Zdravje /zdravje/aktualno
3137 ogledov

Nenadoma so ji začela odpovedovati jetra, rešitev potrebovala čez noč

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Marivelsa
    Marivelsa 00:39 23.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • shirley 19:42 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obiščite >> www.WebJob33.Com

  • alen009 14:49 26.november 2018.

    Sam sem nekako iz logike potegnil bistvo. Ali bom, ko bo moj čas prišel potreboval organe ali naj jih podarim in s tem nekaj ljudem rešim/podaljšam življenje? Morda je to otrok, mati, dedek.....Darovalec sem od 1995. Če jaz ne rabim ...prikaži več naj nekomu nuca, ker meni itak več ne bo. Vsak po svoje vidi te stvari, to je moj pogled na to.

  • antitrust 20:08 22.november 2018.

    Pizda ste zateženi. Kdor je za je ZA, kdor ne pač NE !

  • Pepe007 07:40 23.november 2018.

    Ena od omejitev za odločitev je, da je presaditi možno samo živ organ. Organ pa je živ, dokler je človek živ. S trupli se ne da delati nič. Ko berem o kaki Neži, nisem ravno prepričan, če zna medicina prav ...prikaži več presoditi, da za človeka ni več rešitve in gredo organi v presaditev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.