Slovenija
38 ogledov

Neuradno: Janković gre na volitve

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:07 06.oktober 2011.

    Jankovič je do zdej še vse obljube izpolnil,sicer časovno ne,fizično pa in,če dobr premislim,je dobra opcija za volit,tut nam,ki nismo iz Ljubljane!!

  • Avatar roksa
    roksa 19:49 06.oktober 2011.

    LOPOV!!!!!!!

  • izRODEk 19:54 06.oktober 2011.

    čemu pa tukaj janšo omenjaš?

  • izRODEk 19:56 06.oktober 2011.

    resnici na ljubo je eden najuspešnejših managerjev v sloveniji vseh časov in samo poglejte, kaj je naredeil iz ljubljane....vesel in upam, da mu uspe pridobiti čim več glasov.

  • ROBISLO 19:58 06.oktober 2011.

    A ga je Kučan le nagovoril

  • jst 20:07 06.oktober 2011.

    Priznam mu da je velik naredil za LJ ampak mene zanima tudi koliko jo je zapufal. Za moje pojme je le prevelik lopov da bi lahko še njega spustili do korita že tako jih je preveč.

  • Stolp 21:06 06.oktober 2011.

    Še en slepilni manever levice, da ostane na oblasti. Ljudje bojo pa spet nasedli. Škoda...

  • Veteran 21:46 06.oktober 2011.

    Kot sem že dejal, Jankovič mandatar njegovi sinovi uspešni finančni ministri, ki bodo veselo kradli ne samo denar v Ljubljani ampak celotni Sloveniji. Ljudje zbudite se takih menda ja ne potrebujemo!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:22 06.oktober 2011.

    Veteran@:pa povej,kdo bi bil tak,pa ,da ne bi kradel??Trenutno ga v Sloveniji ni,zato je Jankovič še najboljša opcija,vsaj RKC in Vatikanu ne bo dajal!!

  • Fertel 22:48 06.oktober 2011.

    Ooooj, stranka za spremembo namembnosti zemljišč je rojena...Ampak voliti koga od politikov zadnjih 20 let ali njihovih pomagačev, ki so pridno uničevali Slovenijo, to je pa že noro, ampak zgleda da je norcev veliko.

  • ROBISLO 20:32 06.oktober 2011.

    Če Jankovič zmaga ni dobro za tiste ki niso iz Ljubljane, zato ker si bo priboril nazaj tisti denar ki ga je Janša vzel ljubljani in ga dal občinam po sloveniji.

  • privat 08:33 13.oktober 2011.

    Tudi Kučan ni naredil nič za boljšo Slovenijo...za socialno Slovenijo!¨! Kako Slovenijo imamo po njegovi zapuščini...polno lopovov ,lažnivcev itd..

  • zic 20:11 06.oktober 2011.

    v glavnem frajer dela medvedjo uslugo Janši! Že vem, da bo mandatar Janša! Zorana pa cenim kot župana, za na Vlado pa ne!!

  • principiumnovum 20:15 06.oktober 2011.

    Ko sem že mislila, da Slovenija ne more pasti nižje, me je negativno presenetil zorangutan. Đibuti in Bahrain sta za nas Švica. Joj kako nizko smo padli. Včasih smo se norčavali iz balkanskih držav, Ukrajine in podobnih, danes smo od ...prikaži več vseh slabši. Zatirani arabski narodi se krvavo osvobajajo svojih tiranov in zločincev, pri nas so pa takšni izrodki na županskih stolčkih in ustanavljajo nove stranke. Neverjetno!

  • gggg 20:25 06.oktober 2011.

    Po čem ti to sklepaš, da je eden najuspešnejših managerjev v Sloveniji? Ali zato, ker so enkart eni tako rekli, ali pa misliš, da je bilo v času konjukture težko takorekoč monopolnemu nacionalnemu trgovskemu podjetju relativno uspešno poslovat. Poleg tega ...prikaži več pa so ostala trgovska podjetja v Sloveniji (da ne omenjam tistih v tujini) v enakem obdobju bistveno bolj napredovala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.