je to samo za mene tak da v 10 letih nisem bil nič bolan za gripo no ne vem...bil sem bolan mogoče 2 letno 3-5 dnevni prehlad (grlo bolelo, kašelj in da ti te

  • goran.zerdin 16:50 20.januar 2017.

    10 let že nisem bil za nobeno vrsto gripe bolan pa se tudi v tem času nisem cepil zanjo...ko sem nazadnje bil cepljen se takoj po tistem zbolel tako da ja...gradi si naravno imunost bo dosti boljše kot pa za ...prikaži več vsako rahlo povišano temperaturo in bolečino v grlo it k zdravniku...to sedaj ne pomeni da sem ko je mrzlo v hiši kot prebiti sem zunaj pa čudi bi bilo -20 stopinj...spomladi in poleti smo na nogometnih treningih pa če tudi bo deževalo treniramo....mogoče bo te res za nekaj dni bolelo grlo in ti bo malo teklo iz nosa ali to sedaj ne pomeni da takoj k zdravniku po zdravila...treba probat prebolet po naravni poti in bo ti bo telo postalo imuno na to bolezen samo...ampak to sedaj ne pomeni da sem proti cepljenju za bolezni kot so tetanus pa rdečice norice pa to...ker naprimer pri teh so lahko večje poškodbe na telesu in tudi je večja smrtnost kot naprimer pri gripi tako da je res naprimer nisem glih za cepljenje proti gripi sem pa za vse tiste druge bolezni..ta zakon oz to kar hočejo

  • mph 18:45 20.januar 2017.

    V Yu sem bil cepljen od malega naprej za razno razne zadeve, enako sošolci, sorodniki, prijatelji, .... zaradi poškodb proti tetanusu, se cepim recimo 25 let proti gripi, ..... če s komerkoli govorim ali malo pomislim, .... ne poznam NITI ...prikaži več ENEGA SAMCATEGA primera, da bi imel kaj več kot pa TU PA TAM malo povsem LOKALNE rdečice.Seveda poznam primer, ko je človek po penicilinu padel v penicilinski šok in so ga komaj rešili. Je pa ta isti penicilin rešil smrti v istem letu MILIJONE. Alergije so seveda možne, vendar gre za zelo redke anomalije, ne pravilo.To so moje izkušnje dolga dolga desetletja, pa če se ti na trepalnice postaviš.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 18:50 20.januar 2017.

    Itak.... po eni strani naj bi kar lepo znižali premijo, pa naj se krijejo le poškodbe. Ostale bolezni pa naj si vsak sam plača - ne vem kaj bodo pol nardili z boleznimi, ki so neposredna reakcija "zdravil". No, v ...prikaži več bistvu bi lahko to krili farmacevti sami. Tudi če ti proizvajalec proda falš TV, ti mora vrnit denar oziroma dat nov izdelek. Aja, ups, farmacevti so nedotakljivi, in ne odgovarjajo za svoja spakedrala, ki jih prodajajo. Bo treba pač to mal spremenit. Sicer se jaz lahko registriram kot farmacevt, prodajam cianid skupaj s formaldehidom in rečem da s tem preprečujem HIV, ponaredim en kup "raziskav". Tožit pa me itak ne bo noben smel, ker imam imuniteto. Tolko bolje za mene, če bodo države uvedle obvezno moje "zdravilo" za preprečitev HIV-a.

  • goran.zerdin 19:46 20.januar 2017.

    oziroma najbolje je tako kot je še sedaj oz ne vem če že zakon sprejet! cepljenje proti tem obvezno http://siol.net/novice/slovenija/katera-cepljenja-so-v-sloveniji-obvezna-164057proti drugim po po želji...do sem hotel povedat pa sem preveč na dolgo razpotegnil ...ker meni je drugače brez zveze ...prikaži več se cepit za nekaj po čemer ni panike

  • 4305a973528634af4928743492dcb5a37068b031 21:00 20.januar 2017.

    Ali to pomeni, da se uveljavlja svobodna izbira na področju cepljenja? Prelepo, da bi bilo res. :) Predvidevam, da aparat prisile ostaja na mestu. Vsekakor pa raje zavrnem cepljenje in krijem stroške morebitnega zdravljenja, kot pa da se otrok cepi ...prikaži več in država pokriva stroške posledic cepljenja in bolezni za katerimi po "cepilni dogmi" otrok ne bi smel zboleti pa vseeno zboli. Živela svobodna izbira... na slovenski način. :)

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 21:00 20.januar 2017.

    Ja, saj to je point. Ker itak ti za skoraj večino bolezni danes rečejo - jah kaj se pa nisi cepil. Imaš drisko, namesto salmonele ti pač rečejo da je bil kao rotavirus, čeprav ni bil. Dobiš raka, rečejo da ...prikaži več se nisi proti HPV cepil, pa čeprav nisi okužen s HPV. Itd, itd... Poznam jaz tele dohtarčke ku svoj žep.

  • mph 22:29 20.januar 2017.

    Po lastni izbiri kadi in plačuje. V vsakem primeru zdravljenje posledic, ki so med najbolj pogostimi za prezgodnje smrti, razni raki, KOPB, ... blazno presega ta drobiž, ki se tako nateče od odvisnežev v blagajno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.