Svet
14346 ogledov

Nekatere nune splavijo nekajkrat v življenju

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:39 31.julij 2018.

    Vsakogar ,ki se spravi na nedolžnega otroka ,žensko ali nemočno osebo je potrebno natakniti na kol in ga pustiti naj premisli o svojih dejanjih . Sramotno pa je ,da to počno osebe ,ki zagovarjajo krščanstvo kot civilizacijsko kulturo Evropa .

    • alen04 14:52 31.julij 2018.

      Takoj podpišem!!!!!

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 16:16 31.julij 2018.

      Krščanstvo itak nikoli ni bilo ne civilizacija in še manj kultura! Človeštvo bi zagotovo bolj napredno, če religije sploh ne bi obstajale!

  • mph 17:03 31.julij 2018.

    Gnusna religija. In je točno religija problem. Zahteva namreč popolno predanost in odsotnost dvoma. In na bruh mi gre dodatno kaj je šele bilo čez zgodovino nazaj, daleč od vsilijvih kamer in novinarjev. Seveda niso vsi taki, verjetno manjšina, pa ...prikaži več vseeno ni opravičila za tiste normalne, da so tiho. So sokrivi.

  • Jasmine_Drummond 15:43 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela o tem. T0, karr sem počel .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:15 31.julij 2018.

    A se je Angelca že oglasila, al nima časa, ker peče patičke!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:33 31.julij 2018.

    Me zanima,kolkrat je bil conquistador Rodetić vzrok za splav pingvink v Vatikanu??

  • bojovi 17:23 05.avgust 2018.

    "in sicer zaradi nižjega statusa častnih sester v Cerkvi in podrejenosti moškim, ki institucijo vodijo." Katera idiot feministka pa je tole pisala :'D. Drugače pa človeštvo je pokvarjeno do konca. Najslabši pa so verski wannabe voditelji.

  • komentator50 21:20 31.julij 2018.

    Mislim ,da nadangel Gabriel spet ordinira po samostanih,Če ne,pa bi nune že morale vedeti, da je za sigurnost treba poskrbeti in dati kondom na svečo.

  • Snežinko 18:25 31.julij 2018.

    Spet pretiravanje v članku. "Zloraba ČASTNIH nun"??? A res? Torej moški so prasci, ženske pa svetnice? Dajte nehat, no. Vedno je bilo in vedno bo OBOJESTRANSKO. TU ni nobene zlorabe. Ženske so prav tako pohotne kot moški, dostikrat še bolj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.