Slovenija /slovenija/jaz-porocam
16 ogledov

Neznanci oskrunili litijsko cerkev

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mumbly 18:43 26.december 2012.

    Grafiti jih motijo? Res? A ko so jih pa cerkveni risali po hišah, res samo črno roko, ni pa nikogar motilo in nobene škode na fasadah ni bilo in nobene odškodnine izplačane za obnovo. Tisti, ki jo je pravočasno opazil, ...prikaži več je imel samo dve izbiri. Ali pobegniti v hosto, ali pa so ga cerkveni po bližnjici v nebesa poslali. Pravzaprav so to njihovi grafiti, narisani na njihovih zidovih.

  • Nogo Bozo 20:43 25.december 2012.

    Brezveze...Franci hodi v Jebnici v cerkev.......Ampak cerkev je oskrunila 60 000 občanov v Zvon 1 in 2.

  • Lavdan 21:00 25.december 2012.

    Primitivizem.

  • bobr 22:34 25.december 2012.

    Pa kaj so mislili, da se ne bo nadaljevalo in, da bomo čakali,da se sami spokajo?malo morgen.Kar naj se bojijo in obračajo sporočila.evo kaj jih čaka:http://www.youtube.com/watch?v=Xr8McZ6zhuw

  • mph 01:40 26.december 2012.

    Se strinjam. Mi dol visi za religijo, vendar pa sem proti takemu uničevanju in izražanju nestrpnosti. To, da so najbolj nestrpni običajno ravno verniki, tukaj ne more biti opravičilo. In konec koncev, stroški utegnejo iti iz občinskega proračuna.V ostalem ...prikaži več pa se povsem strinjam z ghostom2000.

  • Mrzim Timeline 02:04 01.januar 2013.

    Ko je star župnik G Mastnik cerkevrazširil so ga barabe iz Lj zbrcale ven in poslale v Litijo takega,da se mu ne more sploh reči župnik.

  • ghost2000 22:15 25.december 2012.

    Sem odločno proti uničevanju fasad... Vendar pa vseeno ne vidim, kje se tukaj kaže diskriminacija katoliške vere in razpihovanje verske sovražnosti... Mslim, da je ravno bralec iz Litije tisti, ki bi to rad umetno sprožil ... Kot vedno, pa mu ...prikaži več tudi tokrat, na našo srečo in njegovo žalost, ne bo uspelo....Drugače pa, tudi Litija ni zjema znotraj vsesplošnega slovenskega dogajanja: stran z vladajočo skorumpirano politiko... Vodenje države na vseh ravneh pa v roke neokuženim strokovnjakom....

  • vicvic 08:20 26.december 2012.

    Ljudje, če besede ne bodo orožje postala, smo mi vsi na poti,kjer bomo imeli vse uničeno in vse osovraženo. Bodimo ponosni,kljub temu, da se moramo boriti za ljubi kruhek. Želim vsem,da bi vsi imeli vsak dan dovolj ...prikaži večj hrane, tudi naši otroci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.