Magazin /magazin/vip
61141 ogledov

Nepričakovano: To je moral Edi Pucer storiti med vodenjem poročil

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckysss 08:40 08.junij 2022.

    Vsekakor pohvale za Pucerja, da ob omembi Kreka vsaj bruhal ni...

  • AnGus 08:23 08.junij 2022.

    Katastrofa, odkašljati se je moral. Nepredstavljivo! * Tisto z 'outiranjem' je pa čisto 'out' - a je ta izraz komu normalen? Meni zagotovo ne... članek pa tudi napisan na prvo žogo.

    • Dusan12 11:24 08.junij 2022.

      Tega Pucerja s prevelikimi ušesi se je Slovenija nažrla za naslednjih 30 let, tako kot ukrajinske koruze,

  • Toni 12:32 08.junij 2022.

    Ob omembi Kreka in njegovih govorov se vsem zaleti, ne samo Ediju.

  • Ender3 14:53 08.junij 2022.

    Naši mediji postajajo greznica. Informativno oddajo na POptv gledamo več kot desetletje z istimi voditelji, isto sceno in konceptom. Ničesar ne spreminjajo in ob vsem se hvalijo z visoko gledanostjo. Kar predvajajo v pop.poročilih, potem ponovijo v osrednem in večernem ...prikaži več terminu. Na koncu dobiš več informacij od nepotrebnih oglasov kot, od naveličanih obrazov voditeljev . Ga. gl.urednica Kos-Slokar to ni vredno snemati in predvajati.

  • Jeannette_Ross 10:39 08.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:20 08.junij 2022.

    Kiksi? Meni se samo zdi da je bilo vse skupaj slabo zrežirano. Tole z Pucerjem sicer ne vem, vse ostalo pa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.