Slovenija /slovenija/crna-kronika
5931 ogledov

Nevarno: Čez priljubljeno pohodniško pot napel mrežo in bodečo žico

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:52 07.avgust 2020.

    Lastnik gozda pač težko prenaša vso to golazen iz mest, ki se v naravi ne zna obnašati...Od vpitja, onesnaževanja, vožnje s kolesi in krosi ali štirikolesniki, uničevanje rastja, itd... Seveda ga ne podpiram pri takšnih ukrepih, ga pa razumem...če je lastnik...

    • Avatar Leon
      Leon 10:20 07.avgust 2020.

      Vsakdo ima pravico ograditi del svojega zemljišča . Tudi jaz imam ograjo okoli parcele z istim namenom varovanja .

    • asmas1965 11:33 07.avgust 2020.

      nekaterih "meščanov" ne moreš drugač ustavit

    • Laznivi 16:20 07.avgust 2020.

      Tudi divjacina razume samo kovinsko mrezo ali mocnega elektricnega pastirja ,nivo je isti...

    • asmas1965 13:09 09.avgust 2020.

      kje ste žabarji ,da se boste pritoževali nad "početjem" lastnika.javno vprašanje vsem žabarjem.: zakaj pa imate pred vsakim blokom rampo????? zato da periferci nebi slučajno parkiral svoj avto ko gredo k okulistu ali pa na onkološko,ker nimajo kam parkirat."Ja da ...prikaži večda nebi slučajno pred mojim blokom smetil kmet..."

  • vojko19 09:52 07.avgust 2020.

    ni več naše, ima lastnika

  • vojko19 14:14 07.avgust 2020.

    v demokraciji je privatna lastnina sveta, tako so nas učili, da bo po osamosvojitvi v demokraciji

  • Laznivi 16:18 07.avgust 2020.

    Naj policaji predno hodijo na kraj dogodka prvo preverijo lastnistvo parcele ,ker na privatno se ne kar hodi brez povabila.

  • Detel5ica 17:23 07.avgust 2020.

    V Ameriki bi lastnik na take brez problema streljal in popolnoma nič odgovarjal za posledice

  • tlacan 01:35 08.avgust 2020.

    Če je zagradil cesto oz. pot, ki je vrisana v zemljevide, je to zelo narobe. V kolikor pa je omejil samo prehod po njegovi zemlji, ima vso pravico saj je privatna lastnina, v kapitalističnem svetu - sveta.

  • ode 06:54 08.avgust 2020.

    Policija sama od sebe teh objestnih divjakov sploh ne preganja, ker tudi sami svojim pankrtom kupujejo motokros motorje, razen, ko kdo prijavi. Brez prijave ni odziva policije. Pa še takrat vprašajo, ali je storjena škoda in kolikšna je, ali vozijo ...prikaži več po vaši parceli, ali jih poznate itd. Če nič od naštetega ni, jih prav boli k. za vašo prijavo.

  • ode 07:09 08.avgust 2020.

    Noben pameten lastnik ne bo na svoji parceli, preko katere vodi pešpot, nastavil žice, saj je potem prvi osumljenec, saj pot poteka preko veliko parcel različnih lastnikov. Tudi noben pameten kmet na območjih, kjer se krade po njivah, ne bo ...prikaži več nastavil strupa v krompir ali paradajs na svoji njivi.

  • ode 07:44 08.avgust 2020.

    "S tem je ogrozil morebitne pohodnike ali tekače, pa tudi kolesarje" B.P. je v članku namerno izpustil MOTORISTE, čeprav dobro ve, kot ve tudi policija, da je žica napeljana izključno zaradi motoristov, nikakor pa ne zaradi pohodnikov in kolesarjev.

  • sam1 12:54 07.avgust 2020.

    V Ljubljani po ukazu firerja ogradijo policaji cele ulice,pa še nasilni so nad ljudmi,ki jim je omejeno gibanje,tukaj pa na privat parceli prijava lastniku.....

  • Avatar Mirko
    Mirko 11:58 07.avgust 2020.

    No rad bi vas videl, da se vaš otrok poškoduje na taki pasti .

    • Avatar robinhud
      robinhud 12:36 07.avgust 2020.

      Mreža je vidna. Oranžna, torej? Nevarnosti pa prežijo na vse v vsakem trenutku...

    • Avatar Leon
      Leon 14:45 07.avgust 2020.

      Mirko moji otroci so vzgojeni ! Ne uničujejo tuje lastnine .

    • Avatar karjola
      karjola 17:55 07.avgust 2020.

      Mirko, morda imaš prav ampak na moji zemlji brez mojega dovoljenja nimaš kaj počet.

    • tlacan 01:37 08.avgust 2020.

      Svoje otroke sem od malega učil, da nimajo kaj iskati na sosedovi zemlji brez njegovega vabila ali dovoljenja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.