Slovenija
64 ogledov

"Neznana, neizkušena in premalo izobražena ..."

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 14:13 23.marec 2015.

    mph, čakam na komentar. Aja, verjetno si na balkonu, ali pa na popoldanskem šihtu!

  • Ronald Reagan 08:38 24.marec 2015.

    dečki iz ptuja in okolice vedo veliko povedat o jahalnih sposobnostih

  • Ferluci 10:15 24.marec 2015.

    Pionirčki ali Hitlerjugend. Oboje je isto sranje. Ene so za prihodnost oziroma svoje naslednike vzgajali komunisti, druge nacisti. Skratka ne eno, ne drugo ni v čast človeku in je bilo namenjeno pranju možganov. Obujanje enega ali drugega ni vrednota dostojnosti človeka!

  • Ronald Reagan 08:37 24.marec 2015.

    mama ti je golazen, preklet komunajzl...

  • kapibara 15:47 23.marec 2015.

    Al če bit jebačine...

  • antitrust 16:50 23.marec 2015.

    pa dobra pi....!

  • wingspan15 17:46 23.marec 2015.

    Pa naj Lukšič in Turk, oba doktorja, povesta, kaj sta dobrega v slovenskem šolstvu naredila v času svojega ministrovanja.Pri meni, kot tudi pri večini Slovencev, štejejo namreč rezultati ne pa titule.

  • mph 19:41 23.marec 2015.

    S takimi kot ti se pa res ne bom obremenjeval, bere kdor hoče, kdor ne zamenja thread. Vso svojo inteligenco pa si že parkrat pokazal. No, popolno odsotnost le-te recimo raje.

  • Buca Dunlop 06:43 24.marec 2015.

    "Vsi ministri doslej so imeli doktorat" jaz se s tem ne bi ravno hvalila glede na trenutno stanje v šolstvu!!!

  • vladek 07:55 24.marec 2015.

    kakšni so to doktorji in magistri,a grejo v politiko,plagijatorski

  • miho 08:10 24.marec 2015.

    - Neznana? Priložnost ima, da postane znana - po dobrih delih kot ministrica in kot boljša od dosedanjih ministrov za izobraževanje. Morda je celo čista v primerjavi z vsemi ostalimi politiki.- Premalo izkušena? Priložnost ima, da dobi izkušnje.- ...prikaži več Premalo izobražena? Kdor je kupil izobrazbo, zame ni izobražen. Zato je zame boljši nekdo, ki ima nižjo, a pristno izobrazbo kot pa nekdo, ki je kupil vse šole po vrsti.

  • mph 08:26 24.marec 2015.

    Ti nimaš razčiščenih najbolj osnovnih pojmov. Tvoji ljubljeni domobranci so se borili neposredno pod kljukastim križem, predajali zavezniške (ameriške, britnaks, ...) pilote okupatorju, zaprisegli Hitlerju, .... partizani in KP so se borili pa SKUPAJ z zavezniki proti taki golazni, kot ...prikaži več jo predstavljaš ti, so reševali njihove pilote, jih zdravili in pri tem reskirali svoja življenja. .... Kaj tebi in tebi podobnim ni tukaj jasno, pa res ne vem.

  • mph 08:27 24.marec 2015.

    To je bilo mišljeno za prodomobranca franclja zgoraj, pomotoma šlo sem.

  • Ronald Reagan 08:36 24.marec 2015.

    Pa saj ravno to je problem...da jo je kupila...Verjami mi na besedo, hehe...

  • dragec 08:42 24.marec 2015.

    kaj pa ti, ti si itak peder

  • mph 08:55 24.marec 2015.

    Ker je Ronald Regan, Američan, kapitalist. Taki pa govorijo samo resnico in delajo za dobro človeške rase. :-) V resnici pa mi je zdaj še dodatno ženska všeč.

  • Mahi 10:22 24.marec 2015.

    Premalo izobražena?Do sedaj smo imeli na položajih same silne doktorje, ki so zajeb**** vse kar se je dalo.

  • jaki 10:50 24.marec 2015.

    Ako je Ronald Rreagan kapitalist, kaj si pa ti, ki je po Jazbinškovem zakonu prišel do stanovanja(seveda z balkonom)?

  • dragec 11:41 24.marec 2015.

    jaki, menda si tako star, a si si dovolil, da si zaveden s strani SSDSS

  • mph 14:47 24.marec 2015.

    Hojla, kako pa si lahko pozabil najbolj ostudno žensko bitje na planetu: Evo Irgl? :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.