Slovenija
34 ogledov

Ni honorarja, ni Maria

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:16 28.september 2011.

    ...o zbiranju denarja za otroke, bi se dalo še VELIKO povedat...

  • 1111 09:18 28.september 2011.

    tudi če ga ni na malih ekranih, ni prou nobene škode....full je zoprn!!

  • LepoJeBitiSosed 09:20 28.september 2011.

    He, he. Me zanima, če je Mario v času honorarnega vodenja oddaj tudi vestno, zavzevto in pridno opravljal delo urednika, tako kot ga bo sedaj. Ali se je v "uredniškem" delovnem času pripravljal za oddajo

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:42 28.september 2011.

    Kolk sem pa jest hvaležen RTV SLO,da ni dala dnarja temu pizdunu osladnemu,hvala še enkrat RTV!

  • Mr.Bean 10:25 28.september 2011.

    kdo je ta Mario?

  • bluesky 11:22 28.september 2011.

    5600 na mesec, da so upokojenci 4 nedelje gledal ta fris. Pa si ti nor. Kaj ga niste že prej skenslal

  • suzana.kos 15:29 28.september 2011.

    pa vprašajte novinarji kaj konkretno urednikujejo vsi ti silni uredniki v razvedrilnem programu, me prav zanima

  • Avatar atojeto
    atojeto 08:55 28.september 2011.

    Saj je bil kot papagaj - Mario namreč. V vseh teh letih ni pokazal čisto nič novega. Isti besednjak, isti gostje. Edino, kar je bilo dobrega, je to, da je zbral precej denarja za otroke. Tudi jaz v službi naredim ...prikaži več marsikaj, kar ni v pogodbi, pa zato ne dobim niti fičnika zraven.

  • Kika 12:28 28.september 2011.

    Napuhan ali ne, ljudje Maria pač gledajo. In menim, da je lahko za vzor, ker noče brezplačno delati, medtem ko se ostali tresemo za svoje fičnike in pokleknemo tudi, če bi nam dali na mizo pohandrek namesto plače. Vojna gor ...prikaži več ali dol, nekje mora biti meja podložništva, naj posledice požrejo tisti, ki si v žepe tlačijo, Mario od teh par tisoč na mesec gotovo ne bo obogatel, pa tudi to je malo plačilo za to, da mu mediji sledijo od stanovanja do WC-ja, pišejo o njegovem fantu in ne vem kaj.

  • puys 13:55 28.september 2011.

    Rešitev je preprosta dragi RTV. Spremenite mu/jim osnovno pogodbo, ki bo zajemala tudi to 'honorarno' delo!Kdor ne podpiše, hvala in se vidimo na POP TV. :D

  • Dejan Kodrič 14:57 16.februar 2012.

    Tudi, če te ni Mario ne bomo jokali.

  • mr_izi 08:42 08.marec 2012.

    Mario, sretan onaj ko te ne vidi ili nema!! Bruhh

  • mr_izi 08:46 08.marec 2012.

    Nas pa obirajo s svojo naročnino(RTV) tam pa delaj z dnarjem kot svinja z drekom. Ja,ja, dragi moji, s tujo roko po koprivah je lahko, niti ne boli niti ne peče!!

  • suzana.kos 08:24 28.september 2011.

    gospod Fili, najbolj enostavna rešitev - v pogodbo o zaposlitvi vsem tem marljivim javnim uslužbencem oziroma urednikom napišite še člen, po katerem bodo poleg "urednikovanja opravljali v primeru potrebe hiše, ki jih je zaposlila, še druga dela (vodenje oddaj, ki ...prikaži več jih urednikujejo, usposabljanje mlajših, novih sodelavcev...)..

  • MK 08:46 28.september 2011.

    Ja. Meni tudi ne plačajo po avtorski pogodbi kar mi novega naložijo ali pa pač ni precizno napisano v pogodbi o delu.Aja pa še odpustit tistega, ki jim je dal takšne pogodbe o delu, kjer ni navedeno:- ...prikaži več in druge naloge po navodilu vodje (direktorja).Verjamem, da je na Zavodu veliko mladih, ki bi z veseljem prevzeli njihovo službo tudi z občasnim vodenjem največjih dogodkov.Mario taka perla pa tudi nisi, da ne bi mogli brez tebe!

  • Kika 08:55 28.september 2011.

    Tipično slovenska komentarja - ko ti naložijo dodatno delo, ga sprejmi brez plačila in bodi tiho... Zato pa smo, kjer smo! Bravo, Mario, in ostali, ki se upirate!

  • Avatar atojeto
    atojeto 09:05 28.september 2011.

    Babica je nekoč rekla: "Če je vojna, je vojna za vse." Strinjam pa se z uporom, ampak najprej bi se morali upreti tisti, ki so zares v riti. Maria pa je sam napuh in samovšečnost. V Sloveniji je še ogromno ...prikaži več ljudi, ki bi njegovo delo opravljali boljše in za manj denarja - to je tržni sistem, na pa, da za nekom stojijo botri in si nedotakljiv.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.