Zdravje
20683 ogledov

Uradno: V Sloveniji prvič več kot 100 okužb v enem dnevu

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matjaz39 09:53 11.september 2020.

    Vsi v familiji smo bolani, mogoče covid, mogoče gripa, ampak dokler mi karantene ne plačate 100% in dokler v karanteni ne smem v svoj gozd nabirati gobe, toliko časa ga ni junaka , da bi mene in mojo familijo testiral. ...prikaži več Dokler bom lahko hodil v službo bom, če pa ne bo šlo pa me bo nekaj zagrabilo v hrbtu. Lep dan!

    • oneh 10:01 11.september 2020.

      Edina sreča, da obstajajo naravni zakoni. Po teh pa bedaki ne preživijo.

    • matjaz39 10:08 11.september 2020.

      oneh, važno da bosta ti in tvoj pastir jajo večna!

    • janez60 12:07 11.september 2020.

      Oneh, dokaz da bedaki preživijo so člani sekte komunajzarja.

    • simona32 15:27 11.september 2020.

      Ti testi ne povedo ničesar. Če boste po novem dnevno poročali o gripi, bodo v zimskem času številke naraščale, pa včasih tudi kdo umre Z gripo. https://www.youtube.com/watch?v=csaesgTUVkA

  • Franci Mikec 15:25 11.september 2020.

    Se je gdo vprašal kako da ob tako velikem številu dnevno okuženih vsega 27 pacientov hospitaliziranih in to je katastrofa. lani pa preko 700 hospitaliziranih od gripe pa niti maske nismo nosili. Ljudje stopite en korak nazaj in poglejte celotno ...prikaži več sliko ne pa pogleds fijakerskega konja.

    • fiston 20:38 11.september 2020.

      Nimam pojma, verjetno je razlog, da se je do sedaj v glavnem širilo med mlajšimi, ki nimajo pridruženih bolezni, pa niso potrebovali bolnice. Pa mogoče so se tudi v domovih za ostarele od takrat kaj naučili, da se jih tako cel kup ne okuži.

  • Avatar olor
    olor 11:58 11.september 2020.

    Jasno, več bo testiranih, več bo okuženih.

  • matjaz39 12:10 11.september 2020.

    a bojo zej avioni u rikverc slovenijo preletel

  • Avatar Lendevella
    Lendevella 00:48 12.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Avatar praufo
    praufo 13:49 11.september 2020.

    a so te okužne znsanenga ali neznanega izvora ... smešno je, da oblastniki modrujejo o raznih kategorijah in kao znane in neznane izvore, po drugi strani pa ni cepiva ... pa jebajte nas vglavo do konca, seveda psihično, budale jedne

  • Kmodri 22:48 11.september 2020.

    Dopusti iz juga že kažejo sadove....

  • wamewa7230 23:29 11.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:42 11.september 2020.

    Berem,da je Wayne Gretcky naredil samomor!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.