Slovenija
15719 ogledov

Nenavadni koncentrični krogi na radarski sliki? Ni zarota!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 09:41 06.avgust 2023.

    Ni zarota,to je vse normalno pravijo na arsu

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:51 06.avgust 2023.

      Tudi tornadi so že bili,to je nekaj normalnega,najbolj ,da so pred vsako nevihto zatrjuje ARSO

    • jakec1575 22:22 06.avgust 2023.

      ni normalno , je pa naravno. segreli smo se za 1,5 stopinje od leta 90. več energije. vroče morje, več vlage v zraku, mrzel zrak iz severa. rezultat je tu.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:50 06.avgust 2023.

    Sem že kar v letih,pa tega včasih ni bilo

  • lojs 10:12 06.avgust 2023.

    ti krogi se na radarski sliki pojavijo vsakič ko gre za močnejše padavine ... meni se zdi bolj pomembno kot ti krogi, vprašanje, zakaj toliko padavin na enkrat ... in zakaj v nemčiji sredi poletja plužijo sneg ... če poslušamo ...prikaži več stroko, zarot ni, so samo teorije, sicer smo pa MI itak za vse sami krivi

    • jakec1575 22:23 06.avgust 2023.

      polrarni krog razpada, kar pomeni, da mrzli zrak zanasa v nizje vzporednike. srecanje vrocega vlaznega zraka iz juga in mrzlega severnega vpada tvori nore nevihte ravno v pasu S italija, Ju avstrije, Slovenija, Jug madzarske, Slavonija in Vojvodina.

    • lojs 08:22 07.avgust 2023.

      ja, sej se strinjam, verjetno vse drži, ampak zakaj ravno tukaj in zakaj se to dogaja ... če poslušamo govorce stroke, pravijo , da bo samo še slabše ... to pomeni, da nas bo v nekaj letih odplaknilo do morja, ...prikaži več ko bodo vode 10m+ visoko

  • francek 10:00 06.avgust 2023.

    25 let spremljam radarsko sliko pa sem prvič opazil kroge.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:48 06.avgust 2023.

      Jaz tudi,samo pa če arso reče, da to ni nič takega bomo pa ja verjeli

    • jakec1575 22:17 06.avgust 2023.

      zato ker 25 let ni bilo tako velikega stolpca padavinskih podatkov. saj ti je pojasnjeno. to je deformacija radarske slike. nic novega

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:41 07.avgust 2023.

    Jakec nimaš pojma zakaj se to dogaja,pa tudi verjel ne boš če tudi bi slišal resnico

  • jakec1575 22:20 06.avgust 2023.

    pred priblizno pol leta sem napisal, da stanje med la ninjo in el ninjom orehaja v močan el ninjo. Vsakokrat, ko je deloval el ninjo smo imeli taksne ekstremen dogodke. v kombinaciji z globalnim segrevanjem se tvori v atomsferi več ...prikaži več energije. več energije, visji stolpec oblakov. vec vode, vec strel, vec toce. to vse je bilo napovedano v zadnjih 10 letih. zdaj je tu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.