Slovenija
45811 ogledov

Razgaljeni hodili po Izoli, tako se je končalo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SlavkoKrizman 15:00 26.julij 2023.

    Še malo pa bo v Izoli šeriatsko pravo...super bo....

  • h4ck3r 17:07 26.julij 2023.

    Pravilno...zakaj pa so oglobili samo enega? Sicer pa kakšna je razlika v kopalkah ali spodnjem perilu? Predstavljajte si da nekdo v kakšnem drugem letnem času prileti v samih spodnjicah v trgovina ali gostilno? Kako bi ga gledali. 😂 Razumem bare ...prikaži več in gostilne neposredo na in ob plaži, ne pa v mestnem jedru ali kje v mestu brez plaže v bližini.

    • Grof 18:30 26.julij 2023.

      Izolska komunala je en sam kupleraj, kaj mislijo, da je mesto plaža Miamia v ZDA, redarstvo spi ali pa se vozi na Korte v hladovino, ….

    • papak 22:13 26.julij 2023.

      Da pa pride razgaljena ženska pa se ne bi bunil. Double standards?

    • h4ck3r 08:17 27.julij 2023.

      papak...ja no tudi odvisno od izgleda. :-P Šalo na stran...kopalke in spodnje perilo izven plaže ali obale, izgledata malo čudno na sprehajalcih ali obiskovalcih, ali ne?

    • papak 23:31 27.julij 2023.

      Je res. Ampak me ne moti tako zelo da bi šel klical represivne organe. Naj uživajo, če se mene ne dotikajo in niso vidno vinjeni, smrdljivi ali kaj podobnega. Tu bi pa znalo bit da so bli nažgani :) Lp

  • munja 16:03 26.julij 2023.

    Čisto pravilno so ukrepali. Vsepovsod pa res ne moreš v kopalkah.

  • Hedonist 16:49 26.julij 2023.

    Sem bil pred kratkim v Vrsarju in v trgovino pridejo trije tipi zgoraj brez. Smrdeči, zakajeni...odvratni in seveda Slovenci iz LJ ali KR po govorici. V glavnem iz Kranjske in Gorenjske prihaja največje sranje. Da ne omenjam obnašanje zvečer v kampu.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 21:07 26.julij 2023.

      Odloč se od kje so bli, glede na to, da nimaš pojma o narečjih si verjetno slišal prekmursko špraho in jo označil za kranjsko! Drugače si pa zgleda en od nestrpnih čefurjev!

    • Hedonist 14:21 29.julij 2023.

      Bobnar sem Štajerec in od kje pišejo samo kmetavzi. Mi pišemo " od kod " . Sedaj še samo manjka" iz kje si " ?

    • Hedonist 14:23 29.julij 2023.

      Besede požirajo (odloč) samo močvirniki.

  • jakec1575 21:43 26.julij 2023.

    Mene bi v izoli bolj kot brez majice hodeci okoli skrbelo dvojno preprodajanje zemljisc v skodo obcine in albanska nekvaliteta surovin njihovih proizvodov. Se nisrm videl albanske ponudbe, ki bi bila dejansko naravna in okusna. Folku prodajajo poceni smeti.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 07:37 27.julij 2023.

    A policaji imajo zdaj navodila da se ciganom reče prebivalci Dolenjske?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 21:18 26.julij 2023.

    Avtohtona skupina iz Dolenjske mal bolj temne polti?

    • timja 22:53 26.julij 2023.

      bonov ni več, sicer so oni bili gostje kempinskega

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 21:09 26.julij 2023.

    Pač danes se je prepovedano odklopit,žurerski duh je narodu izpuhtel,ne vsem ampak večini.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.