Slovenija
8819 ogledov

Janša dopušča možnost, da vlada pade, koalicijskim partnerjem zaupa "kakor kateremu"

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:42 14.januar 2021.

    Glede na to, da vsem koalicijskim strankam ne zaupa, verjetno tudi oni njemu, ne zaupajo. Morda ima upravičen strah, kdo bi vedel. Demokracija na preizkušnji, kot v ZDA. Odpoklic po ameriškem receptu bi nam prav prišel. 😎

    • Ender3 20:24 14.januar 2021.

      Oprosti prijatelj, nisem levi, niti desni, navaden, povprečen upokojenec, ki ne mara anarhije in brezvladja. !!

    • mirror 20:43 14.januar 2021.

      Vsak premier, ki prevzame oblast, hoče spremeniti stanje na bolje in uvaja spremembe. Če naj bi vse ostalo kot kot v prejšnji vladi, potem nima smisla prevzeti mandat. Zakaj pa je potem Šarec sploh odstopil, če naj bi vlada JJ ...prikaži večJ morala nadaljevati njegov program?

    • Ender3 21:04 14.januar 2021.

      mirror res je, ni videti prave, uspešne alternative, to ve tudi opozicija, ki deluje nepremišljeno in neučinkovito.

    • ginko 00:56 15.januar 2021.

      Ti ši že bil odpoklican. Konec je s tabo.

  • Avatar Mark035
    Mark035 18:28 14.januar 2021.

    Smrt janšizmu - svoboda narodu. JJ naj se pripravi na pobiranje žajf na dobu.

    • mitja20 18:44 14.januar 2021.

      Smrt komunizmu

    • Ender3 18:59 14.januar 2021.

      Groziš nečemu, kar še od blizu nisi videl in občutil. Še socializem ti je neznanka.

    • 5da6d14598e7198f12e184f0cbb89755f221b19a 19:09 14.januar 2021.

      Ender3 ta je še svetovalcu Mramorju, ki je 'baje' živel v komunizmu, tuj.

    • Pikolo 20:00 14.januar 2021.

      Ja, se strinjam smret komunizmu, ker če imamo na voljo samo fašizem in komunizem, bomo vedno na enem mestu, zatirani.

    • Ender3 20:31 14.januar 2021.

      Meni so vse barve po godu, najmanj pa bela in črna..Vse vmes je mavrica, ki nam barva življenje. Politika, katerakoli pa nam omejuje zaznavo. Ne želim si življenja v črnobelem svetu, ki nam ga vsiljujejo.

  • LetherHossen 07:32 15.januar 2021.

    V osnovi ga razumem, Erjavec si zagotovil nekaj glasov tudi v sami SDS ...

  • 5da6d14598e7198f12e184f0cbb89755f221b19a 07:57 15.januar 2021.

    Preseneča odziv predstavnika institucije [ https://i.ibb.co/KsRFHGM/pahor.jpg ], ki s svojim delovanjem legitimira stanje psihološkega terorja v Sloveniji.

  • ginko 00:53 15.januar 2021.

    Kakršen narod taka država. Ta je zaradi naroda ukradena. Naroda da, 800.000 (cca 50%) nevolivcev - nedržavljanov, ki jih država ne briga. Imajo pa najbolj vrteč jezik, kaj je vse v državi narobe - ja ti isti nedržavljani-nevolivci. Pa pa ...prikaži večpa naj jim vlada korl in mafija KUL. Nedržavljanom pa osatane trava, pa brez pripomb prosim na bodoče mafijce, ki bodo pokopavali državo naprej in vodioli te nedržavljane za nos.

  • mirror 20:51 14.januar 2021.

    Vsak premier, ki prevzame oblast, hoče spremeniti stanje na bolje in uvaja spremembe. Če naj bi vse ostalo kot kot v prejšnji vladi, potem nima smisla prevzeti mandat. Zakaj pa je potem Šarec sploh odstopil, če naj bi vlada JJ ...prikaži večJ morala nadaljevati njegov program?

  • mirror 19:34 14.januar 2021.

    Vlada JJ je delila ljudem, upokojencem in gospodarstvu. Če bo levica prišla spet na oblast, se lahko ljudstvo in gospodarstvo lahko obrišeta pod nosom za pomoč.

    • mirror 19:44 14.januar 2021.

      Pa upokojenci se tudi lahko obrišejo pod nosom, ker Erjavec še nikoli ni nič dal. Ta se je boril, da so upokojenci prejemali vedno manj.

    • Pikolo 19:59 14.januar 2021.

      Mi pa za svobodo govora, gibanja, življenja, pa nisem levičar, sem pa antifašist in svobodomislec.

    • Ender3 20:35 14.januar 2021.

      Papaja Popi, sem enakih misli !👍👌✌

    • 5da6d14598e7198f12e184f0cbb89755f221b19a 05:46 15.januar 2021.

      Deli naš denar in uničuje gospodarstvo, svetujejo ji ljudje spoznani za odgovorje pri TEŠ6 in nezakonitem izplačevanju dodatkov..., kadruje nesposobneže, zaničuje mnenja strokovnjakov, ukvarja se z revizionizmom, maske in zaščitna oprema so njihov največji dosežek, ki bo končal na sodišču...

  • tadejca1 18:42 14.januar 2021.

    Hmmm.. mislite, da bo drugače, če bo drugi "vladal!?

    • Ender3 18:47 14.januar 2021.

      Težko bi bilo slabše, to je dejstvo.! Škoda bi bila za vse kadre, ki so jih uspeli zamenjali. 😌 Vse bi se počelo jovo na novo v našo škodo 😎

    • Avatar Leon
      Leon 19:17 14.januar 2021.

      Janša je izkoristil nesrečo naroda ob pandemiji . Korupcija in nepotizem sta bila edino načelo .Najhujši pohlep je pohlep po oblasti. Slovenija mora sprejeti zakon ,ki prepove izdajalcem politično udejstvovanje v vladi .

    • Pikolo 20:02 14.januar 2021.

      Vsaj probati moramo ali pa pocrkati pod tem fašistom in gestapovci.

    • Ender3 20:38 14.januar 2021.

      Leon 👍tvoja izjava, naj bo izjava dneva !

    • Avatar pantani
      pantani 07:30 15.januar 2021.

      Pikolo, se strinjam s tabo, pa vendar, bodo spet eni in isti na oblasti,predvsem se bojim Fajonove, ki tako podpira migracije. Moj primer, moral sem se seliti in iti v podnajemniško st. Cena 420€ brez stroškov za 26kv.m.Kje je potem ...prikaži več še tukaj dodatno zav. televizija telefon... Moja plača je 850€ in ko sem prosil za subvencijo najemnine, so me gladko zavrnili!!!

    • Avatar pantani
      pantani 07:32 15.januar 2021.

      Medtem ko dobivajo migranti tople obroke,žepnino,nič ji mi treba delat...!!! Potem so tukaj še takoimenovani socialci, ki prejemajo socialo, dodatke za otroka,vse mogoče subvencije in sedaj se sprašujem, a je sploh še pametno delati v tej butala dražavi!!! In če ...prikaži več pride na oblast burek koalicija bo samo še slabše!!!

    • Avatar Leon
      Leon 07:37 15.januar 2021.

      pantani...kdo bo na oblasti je odvisno od volivcev . Najslabše nam prinašajo tisti,ki se volitev ne udeležijo in potem kritizirajo. Stranki SDS in DESUS sta imeli najzvestejse volivce .....

    • Avatar Leon
      Leon 08:04 15.januar 2021.

      Res so SDS volivci ovce ....dobro plačane .

    • Avatar Leon
      Leon 08:28 15.januar 2021.

      Preberi izjavo Čuša kako gre pri članstvu SDS ali pokliči na Trstenjakovo .

    • tadejca1 10:34 15.januar 2021.

      Me prav zanima. Mogoče bi bilo pa dobro, da bi se voditelji menjali na prb. 1 mesec. Pa bi lahko videli kdo bi bil bolši. Mogoče ideja za resničnostni šov. To pa bi bilo tekmovanje, ha?

  • mirror 18:31 14.januar 2021.

    Levičarji prav imate. Za ljudstvo in njihovo zdravje vam ni mar, mar vam je samo za oblast in polno korito, ki ga je napolnil JJ. Ni važno, če jemo samo travo, samo da Janša ni na oblasti, kajne levaki? Travo ...prikaži več bo jedlo ljudstvo, vi se pa boste mastili iz korita.

    • Ender3 18:53 14.januar 2021.

      Boš že preživel, kot večina, ob praznem koritu, brez službe in prihodkov. Politika bo že preživela, čeprav je odvisna od nas volilcev.

    • umetnik123 18:53 14.januar 2021.

      mirror, ti si navadno neuko tele. Janša ni nič napolnil z denarjem, ampak so to krediti, katere bomo morali vračati. Pa še to : iz tega, kot ti praviš, napolnjenega korita, so največ pokradli prav SDS, NSI in SMC s ...prikaži večMC s Počivalškom na čelu.

    • groffriedrich 19:59 14.januar 2021.

      Ender3,umetnik123 tako,kot sta povedala.Nekateri,predvsem desničarji govorijo,kot,da je Janša iz svojega žepa talal.Butalci na kubik!To je naš davkoplačevalski denar.S polno ritjo je lahko srat za izgovor pa covid 19.Točno takšni pogoji ustrezajo Janši in vedno,ko je prišel na oblast je zapufal ...prikaži več Slovenijo,torej nas in naše potomce.VEDNO!Ampak njegovi fanatični privrženci se obnašajo,kot,da so v transu.Kaj pa župniki?Zakaj pa njim sploh kaj pripada?To ti pa je pomoč,adijo pamet.

    • groffriedrich 07:59 15.januar 2021.

      Cene8,o kakšni gnojnici govoriš?A mogoče govoriš o sebi in o tvojem pridruženju k razpravi?Po vsej verjetnosti,vsaj tako kaže.Takšni,kot si ti nujno potrebujejo obisk psihijatra in okrevanje po prevelikem odmerku SDS poživila.Predlagam ti Vojnik,zdaj,ko je korona imaš pripravljeno sobo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.