Slovenija
26432 ogledov

Neverjetni primeri v UKC. Pogoj PCT zavračajo tudi takšni pacienti.

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:48 11.januar 2022.

    Obremenjeni so tisti na Covid oddelku, ostalih 80% "svirajo kurcu".....Osebnega zdravnika ne boš našel z lučjo pri belem dnevu, niti po telefonu..Na mail pa odgovarja receptor...

    • Ender3 17:47 11.januar 2022.

      lluckuss👍in posledice so znane, mnogi niso pravočasno prejeli ustrezno pomoč. Odzivni čas pa je, ključen pri uspešnem soočanju s to nadlogo. Vsake ura izgubljena, ne povrne se nobena, je v teh primerih še, kako na mesto.

    • optimist11 07:28 12.januar 2022.

      Cepite se, da se vrnemo v normalno življenje. Jaz s svojim osebnim zdravnikom nisem imel nikdar težav- tudi danes ne.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 07:36 12.januar 2022.

      Cepi se ti, ker si optimist, jaz se be bom, ker sem realist ...

    • optimist11 08:16 12.januar 2022.

      Le kje bi bil svet danes brez optimistov???

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:56 12.januar 2022.

      Optimisti vedno znova ponavljate isto napako v pričakovanju, da bo rezultat drugačen... Torej bi se cepili do odpovedi imunskega sistema ..

  • munja 16:59 11.januar 2022.

    Manj, ko se boste obremenjevali z virusom, bolj boste zdravi. Pojdite v naravo, zbistrite možgane, pretegnite noge in boste bolje živeli.

    • Ender3 17:50 11.januar 2022.

      munja👍predlog je, na mestu in ga podpiram !!

    • Avatar jate
      jate 20:17 11.januar 2022.

      pa še en dober sex zraven za ohranjanje vitalnosti in imunskega sistema

    • Ender3 23:41 11.januar 2022.

      jate👍hvala tudi tebi, ni ga čes, dober keks. Naj se jutro s tem prične😄

    • optimist11 07:31 12.januar 2022.

      Točno. Stres ubija. Jaz če ne bi rabil kazati potrdila na vhodih in čitati bedastih ćlankov na FB , bi že pozabil na Covid.

    • Avatar pantani
      pantani 07:47 12.januar 2022.

      jate, dobro jutro. Sem 110% za dober sex. Kjerkoli in kadarkoli :D.

    • kapibara1 09:48 12.januar 2022.

      Naj se dan začne in konča z eno dobro jeb.č.no

    • Avatar jate
      jate 12:49 12.januar 2022.

      madonca to mi delajte hahaha :-))

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:51 11.januar 2022.

    Banda zdravniška se v letih, ko je bila še gripa "popularna" v 90% niso hoteli cepiti proti njej, čeprav so s tem ogrožali življenja bolnikov...In takšni osebki bi radi sedaj pametovali...mrš...

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 16:24 11.januar 2022.

    Sami ste si krivi ranocelniki, bodte veseli, da so samo verbalne grožnje, bolj bo jeba 10. stopnje, ko bo kakšen popizdu in začel mal streljat okol vaših ušes!!

    • optimist11 08:19 12.januar 2022.

      zamisli se malo kaj pišeš. Kakor koli, ti boš njih rabil prej kot oni tebe.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 09:36 12.januar 2022.

      optić11v tut , če jih jest rabim nobenga ne prikličem in ga ne morem obiskat, ker se kurbe skrivajo za bacilčkom zarad nevarnosti okužb! Nabijem jest tale naš pofukan zdravstvo na beganco!

    • kapibara1 09:47 12.januar 2022.

      Pa saj so že strelal in umiral ob Izolski bolnici

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 10:46 12.januar 2022.

      Pa še bojo ampak ne samo v Izoli?

    • optimist11 16:31 12.januar 2022.

      Halo, Brišete če omeniš cigane, Brazilce in ostale ki živijo na naš račun. Dovolite pa grožnje zdravnikom.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 07:54 13.januar 2022.

      optić11@ polpismenjak si, ker ne razumeš kaj je blo napisano in si popolnoma na stopnji twitopizdeka, ki "smrt janšizmu" enači z osebno grožnjo? Kje si videl v mojem zapisu, da grozim ranocelnikom, bednik SDS-ovsk!

  • Avatar Leon
    Leon 16:26 11.januar 2022.

    Zdravniki so v karanteni ,da se ne bi slučajno okužili ? To bi lahko izjavil Tonin ,da njegova vojska med bojem dela od doma ker jih lahko zadene izstrelek .

  • Ender3 16:14 11.januar 2022.

    Takšen, demagoški prispevek ne sodi v medije. Vse je, kontraproduktivno, širijo nestrpnost in histerijo s okužbami, še vedno pa izpostavljajo PCT ukrep, ki ni toliko strokoven, kot je političen. Na usnovi dokazil o testiranju, cepljenju, prebolevnosti delijo ljudi, ne/učinki pa ...prikaži več so znani, in omikron sev to, dodatno dokazuje v praksi.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:45 11.januar 2022.

    kako v narobno smer mi plujemo!!! "Tukaj imamo primere, ko ljudje, ki so bili transplantirani z raznoraznimi organi pridejo na kontrolo, pa se ne želijo testirati, ker nimajo PCT pogoja, ker ne dovolijo posega v svoje tole. To si lahko ...prikaži večhko razlagate, kakor si želite. Dovolili so poseg, ko je bilo treba dobiti organ, ko pa se je treba testirati in preprečiti širjenje okužbe, tega ne dovolijo."

    • Boštjan Bratina 22:49 11.januar 2022.

      In ti verjameš v to zgodbico? Tolk laži so že sproducirali, da jim take "male" sploh ne delajo več problemov. Pekočo vesta pa blažijo visoki kovid dodatki pa je.

    • optimist11 07:32 12.januar 2022.

      Boštjan, problem je da nič več ne verjamete, dokler ne zbolite.

    • Avatar pantani
      pantani 07:46 12.januar 2022.

      Ne verjamemo pa ravno zaradi laži, ki jih dnevno servirajo!!!

    • rd2dmk2 10:28 12.januar 2022.

      kaj pa pričakujete, ljudje dobijo srce od svinje.. in če ste pozabili --- ne mečite svinjam bisere...

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 16:35 11.januar 2022.

    Verjetno zato, ker so ljudje navelicani vseh nelogicnosti povezani s covid-19 in ukrepi. Ogromno je pozitivnih a je z novim sevom prebolevanje lazje ali pa sploh ni tezav, testi pa so pozitivni, zato je merilo rezultat testa ocitno neprimeren kazalnik, ...prikaži več ki druzbo zgolj histerizira. Ze pred casom so angleski in japonski znanstveniki pisali o tem, da bo virus presel v obicajne sezonske viroze, ki ne bo imel hujsih posledic za ljudi in posledicno zdravstveni sistem.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:19 12.januar 2022.

    doktorji ste dolžni zdravit vsakogar,jebo vas PCT in navodila vlade,hipokratova zaprisega vas veže pa če je to vojna al pa karkoli .Z ljudmi delate kot z živali ki gredo v zakol

  • Andrej Kranjc 06:03 12.januar 2022.

    Meni ni jasno kako manjka osebja. Aja omikron je najbolj dovzeten za cepljene. Ups sorry. Pacient ima pravico da odbije dolocen zdravniski poseg. Pika! To je njegova ustavna pravica! Podpisal je odobritev za poseg za transplatacijo ne pa brskanje po ...prikaži več nosu. Jaz to odlocitev spostujem ceprav se mogoce ne strinjam!

    • alenka2 06:49 12.januar 2022.

      tudi mene zanima, kako je to mogoče, da jih toliko manjka. Tretje cepljenim ni treba v karanteno, čeprav so v tesnem stiku... a nam hočejo povedat, da osebje ni trikrat cepljeno??? S kakšno pravico pa potem nas silijo v cepljenje?!

  • Albatroz 23:45 11.januar 2022.

    Zdravstvo se gre dobičkarstva na račun trupel, če so tako zagriženi pomagati ozdraveti vsem se naj odpovejo plači naj živijo v stanovanju kot vsi drugi in pomagajo koliko znajo in delajo svoje delo tako kot ga želijo prikazati nedobičkarsto.

  • rd2dmk2 09:44 12.januar 2022.

    prevzetni belohalniki-tudi pacienti imamo ničelno toleranco do nasilja !!!!!!!

  • h4ck3r 16:12 11.januar 2022.

    Samo človeška neumnost in vesolje sta neskončni, s tem da za vesolje nismo čisto prepričani. In takšni se potem razglašajo za razgledane. Katastrofa...

  • dd 10:04 12.januar 2022.

    Če bi zdravstvo zdravilo z novimi tabletami proti kovidu, ki so na tržišču, ne bi bilo nobenega bolnega več. ...

  • Avatar Tammliola
    Tammliola 00:13 12.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • sandi76 08:23 12.januar 2022.

    Višek debilnosti slovenceljnov : po transplantaciji organa ne dovoli "posega" v svoje telo. Ob takih zgodbah se vedno spomnim Georga Carlina , ki je dejal: "Povprečen človek je butast. Sedaj pa si lahko zamisliš, koliko je šele butasta spodnja polovica !"

  • Pepe007 05:15 12.januar 2022.

    Ne vem zakaj se sekirajo zaradi oseb, ki pridejo na vrata brez PCT. Če ga nima, pač ne verjame v medicino in ne rabi dostopa do zdravstvenih storitev, ki jih ponuja UKC.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.