Slovenija
19135 ogledov

Neuradno: Prva triada že kmalu nazaj v šole?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ruth_Wright
    Ruth_Wright 11:39 28.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni mu treba iti v pisarn0 .... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • Avatar ovca
    ovca 17:46 27.november 2020.

    🤣🤣🤣 vidim,da se bliza bozic 😂😂😂. Kako so predvidljivi de*bili.

    • Janchi 09:03 29.november 2020.

      Ne, ti si predvidljiv. Šimfaš vsak ukrep, če ga uvedejo ali odpravijo. Pa že spet te niso nič vprašali za mnenje. Čudno, ti pa taka kapaciteta.

  • Ivo 21:47 27.november 2020.

    Bodo nekatere družine testni zajčki čez praznike, ker je preveč odliva iz državne blagajne za subvencije staršem... Jaz svojih že ne bi pustil v šolo, dokler je čez 1000 okuženih vsak dan. Vsak starš sam ve, če bo zaupal tepcem!

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 22:28 27.november 2020.

      nobenemu ne bo nič,bo pa to razlog za nove okužene ,če razumeš,to delajo že cel cajt

    • TistoPravo 23:48 27.november 2020.

      Točno tako. Predvsem osebje, od učiteljev dalje se lahko izogne...tole je ena navadna zajebancija, da uničijo praznike. Do božiča jih bo ravno prav okuženih, in naj pol ta lepe praznike to doma prebolevajo...važno da sistem laufa naprej, ne zanima njih ...prikaži več posameznik ama nič..

    • Ivo 12:17 28.november 2020.

      Ne vem, če nobenemu ne bo nič, saj veliko družin živi v istem gospodinjstvu s svojimi starimi starši. Naj prinese otrok na dedka ali babico okužbo, pa me zanima kako bodo povrnili občutek krivde pri otroku. "Veš sine, ti si ...prikaži več šel v šolo preden je bil dedi cepljen, pa si prenesel okužbo dediju, ki je kasneje umrl!"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.