Avto /avto/iz-druge-roke
35115 ogledov

Neverjeten skok cen rabljenih vozil

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leona_Carroll 10:00 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 10:03 12.avgust 2021.

    jest že iščem zastavo 101. vi ka kar kupujte tesle in idx. ko bodo hekerji vdrli v njih , potem boste šele plačeval...ko bo vaša žena se namest k ftizerju odpeljala k vaši ljubici. hehehe.. avto industrija ni sposobna naredit ...prikaži več zaščite za zagon avta brez ključev, bo pa delala povezavo avta z domačo firmo. sevisni interval bo pa..če se kripe ne bodo prodajale, boste pa hodil na srevis kot k brivcu.

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:19 12.avgust 2021.

    Žal se dražijo domala vse dobrine, tudi kot posledica podražitve ključnih surovin. Če ostanemo na cesti, se močno dražijo tudi rabljeni avtodomi in počitniške prikolice.... Cene 20 in več let starih so nenormalne. Se splača mal počakat, da tudi ta ...prikaži več balon poči, kot bo počil nepremičninski

  • krucefiks 07:32 12.avgust 2021.

    Zdaj so spet ti cajti nastopili ko trgovci lažejo ne debelo in široko ko avto kupuješ,samo nakladanje in nič od tega ni res ,na besedo mu verjet je velika napaka ,ki jo lahko storiš pri nakupu

  • ilija 20:22 12.avgust 2021.

    V Ljubljani ma nasploh v Sloveniji se v zadnjem času pere toliko denarja samo naj se pogleda v zadnjem času koliko je odprtih na novo prodaja rabljenih avtomobilov sicer je pa človek malo bolan da za 25 000 ali več ...prikaži več kupuje rabljen avto za ta denar se kar soliden z ful opreme se da kupiti tudi nov.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 08:46 12.avgust 2021.

    Tako proizvajalci denar jemljejo kupcem. Od novih in rabljenih avtov. V krizi zaradi korone, zaradi goljufij in zaradi uvajanja novih tehnologij, imajo prav oni dejansko rekordne dobičke. Mi jim pa še ponujamo subvencije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.