Magazin /magazin/vip
21129 ogledov

Nekdanja pevka Tabujev pred vrnitvijo v Slovenijo doživela še ta šok

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wax 08:27 30.maj 2022.

    Ženska je rabla 15k, da se je vrnila v Slovenijo, s tem da jih je zbrala že 1 mesec nazaj. Če bi se ji že tako zelo mudilo domov, bi bila doma v 2 dneh, ne v 30 in to ...prikaži več z 2k ne s 15k. Dejte no. Princeska boga. Dal bi jo na ladjo, pa naj drgne tla do Roterdama, pol pa na avtobus pa domov. To bi bla izkušnja.

  • Plavi-mil 08:10 30.maj 2022.

    Pa nehajte s to luzerko, koliko ljudi je odšlo v tujino in tam propadlo, pa ?,nikoli niso prišli domov, punca se je opekla, tujina ni Slovenija, kjer te mediji naredijo v "zvezdo", v tujini moraš NEKAJ pokazati

  • sam1 08:33 30.maj 2022.

    Jebentiš ja,jaz sem bil pa v rosnih letih prepričan,da bom postal prvi predsednik celega sveta,pa o meni niti črke na papirju......

  • Dusan12 09:49 30.maj 2022.

    Wax, pozabil si, da je bil takrat v sedlu še Franjo Trčk SD, pa se ji ni mudilo domov. Sedaj ko so ga razjahali, in je morda bolj prizemljen , mu bo pa cvetka ravno prav sedla nad jajca

    • Ender3 14:36 30.maj 2022.

      Duško ti očitno Trčka ne moreš prebaviti niti izpljuniti za to za pomoč povprašaj pri SD. Ostale na forumu ps tvoje mnenje ne zanima, ker je otročje in primitivno.

  • Majazmaja 16:06 30.maj 2022.

    15k eur je nafehtala od raje, da se je vrnila iz ZDA ... 1. ali business class? Aja, tale 44-letna luzerka rabi še nekaj denarja, da preživi kakšno leto, v tem času bo pa odprla še nekaj GoFundMe za tisto ...prikaži več njeno "Zvezdno vas", pa za pse, pa zato, ker je "bolna" in še kaj bo našla. "Bolna": zaradi alkota? Ko je bila še v bandu, so imeli zaradi njenega pitja kar nekaj težav ... Kdaj bo pa tisti njen veleopevani koncert? Ko se "pozdravi"?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.