Slovenija /slovenija/crna-kronika
4732 ogledov

Neverjetno, kaj vse so naši policisti odkrili ob pomoči Morske deklice

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romzy 11:53 29.julij 2018.

    Pa zakaj naši policaji ne zaposlijo upokojenega šoferja kamiona in bodo lahko pregledal 30 kamionov na uro/on bi točno povedo kaj je treba gledat,pogledat in kako ugotovit nepravilnosti !

  • Avatar Leon
    Leon 14:45 28.julij 2018.

    Naši policisti so se po koncu nekajurnega poostrenega nadzora nad tovornjaki lahko le držali za glavo. Kam bi se prijeli,če bi redno nadzirali promet in ustavljali kršitelje. Na cestah primanjkuje nadzora v smislu preventive nadzora. Slovenija je takoj za Romuni ...prikaži veči in Bolgari po prometnih nesrečah v EU .

  • Antonio 00:27 29.julij 2018.

    V 7-ih urah so pogledali 16 kamionov...wtf…. BAG pogleda u istem času 300... nič od nič....pa če rečeš 7 ur, pa enega delaš...pregleduješ pol ure..... je to 34....v tem času.... ne se jebat.... pomoje ne vedo kaj gledat....gume-izrabljenost...je operater tam.... ...prikaži več Jodlarji so pred 20 leti postavili mobilno postajo na Karawanken Tunnel…. vsak....prav vsak kamion je šel čez.....vsak kombi...vsako tovorno vozilo.... usput so izločili tudi g. Vodnika, pa g.Hartmana….. Gorenjska naveza.... danes pa....

  • Antonio 00:28 29.julij 2018.

    16 kamionov na 7 ur.... vmes jim malica pripada...so šli na pavzo...hahaahahaha

  • Antonio 00:32 29.julij 2018.

    Jodlarji postavijo v Feistritz/Drau zaporo...u eni uri pokasirajo več....ko Slovenceljni….ki se ne znajo iti biznis.... na Karavankah, slovenski strani....je vaga...ki sameva....vsi so pretežki....namig.....

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:08 28.julij 2018.

    In koliko so tokrat zaslužili gestapovci???

    • gggg 13:48 28.julij 2018.

      Zakaj se ne vprašaš koliko zaslužijo tile tovornjakarji, ki se vozijo z neprimernimi vozili, pri tem pa še ogrožajo tebe in mene...?

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 18:32 28.julij 2018.

      Točno vsi vemo, da kazni niso zato, da bi bile vzgojne, pač pa zaradi polnjenje državne blagajne!

    • Antonio 00:46 29.julij 2018.

      Tovornjakarji niso nič......najmanj so zaslužili prevozniki---tovornjakarji....ne mešat zadeve.... veletrgovci postavljajo pogoje.... Španija-zelenjava; Ajdovščina_ sladoled Hofer, Lidl, Spar, Mercator.... Italija solata, melone, lubenice... ja.... rebrca,čevapi... Vilshofen, Brest(FR), Poljska(dnevno sveže>)ja... Milfina….dela Lj mlekarna... tovornjakarji morajo prevzeti blago jutri ob 17h.....dostava naslednji dan ...prikaži več ob 4h fix termin.... 700km, voznik mora narest pavzo 9-11h...

    • Antonio 00:52 29.julij 2018.

      pa pride na naklad ob 16h...prezgodaj je, postavijo ga na parking v firmi....NE SME VŽGAT KAMIONA...NE SME...je presegel delovni čas, mora bit na pavzi...kao da spi....seveda bo dal magnet na menjalnik, da se parkira na rampo 50 m in naloži....magnet ...prikaži več piše pavzo.... n EUR 6 ne več...so keramični senzorji.... In vi jebeni slovenci hočete met jutri svež kruh, solato iz Padove, bučke iz El Ejida, rebrca iz Poljske ali Francije...ne se jebat....pol bi šli pa na morje...pa je velik kamionov....hahahah

    • Antonio 00:55 29.julij 2018.

      Pojma nimate ….kaj se dogaja v transportu....

    • Antonio 01:04 29.julij 2018.

      Dej mi 1 mesec časa....Samo stroške mi pokrij.....ti razfukam firme v Slo....kdo s kom....prehrambeno sploh....vse kar sem napisal...obrazložim....vedno se išče poceni prevoznika....itaq ima on v nalogu da mora zagotovit prevoz od A do B....zato so gume slabe....ker ne morejo vzdrževat....itaq ...prikaži več je Romun cenejši od Slo, ali AT....IT.... v IT imajo samo še podprevoznike…. tudi AT... ena grozno velika firma Gartner Kg...kamioni so HU, RO, BG....

    • Antonio 01:07 29.julij 2018.

      Cvet vrtnice stane na borzi v Aalsmeru ( 12-26 Cnt)…. Sigr Bizjak je prevzel večino uvoza.... je v Slo taka vrtnica cca.2,2 €.....

    • Antonio 01:10 29.julij 2018.

      paprka Izrael, preko Luke KP v Rotterdam in nazaj, Grozje- poreklo Egipt, preko Luke Trieste v NL-Venlo, Rotterdam idr...in nazaj....Kromir iz Egipta, oporečen...v Tuš idr...tudi DE, NL....Grossmarkt Wien....

    • Antonio 01:20 29.julij 2018.

      vprašajte me kaj....ja, kje se v Belgiji dobi ležaj, p v Ruhrgebietu servis za Mercedes....nujno, koliko stane, ko je v prikolici 25 ton svežih svinjskih polovic.... NMeso Kamnik, pa Žerak, pa Čadež hočejo meso zjutraj ob 3h...npr...Meso Kamnik...vse domače.... 3x ...prikaži večx tedensko meso iz Bavarske....hahaahha Vilshofen+Landshut+ Gangkofen...tudi v Crailsheimu 1x tedensko....svinjske polovice Anton Kamnik....domače... ;)

    • Antonio 01:28 29.julij 2018.

      VpišiJa...kazni na Bavarskem so bile tudi 10000 eur...BAG, pa Francija 2500 eur.... trgovec postavlja pogoje...šofer pa če je dosti plačan iz Bresta- Quimperle (FR) direktno za Bosno, ( Laktaši) samo čiste vožnje je 24 ur....1 šofer, 2 kartice....direkt 2x tedensko...

    • gggg 10:18 30.julij 2018.

      Mi je vseeno ali zaslužijo tovornjakarjki, prevozniki ali trgovci. Če se bo vsak držal pravil, ne bo dobil nobene kazni. Pa da smo si na jasnem, ne podpiram načina dela prevoznikov in trgovcev. Sicer pa meni ni do solate, paradižnika ...prikaži veča ali mesa iz nevemkje. V Sloveniji imamo večinoma dovolj lokalne pridelave za nas in ni potrebe voziti hrane iz drugega konca Evrope. Brez kakšne eksotične hrane bom(o) pa tudi ćisto lepo preživeli.

    • Antonio 15:07 20.september 2018.

      Krompir iz Egipta, sicer oporečen, je cenjši ko od soseda v SLO...

    • gggg 17:54 20.september 2018.

      Vidiš, ti gledaš na ceno, jaz pa na kakovost.

    • Antonio 17:59 29.oktober 2018.

      Vs e kar kupiš....ni kakovost.....kupi od soseda....ostalo je trgovina....žal....sosed ti bo podaril.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.