Slovenija
6943 ogledov

Neverjetno: Ker je kritiziral Jankovića, so ga oglobili!

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 21:01 08.november 2022.

    Hehe, tip ki je s kredo pisal po tleh bi se lahko kaj od grafiterjev naučil... njih nikoli ne dobijo, še manj pa oglobijo.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:35 08.november 2022.

    Ljubljanski redarji imajo prevelike pristojnosti, prevelik in premajhne iq- je. Kombinacija za katastrofo.

  • Mik 19:58 08.november 2022.

    Ni mi jasno kaj je ta človek naredil v Ljubljani. Ljubljana je bila narejena v času komunizma, od 60 tih pa do konca 80, cca 2500 stanovanj letno, sedaj se jih 1000 ne naredi. Želežniška je iz časa avstroogrske, avtobusna ...prikaži več malo novejša, obvoznice za tovorni promet tudi ni. LPP je pokop, vrtec med letom zamenjati ne moreš, družinskih zdravnikov ni na voljo... Stožice so še gradbišče, da o kvaliteti dvorane ne govorimo, odmev več kot 2 sekunde...

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:17 08.november 2022.

      Tlakovci so pa od Oblaka, neki pa je :)

    • lojs 20:18 08.november 2022.

      je sej res, čeprav on pravi za sebe, da dela, skoz dela ... očitno premalo dela, oz. dela samo zase ... de

    • Idioti 23:35 08.november 2022.

      Lojs ne seri !

    • Avatar Leon
      Leon 08:57 09.november 2022.

      Gospodje prihajajo županske volitve ! Pojdite na volišča in odločite koga želite ,da ne boste potem jokali .

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:03 09.november 2022.

      tukaj ne moreš zmagati, je preveč "svojim" podaril stanovanja

  • lojs 19:57 08.november 2022.

    če pa tole berem, mi pa ni več jasno, zakaj se gre ... imamo novo oblast, svobodo , plesočo urško in še kaj, potem pa globa ... hmm, ne vem a mogoče eni delajo kar na svojo roko ... urška ...prikaži več kje si, urno v akcijo

    • Idioti 23:34 08.november 2022.

      Javno ni tvoje ! Ti je sedaj jasno ?

    • Grof 07:47 09.november 2022.

      Mislim, da je tudi Golobovo, kar se pozna tudi v delovanju energetske mafije v GE NI ju, 10 mesecev, klub avansu za sončno centralo ne duha ne sluha, 80% avansa, torej v naprej plačilo, zakj že, Holob ……

    • lojs 07:51 09.november 2022.

      kaj ima meni za biti jasno, briga mene vaša žabarska lj, kjer vas fura yugović ... zmente se sami

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:15 08.november 2022.

    in kaj novega, plakate ima tudi zastojn, saj je firmi zrihtal cel kup posla in s plakatiranje in kolesi

  • Naklonsky 11:04 09.november 2022.

    Da, to pa je SVOBODA! Očitno se vračamo v obdobje trdeka komunizma! Nekaterim s partijsko knjižico je dovoljeno vse, ostlim pa...

  • Avatar luckyss
    luckyss 03:13 09.november 2022.

    Zoki spada na Dob, da skupaj z Janezom kakšen šah odšpilata, ampak, če grem jutri kot performance pred cerkveni vhod risat ovce, me bo župnik prijavil, policija pa obravnavala....

  • popokatopetl 21:55 08.november 2022.

    Men je zlo žal ampak tole je isto s..... kot je bilo pod janševiki, sramota.

  • Luksi 21:13 08.november 2022.

    Čakam, kdaj bom dobil kazen, ker otroci po tleh rišejo s kredo...

  • Idioti 23:33 08.november 2022.

    Pišite in rišite samo na tistem terenu , za katerega imate lastninski list !! A je jasno ! Sam zgleda da enim fičfiričom , ki nimajo nič, mislijo , da je javno njihovo ! Kazen in še strošek čiščenja , ...prikaži več, pa naj svinja na svojem dvorišču !!

    • Avatar pantani
      pantani 07:24 09.november 2022.

      Pravi nik imaš,res si IDIOT!!!

    • rd2dmk2 08:46 09.november 2022.

      idioti naj se malo zamisli(jo) kaj je zasebno in kaj je javno ? mogoče je pred magistratom zasebno ? in se mogoče kmalu še sprehodit ne bo več smelo brez kazni. mogoče je pa javno in se da tam stopit ...prikaži večt z transparentom in malo se "odpočit" potem pa spet malo nabirat kroge. sicer pa.. naj se najde junak, pa naj tja napiše, seveda s kredo : "Zoki , bravo naš junak" pa da vidimo reakcijo, mogoče bo preformans dobil celo čuvaja.

  • zdrej 11:57 09.november 2022.

    Fašizem ta levih?

  • h4ck3r 12:12 09.november 2022.

    Večina tukaj je zgrešila bistvo članka in objave Glas ljudstva...in sicer ko se je protestiralo za zamenjavo vlade, je bil vsak prostest in "vandalizem" dovoljen s strani mestnih oblasti in opozicije. To izjavo podpira tudi objava mestnega redarstva iz tistih ...prikaži več "mračnih" časov, kjer so napisali, da zaradi pisanja po tleh še nikogar niso in tudi v prihodnje ne bodo oglobili. Me res zanima kaj se je v tem času spremenilo? Aja pa takrat so uporabljali permanentne spreje, sedaj pa navadno kredo.

  • lojs 13:27 09.november 2022.

    levičarjem laho gnojnico po glavi poliješ pa bodo za svoj kult ... lahko jih pa tudi pozabijo in prevarajo, ampak ker so zadeti, niti tega ne vedo ... lublana je bolana, to so že pankrti vedel in prerokoval ... zoki ...prikaži več vam je naredil ... a mora še kar delat, al bi koga drugega, da ne blo tako vse prekopano

  • Grof 07:38 09.november 2022.

    Mene pa še niso oglobili, so me pa močno n a t e g n i l i in to Golobov kader, v GE NI sonce. Golobovci, ki jih je nastavil Golob so energetska mafija, zakaj, pobrali denar 80% v ...prikaži več 80% v gotoviniv, v mesecu februarju, do danes pa sem še vedno brez sončne centrale v hiši, do odgovornih ne prideš in na klice, ne prideš dlje kot do telefonistke, ne, ne hvala Golob

    • Avatar luckyss
      luckyss 07:50 09.november 2022.

      No vidiš...Novembra 2021 so odstavili Goloba, in v samo treh mesecih vzpostavili sistem za ropanje prebivalstva......Javi se na Trstenjakovo, da se ti malo v faco režijo.. Mater moraš biti ti en zarukanc...Ravno zato, ker je bil proti takšnim mahinacijam kot ...prikaži večt se je zgodila tebi, se je prejšnja vlada znebila Goloba na čelu GEN-I

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.