Popotnik
35223 ogledov

Neverjetno, kaj vse v sebi skriva Slovenija

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Robbi_Dingess 10:55 17.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • kapibara1 15:49 16.april 2022.

    OBIŠČEMO ...!

  • ksenija7 16:26 23.april 2022.

    Pozdravljeni, Želim vam dati darilo nekomu resnemu. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • Ivo 17:05 16.april 2022.

    In kaj poleg te mlake na treh slikah lahko še vidiš tam? Še na kavo ali jest nimaš kam v radiju kilometra in več, pot od parkirišča do mlake je na-pol samomorilska, usran si od glave do peta od blata... ...prikaži več Zdaj bi se pa nekateri res radi šli turizem iz vsake blatne luže.

    • ico8 17:21 16.april 2022.

      Taksne pisejo samo tisti, ki si namakajo rit na dvoriscu v pocinkani svabski bani!!!

    • rd2dmk2 18:44 16.april 2022.

      pokašte to čehom pa jim povejte da se tam kopljejo zastonj, pa boste videl čez leto kaj bo tam.. in men verjemi ivo da boš lahko prišel v coptakah tja in nič umazan, ker bo pol metra plastike in najedel ...prikaži več se boš tud lahko . sendvič to go, in mnogo tega kar bodo pujsi na dveh nogah pustili za sabo. škoda take lepote objavljat na netu. bodo kmal samo svinjaki. kot blejsko jezero.

    • Ivo 08:27 17.april 2022.

      Ravno to sem hotel napisati. Te lepote so že svinjak, pa turizma še niti razvile niso.

    • rd2dmk2 10:47 17.april 2022.

      ivo, pusti to nam, ti pa kar veselo na Bled v tisto čudovito rdeče jezero, lahko boš jedel in pil direkt z gladine, če druzga ne pol centimetra kreme za sončenje in podobnih svinjarij. in pripeljal se boš lahk direkt ...prikaži večt v jezer, pa še z ležalnikom not in postrežba penine. izvoli.. take mirne , čiste kotičke pa pustite tistim, ki vemo za kaj so tam skriti. zato da so skriti. jest tja ne grem, zato , ker moja prisotnost bo uničevala čisto naravo. pa četudi grem bos do tja.

    • Ivo 17:09 17.april 2022.

      Ti pa še nisi bil v kraju o katerem pišeš, mar ne? Pa prav zabito trmasto trdiš svoje, kot neki trmast otrok. Ta kraj ni namenjen takšnemu turizmu, da bi se oglaševal in pika! Kaj ti ni jasno?!? Tukaj naj ...prikaži več pišejo o Bledu, Bohinju itd., ne pa o neki blatni luži bogu za hrbtom v katero že nekaj let ne moreš palca namočiti, ker je preveč ljudi v njej!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.