Slovenija
11424 ogledov

Izstopil iz vozila, ker je želel rešiti psa, nastradal pa sam

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 17:45 05.november 2023.

    Dobro, da ni povzročil še večje pizdarije, ko je v temi plašil po AC.

    • Toma 23:56 05.november 2023.

      Pa še nekaj: glede na poškodbe avta je voznik, ki ga je zbil precej hitro reagiral/zaviral.

  • sandi76 19:22 05.november 2023.

    Debilizem brez primere. Tile zmedeni pasjeljubci vedno znova presenečajo. Očitno je res, da se pri njih cel svet vrti okoli psa !

  • miro8 13:40 05.november 2023.

    STA M.G. prosim, če v svojih prispevkih ne uporabljaš balkanizmov. "Nastradati" namreč ni slovenska beseda.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:09 05.november 2023.

    Nimajo lektorja.

    • ico8 17:45 05.november 2023.

      Imajo, imajo, je pa seveda tudi cefurcina!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:10 05.november 2023.

    Kaj pa je s psom?

  • Avatar MS
    MS 17:12 05.november 2023.

    miro8, ne komentiraj zadev o katerih nimaš pojma! V Slovarju slovenskega knjižnega jezika obstaja termin nastrádati -am dov., tudi nastradála (á) ==> "postati deležen česa neprijetnega, neugodnega" : => "tako dolgo ga boš lomil, da boš nastradal" nastrádati -am dov. ...prikaži večov. -al -ala tudi -ála; nastrádanje (á) knj. pog., poud. |pretrpeti škodo; doživeti nesrečo|: Med vojno je hudo nastradal

    • ico8 17:48 05.november 2023.

      Sploh ni cudno, saj je pisan pod yugookupacijo!!!

    • AnGus 18:49 05.november 2023.

      'Nastradati' NI slovenska beseda, pa četudi je 10-x v SSKJ. Izhaja iz južnih 'bratskih' jezikov, pri čemer sploh ni čudno, da jo uporabljajo novinarji Žurnala. Slovenska beseda je 'stradati'... če dolgo stradaš, pa nastradaš!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:23 06.november 2023.

      MS se spet dela najbolj pametnega,temu je cepivo dobedesedno stopilo še tistih par celic!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:26 06.november 2023.

      P.s. Tudi "zagonetka" ni nikoli bila in bo pravilni sinonim za uganko,pa se lahko na glavo postaviš in kopiraš linke!!!

    • Avatar MS
      MS 09:34 06.november 2023.

      Slovar slovenskega knjižnega jezika, krajše SSKJ, je slovar, ki je nastal na Inštitutu za slovenski jezik Frana Ramovša ZRC SAZU. Je ena izmed najpomembejših knjižnih izdaj o slovenskem knjižnem jeziku. => In potem se najdejo bolani domišljavi puhoglavci (pantani2, AnGus, ...prikaži več, ico8) ki se vehementno postavljajo nad inštitut slovenskega knjižnega jezika! S svojo mentalno drisko onesnažujejo ta forum! Bolano!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:36 06.november 2023.

      Ti si, odkar si se cepil ves posran,tik tak,tika tak, ti je kaj znano?!!!

    • Avatar MS
      MS 11:12 06.november 2023.

      Po prvem cepljenju ste mi antivaxeji napovedali skorajšnjo smrt! Potem sem se cepil še 3x! In glej ga zlomka še sem živ! Prehodil sem ta čas polovico slovenske planinske transverzale in se povzpel na 19 dvatisočakov! Tu sem živ in ...prikaži več zdrav in razkrivam vaš brezmejni kretenizem!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:06 06.november 2023.

      Lej,idiot si in idiot boš ostal!!!

    • Avatar MS
      MS 13:38 06.november 2023.

      pantani2 umski maloposestnik ne zmore nič razen plehkih primitivnih žaljivk! In tak kreten se postavlja zoper znanstveno institucijo kot je svetovna zdravstvena organizacija! In to še ni vse! On je "vseved" tudi jezikoslovec je ta "genij" ki se postavlja tudi ...prikaži več nad Inštitut za slovenski jezik Frana Ramovša in slovensko akademijo znanosti in umetnosti SAZU! LOL LOL!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:49 06.november 2023.

      Ti bi še drek pojedel,če bi ti dotične inštitucije to prikazale kot zdravo!!!

    • Avatar MS
      MS 14:16 06.november 2023.

      Pantani, zakaj vztrajno dokazuješ da si kreten ki ne zmore nič razen primitivnh žaljivk! Daj z verodostojnimi znanstvenimi viri ovrzi moje trditve -če zmoreš seveda! Tvoji primitivizmi in žaljivke pač niso nikakršni argumenti, dokazujejo zgolj tvojo intelektualno nemoč in insuficienco! ...prikaži več In tu ne gre zgolj za pomanjkljivo izobrazbo temveč za psihično patologijo!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:00 06.november 2023.

      S kreteni se mi ne da debatirat,ker so možgansko nefunkcionalni!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:11 06.november 2023.

      Še to: Brez energetske krize ni profita, brez pandeije farmacevtskega profita, brez vojne ni orožarskega profita. In še vedno imate privezo na očeh. Šetajo vas kot kužke. Loleki ste!!!

    • Avatar MS
      MS 11:01 07.november 2023.

      Jutri se grem cepit proti gripi, covidu, in pljučnici!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:40 07.november 2023.

      Očitno imaš tako uničen imunski sistem,da se moraš cepiti,če ne sploh ne moreš funkcionirati, oz. je že vsak prehlad nevaren za tvoje telo,sicer pa,tvoje telo,tvoja izbira!!!

    • Avatar MS
      MS 12:04 07.november 2023.

      Pantani2, ojoj, kakšen preblisk tvojega insuficientnega iq-ja! Končno si spregledal! Ker praviš da če hočeš funkcionirati se moraš cepiti ker je je že vsak prehlad nevaren za tvoje telo! Če ni to le trenutni preblisk tvojih sivih celic, potem je še upanje zate!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.