Svet
7695 ogledov

Nepremičninski davek na Hrvaškem lahko najbolj useka vikendaše

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alen Jazbec 09:08 08.avgust 2017.

    Boli me za golazen kockasto

  • Avatar Bine Prelesnik
    baraba 11:25 08.avgust 2017.

    In kaj to mene briga , kako bodo kockasti plačevali davek. Madona brez hrčkov pa ne gre. Še tako blesavo novico vtaknete v vaš portal. DOST MI JE TEGA............... ...prikaži več DOST MI JE TEGA...............

  • jakec1575 09:00 08.avgust 2017.

    Komunalno nadomestilo. Moje vprasanje je, ce placas komunalno nadomestilo, zakaj potem placujes se fiksne stroske pri vsej komunalni opremljenosti. Potem za infrastrukturo placujes 2x. enkrat direktno obcini in drugic izvajalcu. pri nas so vsaj tako zviti, da so nadomestilo poimenovali ...prikaži več drugace. Zakaj moram placevati nadomestilo za uporabo stavbnega zemljisca, ce sem to kupil z lastnino? etazno ali katero drugo? Razumem, da mi obdavcijo vikend, ki je po definiciji luksuz oz. ce obdavcijo vse ne s

    • jakec1575 09:03 08.avgust 2017.

      stalno nenaseljene prostore, poslovne, verske itd. Ampak moj dom je moj dom. ki sem ga kupil. državi placal davek, državi bom placal davek ob prodaji, sedaj pa obcini, ki je s prodajo zemljisc pristala na 99letni odvzem zmljisca, vsako leto ...prikaži več za svojo lastnino podarim se 100€ zato da se zupan lahko gre imase moze se oz. trosi neracilnalno in se gre luksuz ne pa racionalno porabo denarja. Pri tem pa izvajalcem placujem se nenormalno bolan fiksni strosek prikljucka. za vse.

    • jakec1575 09:06 08.avgust 2017.

      javna podjetja pa potem na ta racun izkazujejo dobicek in nagrade. javno podjetje v javni sluzbi. Fiksni stroski so se v zadnjih 4 letih tudi podvojili, vsak mesec. Na terenu pa ni rezultatov. vsaj ne tako velikih. kaksna ulica ali dve.

    • Avatar praufo
      praufo 10:23 08.avgust 2017.

      davek ti nabijejo pri plači, od tistega kar ostane, za vsako reč, ki jo kupiš, spet davek, še več!, plačamo trošarino in še davek na trošarino, kar je eno in isto, ker pa še to ni dovolj, je treba še ...prikaži veče nepremečnino obdavčit, skratka recept je čim manj posedovat in čim manj delat, ker je vse obdavčeno, pa še bolj bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.