Slovenija
105 ogledov

Nezadovoljni z božičnico

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:11 13.december 2013.

    Kdo je lastnik banke? Če je banka privatna, potem dragi delavci - živite v kapitalizmu. Če je večinski lastnik država, potem udri po vladi!!!

  • d 08:12 13.december 2013.

    Ooo boščki, niste zadovoljni z božičnico, pri nas nam bodo še kaj vzeli, ne pa dali ... pizde nehvaležne.

  • Bozidar.Frelih 08:14 13.december 2013.

    Božičnica je ostanek socializma? Matr, prvič slišim, da smo v socializmu praznovali božič.

  • rompi 08:18 13.december 2013.

    jaz sem pa že zdavnaj pozabil kaj to božičnica sploh je in sem vesel, da za svoje garanje vsak mesec dobil plačo....:-(

  • Johan Spohan 08:54 13.december 2013.

    So pa danes prefarbani komunajzarji največji demokrati.

  • sivka 09:22 13.december 2013.

    Darko Horvatov bo za Božič v Davosu, jaz in moja žena pa v Kranju

  • filipina2 10:18 13.december 2013.

    jao banka koper,poden od podna.komaj sem se losala te italijanske mafije.

  • erikkk 08:43 13.december 2013.

    Glej si no te raz*aje*e bančne r..i, večina slovenije bo brez božičnice, oni pa se bunjo ko bi jo naj dobili.Za moje pojme sploh nebi dovolil da si v sloveniji delijo božičnice samo nekateri ... al vsi al pa noben ...

  • delavc 10:40 13.december 2013.

    vsem ki takoj pljuvate po zaposlenih v banki koper v razmislek... 1. članek je lahko napisan na podlagi mnenja oz. nezadovoljstva posameznika ali manjše skupine nezadovoljnih in večnih nergačev, ki se jih najde v vsakem delovnem kolektivu in vsekakor ne ...prikaži več odraža realnega stanja v firmi... 2. v kolikor firma posluje s večmilijonskim dobičkom ali ni bolje da se le-ta porazdeli med 770 delavcev in se tako posredno osreči okoli 500 družin kot pa da se dobiček razdeli med vodstvom (ki so že tako bogati) ali še slabše, da ga lastniki odnesejo v tujino... ?? kaj ima potem država in gospodarstvo od tega..? navadni delavci bodo božičnico porabili in denar se bo zavrtel v državi... v kolikor delavci in sindikat vedo da je dobiček, potem je prav da se borijo da se le-ta porazdeli med delavce...

  • Tomcee 15:00 15.december 2013.

    Ponavadi dobijo božičnicco tam,kjer je dobicek ...če si celo leto zabušaval na delu kjer si zaposlen pač ni dobička in ni božičnice...tako enostavno je to...delavci na b Koper pa so dokazno prispevali k boljšim rezultatom in si zaslužijo nagrado...

  • erikkk 08:46 13.december 2013.

    Božič so lahko praznovali le navadni ljudje, komunisti ga niso smeli ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.